Športne stave

Kontakt

Kontakt
Bet at home

BREZPLAČNI prenosi VSEH tekem v živo

Na internetu obstaja kar nekaj spletnih strani, ki nudijo prenose različnih tekem v živo. Tako dandanes skoraj ni možno, da si kakšne tekme ne bi mogli ogledati v živo, tudi če ste na dopustu in vam to vaš ponudnik tv prenosov ne omogoča ali v primeru, ko neka tekma ni dovolj zanimiva za televizijske prenose. Velja pa opozoriti, da so takšne strani običajno zelo zasičene z zelo vsiljimi reklamami (pop upi, pop underji in podobno nesnago), pogosto se na njih tudi nahaja kakšna škodljiva koda, ki lahko poškoduje vaš računalnik.

Najbolj zanesljive, brez vsiljivih reklam in kvalitetne prenose v živo omogoča Bet365 stavnica. Do ogledov v živo lahko pridete, tako da se registrirate na spodnji povezav in si ob tem zagotovite še Bet365 bonus:

Kliknite in se registrirajte za prenos v živo - kliknite tukaj!

Za BREZPLAČEN prenos in ogled morate biti registriran in prijavljen uporabnik Bet365 storitve. Prav tako morate imeti aktiven račun ali pa položiti vsaj eno stavo v zadnjih 24 urah, saj bi v nasprotnem primeru to storitev koristilo preveč uporabnikov, vsem pa pri Bet365 ne bi mogli zagotoviti dovolj kvalitetnega prenosa. Za določene prenose so v določenih državah lahko tudi omejitve, glede na ip naslov, s kjer dostopate do spletne strani. Jasno, je prenos v živo namenjen le osebni uporabi, zato je kakršno koli javno predvajanje prepovedano oz. za to potrebujete predhodno dovoljenje.

Kdaj se prične prenos dogodkov?
Vsak prenos se bo pričel 2 minuti pred napovedanim začetkom, med različnimi prenosi pa enostavno preklapljate v brskalniku.

Spodaj so navedeni vsi dogodki, ki so sedaj na voljo. Izberite tistega, ki vas zanima. 
E-mail je bil uspešno dodan.
Želiš biti vedno na tekočem?
Vpiši svoj email in prejmi najbolj zanimive rezultate, lestvice, novice in nasvete direktno v svoj inbox! Samo 18+!
Pošlji
Verjemi, da spam sovražimo še bolj kot ti, zato boš od nas vedno prejel le zanimive in uporabne vsebine - tiste, ki jih hočeš! Tvoj email je pri nas varen in NIKOLI ne bo posredovan tretji osebi. 

Prenosi v živo

Izberi šport:
Izberi datum:
17.10.2021
Datum Šport Dogodek
06:00 Nogomet Fagiano Okayama vs. Matsumoto Y FC
06:05 Košarka Toyama Grouses vs. Nagoya Diamond Dolphins
06:05 Košarka Hiroshima Dragonflies vs. San En Neo Phoenix
06:30 Nogomet Bucheon FC 1995 vs. Gimcheon Sangmu FC
06:30 Nogomet Adelaide Olympic vs. Adelaide United
06:30 Košarka Fukushima Fire Bonds vs. Fukuoka Rizing
07:00 Nogomet Oita vs. Vegalta Sendai
07:00 Nogomet Tochigi SC vs. Jubilo Iwata
07:00 Nogomet JEF Utd Chiba vs. Omiya Ardija
07:00 Nogomet Zweigen Kanazawa vs. Ventforet Kofu
07:00 Nogomet Renofa Yamaguchi vs. Mito Hollyhock
07:00 Nogomet Gangwon FC vs. Gwangju FC
07:00 Nogomet FC Pohang Steelers vs. Nagoya Grampus
07:05 Košarka Kyoto Hannaryz vs. Shiga Lake Stars
07:15 Odbojka Foksi-pro Women vs. Sovy-pro Women
08:00 Nogomet Pocheon FC vs. Chuncheon FC
08:05 Košarka Gunma Crane Thunders vs. Mikawa Seahorses
08:05 Košarka Tokyo Alvark vs. Shinshu Brave Warriors
09:00 Nogomet Thespa Kusatsu vs. Kyoto Sanga FC
09:00 Nogomet Jeonnam Dragons vs. Busan I Park
09:00 Nogomet Lions FC vs. Moreton Bay United
09:00 Tenis Rosa Vicens Mas vs. Sonay Kartal
09:00 Tenis Jing L Weng vs. Melchior Delloye
09:00 Tenis Yurii Dzhavakian vs. Ivan Marrero Curbelo
09:00 Košarka Seoul Knights vs. Mobis Phoebus
09:00 Košarka Dynamo Novosibirsk Women vs. MBA Moscow Women
09:00 Odbojka Foksi-pro Women vs. Pantery-pro Women
09:00 Odbojka Dinamo-pro Women vs. University-pro Women
09:05 Košarka Chiba Jets vs. Akita Happinets
09:05 Košarka Osaka Evessa vs. Shimane Susanoo Magic
09:30 Košarka Guangzhou Long-Lions vs. Liaoning Flying Leopards
09:30 Košarka Shanghai Sharks vs. Tianjin Pioneers
10:00 Nogomet Zhetysu vs. FK Taraz
10:00 Nogomet Dinamo Barnaul vs. FK Irtysh Omsk
10:00 Tenis Sara Mikaca vs. Victoria Borodulina
10:00 Tenis Andela Petrovic vs. Emilija Zdravkovic
10:00 Tenis Jovana Grujic vs. Andjela Lopicic
10:00 Tenis Fabian Fallert vs. Pavel Nejedly
10:00 Tenis Nicolas Alvarez Varona vs. Ivan Sabanov
10:00 Košarka Enisey Krasnoyarsk vs. Unics Kazan
10:00 Rokomet Potaissa Turda vs. CSM Bucuresti
10:15 Nogomet PSM Makassar vs. Bali United
10:30 Nogomet FC Blau Weiss Linz vs. FK Austria Vienna II
10:30 Tenis Johann Willems vs. Christian Hansen
10:30 Tenis Quin Verstegen vs. Jose A Rodriguez
10:35 Košarka TNT Tropang Giga vs. San Miguel Beermen
11:00 Nogomet FK Kyzylzhar vs. FC Tobol Kostanay
11:00 Nogomet TGK Tomsk Beach vs. SKA Energia Khabarovsk
11:00 Tenis Illya Marchenko vs. Jurij Rodionov
11:00 Košarka Changwon Sakers vs. KCC Egis
11:00 Odbojka Proton-M-pro Women vs. Lokomotiv-pro Women
11:30 Nogomet FC Anyang vs. Seoul E-Land FC
11:30 Nogomet FC Brasov vs. Petrolul Ploiesti
12:00 Nogomet FC Minsk vs. FK Gomel
12:00 Nogomet Jeonbuk Motors vs. Ulsan Hyundai
12:00 Nogomet Torpedo Miass vs. FK Chelyabinsk
12:00 Nogomet FK Lada Tolyatti vs. FK Tyumen
12:00 Tenis Hugo Grenier vs. Constant Lestienne
12:00 Tenis Andreas Seppi vs. Gauthier Onclin
12:00 Tenis Jozef Kovalik vs. Dennis Novak
12:00 Tenis Admir Kalender vs. Fabien Reboul
12:00 Tenis Georgii Kravchenko vs. Gal Emersic Potocnik
12:00 Tenis Jamie Cerretani vs. Arjun Kadhe
12:00 Košarka Treviso vs. Dinamo Sassari
12:00 Košarka Merkezefendi vs. Yalova Spor
12:00 Košarka Neftyanik Omsk Women vs. Sparta&K Vidnoe 2 Women
12:00 Odbojka TFL Altekma vs. Sorgun Bld
12:15 Nogomet AZ vs. FC Utrecht
12:30 Nogomet Cagliari vs. Sampdoria
12:30 Nogomet Kasimpasa vs. Goztepe
12:30 Nogomet Keciorengucu vs. Kocaelispor
12:30 Nogomet Wisla Plock vs. MKS Pogon Szczecin
12:30 Nogomet FK Lokomotiv Gomel vs. FC Orsha
12:30 Tenis Damir Dzumhur vs. Zdenek Kolar
12:30 Košarka Bilbao vs. Fuenlabrada
13:00 Nogomet Troyes vs. Nice
13:00 Nogomet Swansea vs. Cardiff
13:00 Nogomet Ural vs. CSKA Moscow
13:00 Nogomet FC Nordsjaelland vs. FC Midtjylland
13:00 Nogomet Bangkok United vs. Chonburi
13:00 Nogomet Police Tero FC vs. Ratchaburi FC
13:00 Nogomet Veles vs. Torpedo Moscow
13:00 Tenis Karola Bejenaru vs. Laura Svatikova
13:00 Košarka Gran Canaria vs. Real Betis
13:00 Košarka Lokomotiv Kuban vs. Zenit St. Petersburg
13:30 Nogomet Darmstadt vs. Werder Bremen
13:30 Nogomet Dynamo Dresden vs. Nurnberg
13:30 Nogomet Hansa Rostock vs. Sandhausen
13:30 Nogomet Sint-Truidense vs. Anderlecht
13:30 Nogomet Chiangrai Utd vs. Muang Thong United
13:30 Tenis Roberto Carballes Baena vs. Liam Broady
13:30 Tenis Eldin Nokic vs. Anirudh Chandrasekar
13:30 Tenis Sadio Doumbia vs. N. V. Sundar Prashanth
14:00 Nogomet Rayo Vallecano vs. Elche
14:00 Nogomet UD Ibiza vs. Mirandes
14:00 Nogomet Cremonese vs. Benevento
14:00 Nogomet Odense BK vs. Randers FC
14:00 Nogomet Lyngby vs. Hobro IK
14:00 Nogomet Hammarby TFF vs. Piteå IF
14:00 Nogomet Buriram United vs. Nakhon Ratchasima
14:00 Nogomet FC Arges Pitesti vs. Farul Constanta
14:00 Nogomet FK Ruh Brest vs. Dinamo Minsk
14:00 Nogomet Volgar Astrakhan vs. Fakel Voronezh
14:00 Nogomet Spartak Moscow II vs. Rotor Volgograd
14:00 Nogomet Pitea IF Women vs. FC Rosengård Women
14:00 Tenis Egor Gerasimov vs. Elias Ymer
14:00 Tenis Ricardas Berankis vs. Borna Gojo
14:00 Košarka Spartak Noginsk Women vs. Peresvet Rostov Region Women
14:00 Košarka Dynamo Moscow Women vs. UMMC Ekaterinburg Women
14:00 Košarka Enisey Krasnoyarsk Women vs. Dynamo Kursk Women
14:00 Košarka Xinjiang Flying Tigers vs. Zhejiang Lions
14:00 Košarka Zhejiang Golden Bulls vs. Fujian Sturgeons
14:00 Rokomet CSKA Moscow Women vs. IK Savehof Women
14:00 Rokomet SC Magdeburg vs. SG Flensburg Handewitt
14:15 Nogomet Lausanne Sports vs. Grasshoppers
14:30 Nogomet NEC vs. Vitesse
14:30 Nogomet Sparta Rotterdam vs. FC Groningen
14:30 Nogomet LASK Linz vs. Wolfsberger AC
14:30 Nogomet WSG Swarovski Tirol vs. Hartberg
14:30 Košarka Tofas vs. Petkim Spor
14:30 Rokomet Steaua Bucuresti vs. SCM Politechnica Timisoara
15:00 Nogomet Empoli vs. Atalanta
15:00 Nogomet Genoa vs. Sassuolo
15:00 Nogomet Udinese vs. Bologna
15:00 Nogomet Bordeaux vs. Nantes
15:00 Nogomet Brest vs. Reims
15:00 Nogomet Metz vs. Rennes
15:00 Nogomet Strasbourg vs. St Etienne
15:00 Nogomet Galatasaray vs. Konyaspor
15:00 Nogomet Altay vs. Fatih Karagumruk
15:00 Nogomet Manisa FK vs. Adanaspor
15:00 Nogomet Erzurum BB vs. Altinordu
15:00 Nogomet Cracovia Krakow vs. Warta Poznan
15:00 Nogomet AC Horsens vs. Vendsyssel FF
15:00 Nogomet Hammarby vs. AIK
15:00 Nogomet Mjällby AIF vs. Kalmar FF
15:00 Nogomet Norrby IF vs. IK Brage
15:00 Nogomet Panetolikos vs. OFI Crete
15:00 Nogomet PAOK Salonika vs. Volos NFC
15:00 Tenis Holger Vitus Nodskov Rune vs. Pierre-Hugues Herbert
15:00 Tenis Yannick Hanfmann vs. Henri Laaksonen
15:00 Košarka Vologda Chevakata Women vs. Stavropolchanka Women
15:00 Košarka Sparta & K Vidnoe Women vs. Samara Women
15:00 Košarka Brose Bamberg vs. Heidelberg
15:00 Košarka Bayern Munich vs. Giessen 46ers
15:00 Košarka Hamburg Towers vs. BBC Bayreuth
15:15 Nogomet Villa Espanola vs. Montevideo Wanderers
15:30 Nogomet Bayer Leverkusen vs. Bayern Munich
15:30 Nogomet Krylia Sovetov vs. FC Nizhny Novgorod
15:30 Nogomet FK Khimki vs. FC Akhmat Grozny
15:30 Ameriški nogomet MIA Dolphins vs. JAX Jaguars
15:30 Košarka Dynamo Kursk 2 Women vs. Platov Novocherkask Women
15:30 Odbojka Civitanova vs. Piacenza
16:00 Nogomet Leganes vs. Valladolid
16:00 Nogomet KFCO Beerschot Wilrijk vs. KV Mechelen
16:00 Nogomet Lommel vs. Royal Excel Mouscron
16:00 Nogomet FC Fastav Zlín vs. Hradec Kralove
16:00 Nogomet FK Teplice vs. Viktoria Plzen
16:00 Nogomet Sigma Olomouc vs. MFK Karvina
16:00 Nogomet Brondby vs. Vejle
16:00 Nogomet Energetik-BGU Minsk vs. Dinamo Brest
16:00 Nogomet Alania Vladikavkaz vs. Neftekhimik Nizhnekamsk
16:00 Tenis Carlos Gomez-Herrera vs. Juan Manuel La Serna
16:00 Tenis Lautaro Midon vs. Maximiliano Estevez
16:00 Tenis Francisco Llanes vs. Rafael Matos
16:00 Košarka Plymouth City Patriots vs. London Lions
16:00 Košarka Rapla vs. Rakvere Tarvas
16:00 Košarka Siauliai vs. Zalgiris
16:00 Košarka Prienai vs. Pieno Zvaigzdes
16:00 Košarka Kazanochka Women vs. MBA Moscow 2 Women
16:00 Košarka Nadezhda Orenburg Women vs. Nika Syktyvkar Women
16:00 Rokomet HC Odense Women vs. Gyori Eto Women
16:00 Rokomet Krim Mercator Women vs. Metz Women
16:00 Rokomet Borussia Dortmund Women vs. CSM Bucuresti Women
16:00 Rokomet ZRK Buducnost Women vs. Rostov-Don Women
16:00 Rokomet TBV Lemgo Lippe vs. THW Kiel
16:00 Rokomet TVB Stuttgart vs. HBW Balingen-Weilstetten
16:00 Rokomet HSV Hamburg vs. TSV GWD Minden
16:15 Nogomet Celta Vigo vs. Sevilla
16:15 Nogomet Parma vs. Monza
16:30 Nogomet FC Sion vs. Basel
16:30 Nogomet St Gallen vs. Servette
16:30 Nogomet UTA Arad vs. FC U Craiova 1948
16:30 Tenis Tallon Griekspoor vs. Alexander Ritschard
16:30 Tenis Jenson Brooksby vs. Michael Geerts
16:30 Tenis Bernabe Zapata Miralles vs. Norbert Gombos
16:30 Košarka Pesaro vs. Tortona
16:45 Nogomet FC Twente vs. Willem II
17:00 Nogomet Montpellier vs. Lens
17:00 Nogomet SK Sturm Graz vs. SV Ried
17:00 Nogomet Bodo/Glimt vs. Sarpsborg
17:00 Nogomet SK Brann vs. Stabaek
17:00 Nogomet Haugesund vs. Mjondalen
17:00 Nogomet Sandefjord vs. Odd BK
17:00 Nogomet Stromsgodset vs. Viking FK
17:00 Tenis Yassine Smiej vs. Julien Evrard
17:00 Tenis Arthur Bellegy vs. Chase Thompson
17:00 Tenis Marcela Zacarias vs. Nikita Vishwase
17:00 Tenis Maya Urata vs. Bojana Marinkovic
17:00 Košarka Breogan vs. Real Madrid
17:00 Košarka Afyon Belediyesi vs. Buyukcekmece
17:00 Košarka TALTECH vs. TLU/Kalev
17:00 Rokomet PSG Handball vs. Chambery Savoie
17:00 Odbojka Minchanka Minsk Women vs. Nizhny Novgorod Women
17:30 Nogomet Augsburg vs. Arminia Bielefeld
17:30 Nogomet Legia Warsaw vs. Lech Poznan
17:30 Nogomet IFK Goteborg vs. Orebro SK
17:30 Nogomet Cerro Largo vs. Club Atletico Progreso
17:30 Tenis Mariano Kestelboim vs. Valerio Aboian
17:30 Tenis Luciano Tacchi vs. Ignacio Monzon
17:30 Tenis Francisco Comesana vs. Felipe M Sarrasague
17:30 Košarka Brescia vs. Napoli
17:30 Košarka Glasgow Rocks vs. Newcastle Eagles
18:00 Nogomet Napoli vs. Torino
18:00 Nogomet Krasnodar vs. FC Ufa
18:00 Nogomet Trabzonspor vs. Fenerbahce
18:00 Nogomet Bursaspor vs. Boluspor
18:00 Nogomet Sonderjyske vs. FC Copenhagen
18:00 Nogomet Shakhter Soligorsk vs. Torpedo Zhodino
18:00 Nogomet FBC Melgar vs. CD Universidad San Martin
18:00 Košarka Oldenburg vs. Alba Berlin
18:00 Odbojka Milano vs. Monza
18:00 Odbojka Verona vs. Perugia
18:15 Nogomet Real Sociedad B vs. Oviedo
18:15 Nogomet Burgos vs. Lugo
18:30 Nogomet Villarreal vs. Osasuna
18:30 Nogomet Charleroi vs. Genk
18:30 Tenis Govind Nanda vs. JC Aragone
18:30 Tenis Giacomo Revelli vs. Karl Lee
18:30 Tenis Nicholas Campbell vs. Rohan Murali
18:30 Tenis Sage Loudon vs. Madison Lee
18:30 Tenis Tanvi Narendran vs. Patricia Maria Tig
18:30 Košarka Baskonia vs. Tenerife
19:00 Nogomet Pardubice vs. Sparta Prague
19:00 Nogomet Rosenborg vs. Valerenga
19:00 Nogomet Unam Pumas vs. Juarez FC
19:00 Nogomet New York Red Bulls vs. New York City FC
19:00 Ameriški nogomet HOU Texans vs. IND Colts
19:00 Ameriški nogomet GB Packers vs. CHI Bears
19:00 Ameriški nogomet KC Chiefs vs. WAS Football Team
19:00 Ameriški nogomet MIN Vikings vs. CAR Panthers
19:00 Ameriški nogomet LA Chargers vs. BAL Ravens
19:00 Ameriški nogomet CIN Bengals vs. DET Lions
19:00 Ameriški nogomet LA Rams vs. NY Giants
19:00 Tenis Martin Cuevas vs. Leonardo Aboian
19:00 Tenis Guido Ivan Justo vs. Federico Zeballos
19:00 Košarka Spartak St Petersburg Women vs. Energya Ivanovo Women
19:30 Nogomet AEK Athens vs. Atromitos Athinon
19:30 Nogomet Giannina vs. Olympiakos
19:30 Nogomet Rapid Bucuresti vs. CFR Cluj
19:30 Košarka Vanoli Cremona vs. Varese
20:00 Nogomet RWD Molenbeek vs. Westerlo
20:00 Tenis Parker Fry vs. Marley Lambert
20:15 Nogomet Alianza Universidad vs. Cienciano
20:30 Nogomet Cittadella vs. Spal
20:30 Nogomet Deportivo Maldonado vs. Penarol
20:30 Odbojka Vibo Valentia vs. Trentino
20:45 Nogomet Juventus vs. Roma
20:45 Nogomet Marseille vs. Lorient
20:45 Košarka Milano vs. Venezia
21:00 Nogomet Barcelona vs. Valencia
21:00 Nogomet Ponferradina vs. Fuenlabrada
21:00 Nogomet Gent vs. Eupen
21:00 Nogomet Palmeiras vs. Internacional
21:00 Nogomet Athletico Paranaense vs. Fluminense
21:00 Nogomet Manaus vs. Ypiranga RS
21:00 Nogomet Mushuc Runa vs. Tecnico Universitario
21:00 Košarka PHX Mercury vs. CHI Sky
21:30 Nogomet Michigan Stars vs. Chattanooga FC
22:00 Košarka Astros vs. Fuerza Regia
22:05 Ameriški nogomet ARZ Cardinals vs. CLE Browns
22:25 Ameriški nogomet LV Raiders vs. DEN Broncos
22:25 Ameriški nogomet DAL Cowboys vs. NE Patriots
22:30 Nogomet ABC vs. Caxias RS
22:30 Nogomet Sporting Cristal vs. Ayacucho FC
22:45 Nogomet Cerrito vs. Atletico Fenix Montevideo
23:00 Nogomet Sol de America vs. Libertad Asuncion
23:00 Nogomet Sacramento Republic vs. Tacoma Defiance
23:00 Nogomet CA Aldosivi vs. CA Independiente
23:00 Nogomet Alianza Petrolera vs. Atletico Bucaramanga
23:15 Nogomet Gremio vs. EC Juventude
23:15 Nogomet Ceara vs. Bragantino
23:15 Nogomet Atletico Goianiense vs. Atletico Mineiro
23:15 Nogomet Club Aurora vs. Real Tomayapo
23:30 Nogomet Deportivo Cuenca vs. Club 9 de Octubre