Športne stave

Kontakt

Kontakt
Bet at home

BREZPLAČNI prenosi VSEH tekem v živo

Na internetu obstaja kar nekaj spletnih strani, ki nudijo prenose različnih tekem v živo. Tako dandanes skoraj ni možno, da si kakšne tekme ne bi mogli ogledati v živo, tudi če ste na dopustu in vam to vaš ponudnik tv prenosov ne omogoča ali v primeru, ko neka tekma ni dovolj zanimiva za televizijske prenose. Velja pa opozoriti, da so takšne strani običajno zelo zasičene z zelo vsiljimi reklamami (pop upi, pop underji in podobno nesnago), pogosto se na njih tudi nahaja kakšna škodljiva koda, ki lahko poškoduje vaš računalnik.

Najbolj zanesljive, brez vsiljivih reklam in kvalitetne prenose v živo omogoča Bet365 stavnica. Do ogledov v živo lahko pridete, tako da se registrirate na spodnji povezav in si ob tem zagotovite še Bet365 bonus:

Kliknite in se registrirajte za prenos v živo - kliknite tukaj!

Za BREZPLAČEN prenos in ogled morate biti registriran in prijavljen uporabnik Bet365 storitve. Prav tako morate imeti aktiven račun ali pa položiti vsaj eno stavo v zadnjih 24 urah, saj bi v nasprotnem primeru to storitev koristilo preveč uporabnikov, vsem pa pri Bet365 ne bi mogli zagotoviti dovolj kvalitetnega prenosa. Za določene prenose so v določenih državah lahko tudi omejitve, glede na ip naslov, s kjer dostopate do spletne strani. Jasno, je prenos v živo namenjen le osebni uporabi, zato je kakršno koli javno predvajanje prepovedano oz. za to potrebujete predhodno dovoljenje.

Kdaj se prične prenos dogodkov?
Vsak prenos se bo pričel 2 minuti pred napovedanim začetkom, med različnimi prenosi pa enostavno preklapljate v brskalniku.

Spodaj so navedeni vsi dogodki, ki so sedaj na voljo. Izberite tistega, ki vas zanima in kliknite na t.i. "Play" ikono ali pa izberite spodnjo povezavo in se registrirajte na Bet365:

Kliknite in se registrirajte za prenos v živo - kliknite tukaj!
E-mail je bil uspešno dodan.
Želiš biti vedno na tekočem?
Vpiši svoj email in prejmi najbolj zanimive rezultate, lestvice, novice in nasvete direktno v svoj inbox! Samo 18+!
Pošlji
Verjemi, da spam sovražimo še bolj kot ti, zato boš od nas vedno prejel le zanimive in uporabne vsebine - tiste, ki jih hočeš! Tvoj email je pri nas varen in NIKOLI ne bo posredovan tretji osebi. 

Prenosi v živo

Izberi šport:
Izberi datum:
11.05.2021
Datum Šport Dogodek
10:00 Tenis Novak Djokovic vs. Taylor Fritz
13:00 Tenis Saisai Zheng vs. Barbora Krejcikova
13:00 Tenis Kacper Zuk vs. Jurij Rodionov
13:00 Tenis Nino Serdarusic vs. Pedro Martinez
13:00 Tenis Guiomar MZD Reales vs. Olga Danilovic
13:00 Tenis Luca Giacomini vs. Gilbert Klier Junior
13:00 Tenis Gergely Madarasz vs. Artem Dubrivnyy
13:30 Tenis D Petrovic vs. Silvia Maria Costache
13:30 Tenis Garbine Muguruza vs. Patricia Maria Tig
14:00 Tenis Dennis Novak vs. Yannick Maden
14:00 Tenis Tallon Griekspoor vs. Yannick Hanfmann
14:00 Tenis Mats Moraing vs. Henri Laaksonen
14:00 Košarka Galatasaray Women vs. Fenerbahce Women
14:30 Tenis Andrey Golubev / Aleksandr Nedovyesov vs. Sebastian Baez / Thiago Seyboth Wild
14:30 Tenis Roman Jebavy / Andrej Martin vs. N.Sriram Balaji / Ramkumar Ramanathan
14:30 Tenis Duje Ajdukovic / Frane Nincevic vs. Federico Coria / Emilio Gomez
14:30 Tenis Ajla Tomljanovic vs. Marketa Vondrousova
14:30 Tenis Angelique Kerber vs. Alize Cornet
14:30 Tenis Caroline Garcia / Nadia Podoroska vs. Hayley Carter / Luisa Stefani
14:30 Tenis Ariadna Briones Ginesta / Annika Kannan vs. Emily Webley-Smith / You-Xu Shen
14:30 Tenis Valentyna Ivakhnenko / Andreea Prisacariu vs. Natela Dzalamidze / Sofya Lansere
14:30 Tenis Petros Tsitsipas / Stefanos Tsitsipas vs. Lukasz Kubot / Franco Skugor
14:30 Odbojka Plamya-pro vs. Eagles-pro
14:50 Rokomet CS Baia Mare vs. Potaissa Turda
15:00 Nogomet FC Olimp-Dolgoprudny vs. Dinamo Moscow II
15:00 Tenis Kevin Krawietz / Horia Tecau vs. Marin Cilic / Marcelo Melo
15:00 Tenis Alex De Minaur / Jan Struff vs. Ivan Dodig / Filip Polasek
15:00 Tenis Lorenzo Sonego / Andrea Vavassori vs. Adrian Mannarino / Benoit Paire
15:00 Tenis Diego Schwartzman vs. Felix Auger Aliassime
15:30 Tenis Rafael Matos / Felipe M R Alves vs. Ivan Sabanov / Matej Sabanov
15:30 Tenis Tuna Altuna / Altug Celikbilek vs. Denis Kudla / Mackenzie McDonald
15:30 Tenis Taro Daniel / Bernabe Zapata Miralles vs. Sander Arends / Divij Sharan
15:50 Nogomet Lokomotiv Tashkent vs. Metalourg Bekabad
15:55 Nogomet Sogdiana Jizzakh vs. FK Andijan
16:00 Nogomet FK Zenit Izhevsk vs. FC Orenburg II
16:00 Nogomet FK Volga Ulyanovsk vs. FK Lada Tolyatti
16:00 Tenis Szymon Walkow / Jan Zielinski vs. Denis Golubev / Evgenii Tiurnev
16:00 Tenis Bruno Babic / Fabian Fallert vs. Evan King / Hunter Reese
16:00 Tenis Luca Margaroli / Mohamed Safwat vs. Romain Arneodo / Albano Olivetti
16:00 Tenis Alla Kudryavtseva / Monica Niculescu vs. Gabriela Dabrowski / Asia Muhammad
16:00 Tenis Elena Vesnina / Vera Zvonareva vs. Ekaterina Alexandrova / Zhaoxuan Yang
16:00 Tenis Ane M D Olmo / Oksana Selekhmeteva vs. Riya Bhatia / Na-Lae Han
16:00 Tenis Mona Barthel / Mandy Minella vs. Paula Kania-Chodun / Natalija Kostic
16:00 Tenis Hamad Medjedovic / Marko Tepavac vs. Tomislav Jotovski / Aldin Setkic
16:00 Tenis Nerman Fatic / Vladan Tadic vs. Marco Bortolotti / Max Neuchrist
16:00 Tenis Tess Sugnaux vs. Victoria Rodriguez
16:00 Tenis Miyabi Inoue vs. Sofia Sewing
16:00 Tenis Yuriko Lily Miyazaki vs. Ulrikke Eikeri
16:00 Tenis Kayla Day vs. Alycia Parks
16:00 Košarka Lokomotiv Kuban vs. Khimki Moscow Region
16:00 Košarka Pinar Karsiyaka vs. Besiktas
16:30 Tenis Federico Delbonis vs. David Goffin
17:00 Nogomet Tondela vs. Belenenses
17:00 Nogomet Santa Clara vs. Rio Ave
17:00 Tenis Juan Sebastian Cabal / Robert Farah vs. Fabio Fognini / Lorenzo Musetti
17:00 Tenis Marcelo Arevalo / Matwe Middelkoop vs. Daniel Evans / Neal Skupski
17:00 Košarka Gorica vs. KK Sonik-Puntamika
17:00 Košarka Dinamo Bucuresti vs. CSU Sibiu
17:00 Košarka Rapla vs. Rakvere Tarvas
17:00 Rokomet Pays dAix UC vs. Dunkerque
17:25 Rokomet Steaua Bucuresti vs. Dinamo Bucuresti
17:30 Nogomet Lahti vs. KuPS Kuopio
17:30 Nogomet FC Ilves vs. HJK Helsinki
17:30 Nogomet Kamaz Nab Chelny vs. Nosta Novotroitsk
17:30 Tenis Magali Kempen vs. Ingrid Gamarra Martins
17:30 Tenis Shiho Akita vs. Jodie Anna Burrage
18:00 Tenis Johanna Konta vs. Jelena Ostapenko
18:00 Tenis Catherine Harrison vs. Victoria Duval
18:00 Košarka Leicester Riders vs. Newcastle Eagles
18:10 Rokomet Alpla HC Hard vs. HSG Bärnbach/Köflach
18:15 Nogomet FC Vaduz vs. Young Boys
18:30 Nogomet SKN St Polten vs. SCR Altach
18:30 Nogomet SV Ried vs. FC Flyeralarm Admira
18:30 Nogomet Osters IF vs. GIF Sundsvall
18:30 Košarka CSKA Moscow vs. Nizhny Novgorod
18:30 Košarka Elitzur Yavne vs. Hapoel Acre
18:30 Košarka Maccabi Hod Hasharon vs. Ramat Hasharon
18:30 Košarka Maccabi Raanana vs. Maccabi Kiryat Motzkin
18:30 Košarka Hapoel Galilee Safed vs. Hapoel Hevel Modiin
18:30 Košarka Baskonia vs. Joventut
19:00 Nogomet Osasuna vs. Cadiz
19:00 Nogomet Nacional vs. Benfica
19:00 Nogomet Hobro IK vs. Skive
19:00 Nogomet Vendsyssel FF vs. Kolding IF
19:00 Nogomet HB Køge vs. FC Helsingor
19:00 Nogomet Aarau vs. Kriens
19:00 Tenis Aslan Karatsev vs. Daniil Medvedev
19:00 Tenis Paige Hourigan vs. Andrea C R Cuellar
19:00 Tenis Ioana Loredana Rosca vs. Tania I A Sabando
19:00 Tenis Katie Swan vs. Mirjam Bjorklund
19:00 Košarka Zenit St. Petersburg vs. Parma Perm
19:00 Košarka Oldenburg vs. BG Gottingen
19:00 Košarka Zadar vs. GKK Sibenka
19:00 Košarka AEK vs. PAOK
19:00 Rokomet US Creteil vs. Tremblay
19:15 Nogomet Dinamo Bucharest vs. Astra Giurgiu
19:30 Nogomet Alanyaspor vs. Erzurum BB
19:30 Nogomet Kasimpasa vs. Ankaragucu
19:30 Nogomet Fenerbahce vs. Sivasspor
19:30 Nogomet Istanbul Basaksehir vs. Kayserispor
19:30 Nogomet Gaziantep FK vs. Caykur Rizespor
19:30 Nogomet Yeni Malatyaspor vs. Hatayspor
19:30 Nogomet Denizlispor vs. Galatasaray
19:30 Nogomet Besiktas vs. Fatih Karagumruk
19:30 Nogomet Genclerbirligi vs. Goztepe
19:30 Nogomet Konyaspor vs. Trabzonspor
19:34 Košarka Jämtland Basket vs. Södertälje
20:00 Nogomet Elche vs. CD Alaves
20:00 Nogomet Al Jazira SC vs. Khor Fakkan
20:00 Nogomet Baniyas SC vs. Al Wahda Abu Dhabi
20:00 Nogomet Al Ain SCC vs. Hatta Dubai
20:00 Nogomet Al Nasr SC vs. Shabab Al Ahli Dubai
20:00 Nogomet Al Wasl SC vs. Al Dhafra SCC
20:00 Nogomet Al Ittihad Kalba vs. Sharjah SCC
20:00 Nogomet FC Thun vs. FC Schaffhausen
20:00 Nogomet Wil 1900 vs. FC Chiasso
20:00 Nogomet Ahlial Fujairah vs. Ajman SCC
20:00 Tenis Eri Hozumi / Miyu Kato vs. Kristie Ahn / Quinn Gleason
20:00 Rokomet USAM Nimes vs. Chartres
20:10 Nogomet Deportivo Riestra vs. Almirante Brown
20:20 Rokomet Handball Tirol vs. Bregenz Handball
20:30 Nogomet Basel vs. Lugano
20:30 Nogomet FK Austria Vienna vs. Hartberg
20:30 Tenis Adelina Krueger / Robin Montgomery vs. Anna Danilina / A Rodionova
20:30 Košarka Leuven Bears vs. Okapi Aalstar
20:30 Košarka ZZ Leiden vs. Basketball Academie Limburg
20:30 Košarka London Lions vs. Plymouth Raiders
20:30 Rokomet Ivry vs. Istres Provence
20:45 Nogomet Napoli vs. Udinese
21:00 Tenis Conny Perrin vs. Valeska A S M Ramirez
21:00 Odbojka Afturelding Women vs. KA Women
21:15 Odbojka Pantery-pro Women vs. Foksi-pro Women
21:30 Nogomet Sporting vs. Boavista
21:30 Tenis Usue M. Arconada / Caroline Dolehide vs. Gabriela Talaba / M Zacarias
21:45 Bejzbol TEX Rangers vs. SF Giants
22:00 Nogomet Levante vs. Barcelona
22:00 Tenis Rafael A Gonzalez / Antonia Samudio vs. Victoria Rodriguez / Ana Sofia Sanchez
22:00 Tenis Francesca Di Lorenzo / Katie Swan vs. Hailey Baptiste / Whitney Osuigwe
22:30 Košarka Estudiantes Olavarria vs. Parque Sur
22:55 Odbojka Pantery-pro Women vs. Sovy-pro Women
23:00 Košarka San Lorenzo vs. Quimsa
23:30 Košarka Tigrillos de Antioquia vs. Sabios de Manizales