Športne stave

Kontakt

Kontakt
BET365
E-mail je bil uspešno dodan.
Želiš biti vedno na tekočem?
Vpiši svoj email in prejmi najbolj zanimive rezultate, lestvice, novice in nasvete direktno v svoj inbox! Samo 18+!
Pošlji
Verjemi, da spam sovražimo še bolj kot ti, zato boš od nas vedno prejel le zanimive in uporabne vsebine - tiste, ki jih hočeš! Tvoj email je pri nas varen in NIKOLI ne bo posredovan tretji osebi. 

Športi

STAVE
ZADNJI REZULTATI
LESTVICA
Datum Dogodek 1 x 2
 
Nogomet
29.10
23:15
Coquimbo Unido - Estudiantes de Merida FC
1 x 2
 
Nogomet
29.10
23:15
Union de Santa Fe - Club Sport Emelec
1 x 2
 
Nogomet
29.10
23:15
Sol de America - CD Universidad Catolica
1 x 2
 
Nogomet
29.10
23:45
Cucuta Deportivo - Deportivo La Equidad
1 x 2
 
Tenis
29.10
23:15
Tenis / ITF ženske
Friedsam, Anna-Lena - Bellis, Catherine Cartan
1 x 2
 
Tenis
29.10
23:35
Tenis / ITF ženske
Ahn K / Broady N - Doi M / Stojanovic N
1 x 2
 
Nogomet
30.10
00:00
Ituano SP - Brusque SC
1 x 2
 
Nogomet
30.10
00:00
Alianza FC - Tauro FC
1 x 2
 
Nogomet
30.10
00:00
Palmeiras SP - Londrina PR
1 x 2
 
Nogomet
30.10
01:00
DVO Tachira - Metropolitanos FC
1 x 2
 
Nogomet
30.10
01:00
CD Independiente Juniors - America
1 x 2
 
Košarka
30.10
01:15
Trouville - Club Nacional
1 x 2
 
Nogomet
30.10
01:30
Gremio RS - Juventude RS
1 x 2
 
Nogomet
30.10
01:30
FBC Melgar - EC Bahia BA
1 x 2
 
Nogomet
30.10
01:30
CA Independiente - Club Atletico Tucuman
1 x 2
 
Nogomet
30.10
01:30
Plaza Colonia CD - Club Deportivo Junior FC
1 x 2
 
Nogomet
30.10
02:00
CF Atlante - Dorados de Sinaloa
1 x 2
 
Nogomet
30.10
02:00
Real Madriz - Deportivo Ocotal
1 x 2
 
Nogomet
30.10
02:10
Alianza Petrolera - Atletico Bucaramanga
1 x 2
 
Nogomet
30.10
03:00
Guadelupe FC - CS Cartagines
1 x 2
 
Nogomet
30.10
04:00
Atletico San Luis - Mazatlan FC
1 x 2
 
Košarka
30.10
04:00
Beijing Beikong Fly Dragons - Jilin Northeast Tigers
1 x 2
 
Košarka
30.10
04:00
Tianjin Ronggang Pioneers - Guangzhou Long-Lions
1 x 2
 
Košarka
30.10
06:30
Heilongjiang Dragons - Inner Mongolia BC
1 x 2
 
Nogomet
30.10
08:15
South East United FC - Clarence Zebras II
1 x 2
 
Košarka
30.10
08:30
Xinjiang Flying Tigers - Jiangsu Dragons
1 x 2
 
Košarka
30.10
08:30
Zhejiang Chouzhou Bank - Shenzhen Aviators
1 x 2
 
Nogomet
30.10
09:00
Ordabasy Shymkent - Tobol Kostanay
1 x 2
 
Košarka
30.10
09:00
NorthPort Batang Pier - Magnolia Hotshots
1 x 2
 
Hokej
30.10
09:00
Tyumenskiy Legion - Kuznetskie Medvedi
1 x 2
 
Nogomet
30.10
09:30
DAK Lak - Xo So Kien Thiet Can Tho
1 x 2
 
Nogomet
30.10
09:30
Dong Tam Long An - CS. Dong Thap
1 x 2
 
Nogomet
30.10
09:30
Huda Hue - XM Fico Tay Ninh
1 x 2
 
Hokej
30.10
10:00
Amurskie Tigry K. - HK Riga
1 x 2
 
Nogomet
30.10
10:15
Rochedale Rovers - Southside Eagles
1 x 2
 
Nogomet
30.10
10:30
Ipswich Knights - Western Pride FC
1 x 2
 
Nogomet
30.10
11:00
Kamatamare Sanuki - Fujieda MYFC
1 x 2
 
Nogomet
30.10
11:00
Sunshine Coast Wanderers - Queensland Lions
1 x 2
 
Nogomet
30.10
11:00
Brisbane Roar FC U21 - Gold Coast Knights
1 x 2
 
Nogomet
30.10
11:00
B. Binh Duong - Hong Linh Ha Tinh FC
1 x 2
 
Nogomet
30.10
11:00
CSKA Moscow - Chertanovo Moskva
1 x 2
 
Košarka
30.10
11:00
Goyang Orions - Seoul SK Knights
1 x 2
 
Košarka
30.10
11:00
Chuncheon Woori Bank Hansae - Busan BNK Sum
1 x 2
 
Hokej
30.10
11:00
St Petersburg - Vityazi Chekhov
1 x 2
 
Nogomet
30.10
11:30
Eastern Suburbs - Moreton Bay United
1 x 2
 
Košarka
30.10
11:45
San Miguel Beermen - Barangay Ginebra
1 x 2
 
Nogomet
30.10
12:00
FC Ararat-Armenia - FC Alashkert
1 x 2
 
Nogomet
30.10
12:00
Shirak Gyumri FC - FC Noah
1 x 2
 
Nogomet
30.10
12:00
FK Astana - Qairat Almaty
1 x 2
 
Nogomet
30.10
12:00
FC Famalicao - Leixoes SC
1 x 2
 
Hokej
30.10
12:00
Irbis Kazan - Belye Medvedi
1 x 2
 
Nogomet
30.10
12:30
RKS Garbarnia Krakow - Chojnice
1 x 2
 
Nogomet
30.10
12:30
Suphanburi FC - Police Tero FC
1 x 2
 
Košarka
30.10
13:00
Liaoning Flying Leopards - Nanjing Monkey King
1 x 2
 
Košarka
30.10
13:00
Qingdao DoubleStar Eagles - Shandong Golden Stars
1 x 2
 
Nogomet
30.10
13:15
TP Ho Chi Minh - Hoang Anh Gia Lai
1 x 2
 
Nogomet
30.10
13:40
Al Ain - AL Fateh
1 x 2
 
Nogomet
30.10
13:45
CD Villa Espanola - Central Espanol FC
1 x 2
 
Nogomet
30.10
14:00
Puszcza Niepolomice - Gornik Leczna
1 x 2
 
Nogomet
30.10
14:00
NK Dubrava - NK Rudes
1 x 2
 
Nogomet
30.10
14:00
NK Hrvatski Dragovoljac - NK Radnik Sesvete
1 x 2
 
Nogomet
30.10
14:00
Enppi Club - Tanta FC
1 x 2
 
Nogomet
30.10
14:00
FC Kaisar Kyzylorda - FK Kaspiy Aktau
1 x 2
 
Nogomet
30.10
14:00
ACS Dumbravita - Ghiroda SI Giarmata VII
1 x 2
 
Nogomet
30.10
14:00
ACS Poli Timisoara - Gloria Lunca Teuz Cermei
1 x 2
 
Nogomet
30.10
14:00
ACS Sepsi II - CSO Plopeni
1 x 2
 
Nogomet
30.10
14:00
AFC Astra II - ACS KSE Targu Secuiesc
1 x 2
 
Nogomet
30.10
14:00
Corona Brasov - SR Brasov
1 x 2
 
Nogomet
30.10
14:00
CS Concordia Chiajna II - Rapid Bucuresti II
1 x 2
 
Nogomet
30.10
14:00
CS Soimii Lipova - ACS Fortuna Becicherecu Mic
1 x 2
 
Nogomet
30.10
14:00
CSM Alexandria - FC Pucioasa
1 x 2
 
Nogomet
30.10
14:00
Unirea Alba Iulia - Ariesul Turda
1 x 2
 
Nogomet
30.10
14:00
Unirea Bascov - CS U Craiova II
1 x 2
 
Nogomet
30.10
14:00
Unirea Dej - CSO Cugir
1 x 2
 
Nogomet
30.10
14:00
Norwich City - Middlesbrough FC
1 x 2
 
Nogomet
30.10
14:00
Reading FC - Newcastle Utd
1 x 2
 
Nogomet
30.10
14:00
Shabab Al Amari - Thagafi Tulkarem
1 x 2
 
Nogomet
30.10
14:00
Kitwe United FC - Prison Leopards
1 x 2
 
Nogomet
30.10
15:00
FC Maan - Al Ahly
1 x 2
 
Nogomet
30.10
15:00
Deportes Antofagasta - Deportes Union La Calera
1 x 2
 
Nogomet
30.10
15:00
Birmingham City - Watford FC
1 x 2
 
Nogomet
30.10
15:00
Slaven Belupo - NK Dugopolje
1 x 2
 
Nogomet
30.10
15:15
Ajman - Hatta
1 x 2
 
Nogomet
30.10
15:15
Al Wahda SCC (VAE) - Shabab AlAhli
1 x 2
 
Nogomet
30.10
16:00
PFC Cherno More Varna - ZSKA 1948
1 x 2
 
Nogomet
30.10
16:00
Al-Muharraq SC - Busaiteen Club
1 x 2
 
Nogomet
30.10
16:00
CF Belenenses - Estoril Praia
1 x 2
 
Nogomet
30.10
16:00
Albion FC - Villa Teresa
1 x 2
 
Nogomet
30.10
16:00
Al Markhiya - Al-Arabi Doha
1 x 2
 
Nogomet
30.10
16:30
El Gouna FC - Haras El Hodood
1 x 2
 
Nogomet
30.10
17:00
Arges Pitesti - FC Voluntari
1 x 2
 
Nogomet
30.10
17:00
Arka Gdynia 1929 - Korona Kielce SA
1 x 2
 
Nogomet
30.10
17:00
Chrobry Glogow - OKS Odra Opole
1 x 2
 
Nogomet
30.10
17:00
Academia Cantolao - Atletico Grau
1 x 2
 
Nogomet
30.10
17:00
Sport Boys Association - Sport Huancayo
1 x 2
 
Nogomet
30.10
17:00
Inter Zapresic - Kustosija
1 x 2
 
Nogomet
30.10
17:00
Enosis Neon Paralimni FC - Doxa Katokopias
1 x 2
 
Nogomet
30.10
17:00
Balikesirspor - Adanaspor
1 x 2
 
Nogomet
30.10
17:00
GKS Katowice - Blekitni Stargard S.
1 x 2
 
Nogomet
30.10
17:00
TIPS Vantaa - HJK Helsinki
1 x 2
 
Nogomet
30.10
17:00
Mosta FC - St Lucia FC
1 x 2
 
Nogomet
30.10
17:00
FK Sarajevo - Doboj Kakanj
1 x 2
 
Nogomet
30.10
17:00
Aris Limassol FC - Alki Oroklinis
1 x 2
 
Nogomet
30.10
17:00
FC Juarez - Queretaro
1 x 2
 
Nogomet
30.10
17:00
Jabal El Mokaber - Shabab Al Khaleel
1 x 2
 
Hokej
30.10
17:00
HC Baranovichi - HK Brest
1 x 2
 
Košarka
30.10
17:15
BC Lietkabelis - BC Alytaus Dzukija
1 x 2
 
Nogomet
30.10
17:30
Rops Farmi - OLS Oulu
1 x 2
 
Košarka
30.10
17:30
Pyrinto Tampere - Helsinki Seagulls IF
1 x 2
 
Košarka
30.10
17:30
KTP Basket Kotka - BC Nokia
1 x 2
 
Košarka
30.10
17:35
Anwil Wroclawek - Stelmet Zielona Gora
1 x 2
 
Nogomet
30.10
17:50
AL Wehda FC - Al Faisaly
1 x 2
 
Nogomet
30.10
18:00
Pogon Szczecin - Jagiellonia Białystok
1 x 2
 
Nogomet
30.10
18:00
Sokol Ostroda - KS Warta Poznan
1 x 2
 
Nogomet
30.10
18:00
Termalica B-B Nieciecza - KS Rakow Czestochowa
1 x 2
 
Nogomet
30.10
18:00
Kszo Ssa Ostrowiec Sw. - KS Gornik Zabrze
1 x 2
 
Nogomet
30.10
18:00
Viborg FF - FC Helsingor
1 x 2
 
Nogomet
30.10
18:00
FC Shakhtar Donetsk - FC Illichivec Mariupol
1 x 2
 
Nogomet
30.10
18:00
Fatih Karagumruk - Erzurum Buyuksehir
1 x 2
 
Nogomet
30.10
18:00
Trabzonspor - Kasimpasa Istanbul
1 x 2
 
Nogomet
30.10
18:00
Bani Yas - Al Khaleej Khor Fakkan
1 x 2
 
Nogomet
30.10
18:00
Al-Ain FC - Sharjah
1 x 2
 
Nogomet
30.10
18:00
NK Medimurje Cakovec - Opatija
1 x 2
 
Nogomet
30.10
18:00
SC Mannswörth - ASV 13 Wien
1 x 2
 
Nogomet
30.10
18:00
Hannover 96 - 1 FC Magdeburg
1 x 2
 
Nogomet
30.10
18:00
TSG Hoffenheim II - VfB Stuttgart II
1 x 2
 
Košarka
30.10
18:00
RSK Rakvere Tarvas - Tallinna Kalev
1 x 2
 
Košarka
30.10
18:00
BK Ventspils - Liepajas Lauvas
1 x 2
 
Hokej
30.10
18:00
MMKS Podhale Nowy Targ - TH Unia Oswiecim
1 x 2
 
Nogomet
30.10
18:15
Lokomotiv 1926 Plovdiv - FC Montana
1 x 2
 
Nogomet
30.10
18:15
CA Atenas de San Carlos - Institucion Atletica
1 x 2
 
Nogomet
30.10
18:30
TSG Balingen - FC Giessen
1 x 2
 
Hokej
30.10
18:30
GKS Katowice - JKH GKS Jastrzebie
1 x 2
 
Nogomet
30.10
18:45
Helmond Sport - MVV Maastricht
1 x 2
 
Nogomet
30.10
18:45
Jong Ajax Amsterdam - Almere City FC
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
Vejle BK - Randers FC
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
Kolding IF - Hvidovre IF
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
Viktoria Köln - VfB Lubeck
1 x 2
 
Hokej
30.10
19:00
Mora IK - Almtuna IS
1 x 2
 
Hokej
30.10
19:00
Rodovre Mighty Bulls - Rungsted Ishockey
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
AEK Larnaca - Pafos FC
1 x 2
 
Košarka
30.10
19:00
UBSC Raiffeisen Graz - Raiffeisen Flyers Wels
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
Deutschlandsberger SC - FC Wels
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
SC Kalsdorf - ATSV Stadl-Paura
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
Bad Gleichenberg - Allerheiligen
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
Union Gurten - SC Weiz
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
Union Vocklamarkt - SC Gleisdorf
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
Wac (A) - Sturm Graz II
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
WSC Hertha - SV Spittal/Drau
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
Al Masry Club - Wadi Degla SC
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
1. FC Pforzheim 1896 - FC Astoria Walldorf II
1 x 2
 
Hokej
30.10
19:00
Modo Hockey - Västervik
1 x 2
 
Hokej
30.10
19:00
HC Vita Hasten - IF Björklöven
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
Union Edelweiß - SV Sedda Bad Schallerbach
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
SV Lebring - SV Lafnitz II
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
FC Gamlitz - USV Mettersdorf
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
USV Gnas - SV Wildon
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
Ilzer SV - ASK Voitsberg
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
SC Liezen - SV Frauental
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
SV Feldkirchen - SAK Klagenfurt
1 x 2
 
Košarka
30.10
19:00
KK Zadar - Hermes Analitica Zagreb
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
TSV Buchbach - TSV Rain/Lech
1 x 2
 
Hokej
30.10
19:00
Esbjerg Energy - Herning Blue Fox
1 x 2
 
Hokej
30.10
19:00
Tingsryds AIF - BIK Karlskoga
1 x 2
 
Hokej
30.10
19:00
AIK Stockholm - Kristianstads IK
1 x 2
 
Hokej
30.10
19:00
Stromsbro IF - Enköpings SK HK
1 x 2
 
Hokej
30.10
19:00
Visby-Roma HK - Segeltorps IF
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
AA Internacional Bebedouro SP - CA Linense SP
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
Ferroviaria SP - Comercial FC
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
XV De Novembro SP - Vocem SP
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
Sao Bernardo SP - Flamengo SP
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
Palmeiras SP - Nacional AC SP
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
CA Juventus SP - Oeste SP
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
Sao Paulo SP - Gremio Osasco Audax EC
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
Santos SP - EC Agua Santa SP
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
Guarani SP - Capao Bonito
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:00
Taubate SP - Uniao Mogi SP U20
1 x 2
 
Hokej
30.10
19:00
MKS Cracovia Krakow - Gorniczy Klub Sportowy Tychy
1 x 2
 
Košarka
30.10
19:04
Kfum Nassjo - Koping Stars
1 x 2
 
Košarka
30.10
19:04
BC Lulea - Kfum Umea
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:09
KAC 1909 - SV Kraig
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:15
Alianza Lima - CC Deportivo Municipal
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:30
GD Estoril Praia - CD Cova Piedade
1 x 2
 
Hokej
30.10
19:30
Odense Bulldogs - Aalborg Pirates
1 x 2
 
Hokej
30.10
19:30
Frederikshavn White Hawks - Sonderjyske Ishockey
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:30
Mjondalen - Fredrikstad
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:30
Nymark IL 2 - Mathopen
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:30
SG 2000 Mülheim-Kärlich - TSV Emmelshausen
1 x 2
 
Košarka
30.10
19:30
Asseco Prokom Gdynia - Astoria Bydgoszcz
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:30
FC Marchfeld Donauauen - FC Admira Wacker Mödling II
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:30
SV Worgl - SVG Reichenau
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:30
Kremser SC - SC Ortmann
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:30
First Vienna FC 1894 - SR Donaufeld
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:30
SC Kundl - FC Zirl
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:30
SV Victoria Seelow - Torgelower Greif
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:30
Landskrona Bois - FK Karlskrona
1 x 2
 
Hokej
30.10
19:30
HC Biasca - HC Ajoie
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:30
Offenbacher Kickers - TSV Schott Mainz
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:30
PEC Zwolle - Ajax Amsterdam
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:30
Ado Den Haag - VV Alkmaar
1 x 2
 
Nogomet
30.10
19:30
FC Twente Enschede - SC Heerenveen
1 x 2
 
Hokej
30.10
19:45
Geneve Servette HC - Lausanne HC
1 x 2
 
Hokej
30.10
19:45
HC Lugano - SC Rapperswil-Jona Lakers
1 x 2
 
Hokej
30.10
19:45
EV Zug - SCL Tigers Langenau
1 x 2
 
Hokej
30.10
19:45
ZSC Lions - HC Davos
1 x 2
 
Hokej
30.10
19:45
HC La Chaux-de-Fonds - Hockey Academy Zug
1 x 2
 
Nogomet
30.10
20:00
Scunthorpe United - Colchester United FC
1 x 2
 
Nogomet
30.10
20:00
Widzew Lodz - Legia Warsaw
1 x 2
 
Nogomet
30.10
20:00
Dinamo Bucharest - Astra Giurgiu
1 x 2
 
Nogomet
30.10
20:00
Lierse Kempenzonen - Lommel United
1 x 2
 
Nogomet
30.10
20:00
FC Thun - FC Aarau
1 x 2
 
Nogomet
30.10
20:00
SV Kematen - SV Zams
1 x 2
 
Hokej
30.10
20:00
GCK Lions - HC Thurgau
1 x 2
 
Nogomet
30.10
20:00
Arsenal FC - Liverpool FC
1 x 2
 
Nogomet
30.10
20:00
MTK Hungaria - Diosgyori VTK
1 x 2
 
Nogomet
30.10
20:30
FC Nordsjaelland - Lyngby
1 x 2
 
Nogomet
30.10
20:30
CS Cerrito - Racing Club Mdeo.
1 x 2
 
Košarka
30.10
20:30
UD Oliveirense - CAB Madeira
1 x 2
 
Nogomet
30.10
20:45
KRC Genk - KAS Eupen
1 x 2
 
Nogomet
30.10
20:45
Linfield FC - Crusaders FC
1 x 2
 
Košarka
30.10
20:45
Lucentum Alicante - Palma Air Europa
1 x 2
 
Nogomet
30.10
21:00
FC Oss - De Graafschap
1 x 2
 
Nogomet
30.10
21:00
NAC Breda - NEC Nijmegen
1 x 2
 
Nogomet
30.10
21:00
Atletico Bucaramanga - Real San Andres
1 x 2
 
Nogomet
30.10
21:00
Atletico Independiente - Costa del Este FC
1 x 2
 
Košarka
30.10
21:00
Sporting CP - Imortal BC
1 x 2
 
Košarka
30.10
21:00
Caceres Patrimonio de La Humanidad - Ourense Baloncesto
1 x 2
 
Nogomet
30.10
21:15
Zejtun Corinthians F.c. - Hibernians FC
1 x 2
 
Nogomet
30.10
21:30
Sporting Cristal - FC Carlos Stein
1 x 2
 
Nogomet
30.10
21:30
Universidad Cesar Vallejo - Deportivo Llacuabamba
1 x 2
 
Košarka
30.10
21:30
FC Porto - Ovarense Aerosoles
1 x 2
 
Košarka
30.10
21:30
Esgueira / Oli - Academica De Coimbra
1 x 2
 
Nogomet
30.10
22:00
C.D. Buzanada - Atletico Tacoronte
1 x 2
 
Nogomet
30.10
22:00
UD Guia - Union Viera CF
1 x 2
 
Nogomet
30.10
22:00
UD Ibarra - Atletico Victoria
1 x 2
 
Nogomet
30.10
22:00
CSD Sacachispas - CSD Municipal
1 x 2
 
Košarka
30.10
22:00
Galitos - Tley - Maia Basket
1 x 2
 
Košarka
30.10
22:00
Benfica Lisboa - Vitoria Sport Clube
1 x 2
 
Nogomet
30.10
22:00
Gran Valencia Maracay FC - Caracas FC
1 x 2
 
Nogomet
30.10
22:30
Inter Playa del Carmen - Azores De Hidalgo
1 x 2
 
Košarka
30.10
22:30
SC Lusitania Expert - FC Barreirense
1 x 2
 
Nogomet
30.10
23:00
Mantab United - SLH St. Pauls United
1 x 2
 
Nogomet
30.10
23:15
Vitoria BA - Brasil de Pelotas RS
1 x 2
 
Košarka
30.10
18:30
Košarka / Španija - ACB
Tecnyconta Zaragoza - Unicaja Malaga
1 x 2
 
Košarka
30.10
21:15
Košarka / Španija - ACB
Iberostar Tenerife - Herbalife Gran Canaria
1 x 2
 
Košarka
30.10
21:15
Košarka / Španija - ACB
Baloncesto Fuenlabrada - Divina Seguros Joventut
1 x 2
 
Hokej
30.10
14:30
Hokej / Rusija - KHL
HC Barys Astana - HC Red Star Kunlun
1 x 2
 
Hokej
30.10
15:00
Hokej / Rusija - KHL
HC Traktor Chelyabinsk - HC Dinamo Riga
1 x 2
 
Hokej
30.10
15:00
Hokej / Rusija - KHL
Mettallurg Magnitogorsk - Salavat Yulaev Ufa
1 x 2
 
Hokej
30.10
17:00
Hokej / Rusija - KHL
AK Bars Kazan - Sibir Novosibirsk
1 x 2
 
Hokej
30.10
17:00
Hokej / Rusija - KHL
Neftekhimik Nizhnekamsk - Amur Khabarovsk
1 x 2
 
Hokej
30.10
17:00
Hokej / Rusija - KHL
Severstal Cherepovec - HC Vityaz Podolsk
1 x 2
 
Hokej
30.10
17:00
Hokej / Rusija - KHL
Torpedo N. Novgorod - HK Dinamo Minsk
1 x 2
 
Hokej
30.10
17:30
Hokej / Rusija - KHL
Lokomotiv Yaroslavl - HC Dynamo Moscow
1 x 2
 
Hokej
30.10
19:15
Hokej / Avstrija - EBEL
Hydro Fehervar AV 19 - iClinic Bratislava Capitals
1 x 2
 
Hokej
30.10
19:15
Hokej / Avstrija - EBEL
EC GRAND Immo VSV - HCB Südtirol Alperia
1 x 2
 
Hokej
30.10
19:15
Hokej / Avstrija - EBEL
Moser Medical Graz 99ers - RB Salzburg
1 x 2
 
Hokej
30.10
19:15
Hokej / Avstrija - EBEL
Black Wings 1992 - HC TWK Innsbruck Die Haie
1 x 2
 
Hokej
30.10
19:15
Hokej / Avstrija - EBEL
EV Vienna Capitals - EC-KAC
1 x 2
 
Hokej
30.10
17:30
Hokej / Finska - Liiga
Kookoo Kouvola - TPS Turku
1 x 2
 
Hokej
30.10
17:30
Hokej / Finska - Liiga
Ilves Tampere - Vaasan Sport
1 x 2
 
Hokej
30.10
17:30
Hokej / Finska - Liiga
HPK Hämeenlinna - HIFK Hockey
1 x 2
 
Hokej
30.10
17:30
Hokej / Finska - Liiga
Jukurit - KalPa
1 x 2
 
Hokej
30.10
17:30
Hokej / Finska - Liiga
Rauma Lukko - Oulun Kärpät
1 x 2
 
Hokej
30.10
17:30
Hokej / Finska - Liiga
Lahti Pelicans - Ässät Pori
1 x 2
 
Hokej
30.10
17:30
Hokej / Slovaška - Tipsport
Dukla Michalovce - Liptovsky Mikulas
1 x 2
 
Hokej
30.10
18:00
Hokej / Slovaška - Tipsport
HC 07 Detva - Nove Zamky
1 x 2
 
Tenis
30.10
08:00
Tenis / ATP
Gerasimov, Egor - Tiafoe, Francis
1 x 2
 
Tenis
30.10
08:00
Tenis / ATP
Daniell M / Oswald P - Arevalo Gonzalez M / Brkic T
1 x 2
 
Tenis
30.10
09:20
Tenis / ATP
Paul, Tommy - Millman, John
1 x 2
 
Tenis
30.10
09:20
Tenis / ATP
Arends S / Sitak A - Mclachlan B / Skugor F
1 x 2
 
Tenis
30.10
10:40
Tenis / ATP
Mannarino, Adrian - McDonald, Mackenzie
1 x 2
 
Tenis
30.10
10:40
Tenis / ATP
Gille S / Vliegen J - Erlich J / Vasilevski A
1 x 2
 
Tenis
30.10
12:00
Tenis / ATP
Farah R / Martin F - Murray J / Skupski N
1 x 2
 
Tenis
30.10
13:00
Tenis / ATP
Kukushkin, Mikhail - Ruusuvuori, Emil
1 x 2
 
Tenis
30.10
14:00
Tenis / ATP
Anderson, Kevin - Medvedev, Daniil
1 x 2
 
Tenis
30.10
15:20
Tenis / ATP
Rublev, Andrey - Thiem, Dominic
1 x 2
 
Tenis
30.10
17:30
Tenis / ATP
Djokovic, Novak - Sonego, Lorenzo
1 x 2
 
Tenis
30.10
09:00
Tenis / ITF moški
Krutykh, Oleksii - Mochizuki, Shintaro
1 x 2
 
Tenis
30.10
09:00
Tenis / ITF moški
Poljak, David - Vilardo, Francesco
1 x 2
 
Tenis
30.10
09:00
Tenis / ITF moški
Orlov, Vladyslav - Corwin, Felix
1 x 2
 
Tenis
30.10
09:00
Tenis / ITF moški
Bega, Alessandro - Marti, Yann
1 x 2
 
Tenis
30.10
09:00
Tenis / ITF moški
Ignatik, Uladzimir - Stanek, Robin
1 x 2
 
Tenis
30.10
09:00
Tenis / ITF moški
Furness, Evan - Kirkov, Vasil
1 x 2
 
Tenis
30.10
09:30
Tenis / ITF moški
Tirante, Thiago Agustin - Laurent, Yanais
1 x 2
 
Tenis
30.10
09:30
Tenis / ITF moški
Kachmazov, Alibek - Echargui, Moez
1 x 2
 
Tenis
30.10
10:30
Tenis / ITF moški
Kodat, Toby Alex - Pecotic, Matija
1 x 2
 
Tenis
30.10
10:30
Tenis / ITF moški
Marozsan, Fabian - Berrettini, Jacopo
1 x 2
 
Tenis
30.10
11:00
Tenis / ITF moški
Descotte, Matias Franco - Justo, Guido Ivan
1 x 2
 
Tenis
30.10
11:00
Tenis / ITF moški
Marek, Wojciech - Mansouri, Skander
1 x 2
 
Tenis
30.10
11:00
Tenis / ITF moški
De Jong, Jesper - Zuk, Kacper
1 x 2
 
Tenis
30.10
12:30
Tenis / ITF moški
Cachin, Pedro - Tseng, Chun Hsin
1 x 2
 
Tenis
30.10
00:05
Tenis / ITF ženske
Osorio Serrano, Maria Camila - Errani, Sara
1 x 2
 
Tenis
30.10
00:10
Tenis / ITF ženske
Raina, Ankita - Bolsova Zadoinov, Aliona
1 x 2
 
Tenis
30.10
01:30
Tenis / ITF ženske
Arruabarrena L / Errani S - Di Lorenzo F / Loeb J
1 x 2
 
Tenis
30.10
01:35
Tenis / ITF ženske
Danilina A / Raina A - Kostyuk M / Tauson C
1 x 2
 
Tenis
30.10
01:40
Tenis / ITF ženske
Broadus S / Collins K - Kania P / Piter K
1 x 2
 
Tenis
30.10
02:20
Tenis / ITF ženske
Baptiste H / Mateas M - Osuigwe W / Vickery S
1 x 2
 
Tenis
30.10
03:05
Tenis / ITF ženske
Dolehide C / Mcnally C - Bolsova Zadoinov A / Minnen G
1 x 2
 
Tenis
30.10
08:30
Tenis / ITF ženske
Helgo, Malene - Janicijevic, Selena
1 x 2
 
Tenis
30.10
08:30
Tenis / ITF ženske
Simion, Oana Georgeta - Brancaccio, Nuria
1 x 2
 
Tenis
30.10
09:00
Tenis / ITF ženske
Falkner, Ziva - Rosca, Andreea Amalia
1 x 2
 
Tenis
30.10
09:00
Tenis / ITF ženske
Siskova, Anna - Garland, Joanna
1 x 2
 
Tenis
30.10
09:00
Tenis / ITF ženske
Alhussein Abdel Aziz, Lamis - Bhosale, Rutuja
1 x 2
 
Tenis
30.10
09:00
Tenis / ITF ženske
Lindh Gallagher, Emilie - Poplavska, Anastasiya
1 x 2
 
Tenis
30.10
09:00
Tenis / ITF ženske
Delai, Melania - Radisic, Nika
1 x 2
 
Tenis
30.10
09:00
Tenis / ITF ženske
Laki, Michaela - Spiteri, Dalila
1 x 2
 
Tenis
30.10
09:30
Tenis / ITF ženske
Carle, Maria Lourdes - Curovic, Tamara
1 x 2
 
Tenis
30.10
09:30
Tenis / ITF ženske
Robbe, Alice - Falkowska, Weronika
1 x 2
 
Tenis
30.10
10:00
Tenis / ITF ženske
Kanepi, Kaia - Cristian, Jaqueline Adina
1 x 2
 
Tenis
30.10
10:00
Tenis / ITF ženske
Carreras, Amanda - Appleton, Emily
1 x 2
 
Tenis
30.10
10:00
Tenis / ITF ženske
Dinu, Cristina - Milatova, Sofia
1 x 2
 
Tenis
30.10
10:00
Tenis / ITF ženske
Andreeva, Erika - Costoulas, Sofia
1 x 2
 
Tenis
30.10
10:00
Tenis / ITF ženske
Bouzas Maneiro, Jessica - Custic, Marta
1 x 2
 
Tenis
30.10
10:00
Tenis / ITF ženske
Charaeva, Alina - Scilipoti, Sebastianna
1 x 2
 
Tenis
30.10
10:30
Tenis / ITF ženske
Simmonds, Chanel - Cisovska, Romana
1 x 2
 
Tenis
30.10
11:00
Tenis / ITF ženske
Vanlangendonck, Eliessa - Pulchartova, Laetitia
1 x 2
 
Tenis
30.10
11:00
Tenis / ITF ženske
Mansouri, Yasmine - Herrmann, Sina
1 x 2
 
Tenis
30.10
11:00
Tenis / ITF ženske
Schaeder, Laura - Koshiishi, Ayumi
1 x 2
 
Tenis
30.10
11:00
Tenis / ITF ženske
Kilnarova, Monika - Matoula, Martha
1 x 2
 
Tenis
30.10
11:00
Tenis / ITF ženske
Cadantu, Alexandra - Wirges, Angelina
1 x 2
 
Tenis
30.10
11:30
Tenis / ITF ženske
Dimitrova K / Kouzmanov I - Girelli C / Valletta E
1 x 2
 
Tenis
30.10
12:00
Tenis / ITF ženske
Jones, Francesca - Zvonareva, Vera
1 x 2
 
Tenis
30.10
12:00
Tenis / ITF ženske
Hartono, Arianne - Cervino Ruiz, Celia
1 x 2
 
Tenis
30.10
13:30
Tenis / ITF ženske
Bronzetti, Lucia - Giovine, Claudia
1 x 2
 
Tenis
30.10
14:00
Tenis / ITF ženske
Lumsden M / Sezer M - Cristian J A / Ruse E G
1 x 2
 
Tenis
30.10
11:00
Tenis / ATP Tour
Gimeno Valero, Carlos - Muller, Alexandre
1 x 2
 
Tenis
30.10
12:20
Tenis / ATP Tour
Rola, Blaz - Martinez Portero, Pedro
1 x 2
 
Tenis
30.10
13:00
Tenis / ATP Tour
Laaksonen, Henri - Daniel, Taro
1 x 2
 
Tenis
30.10
13:40
Tenis / ATP Tour
Kopriva, Vit - Munar Clar, Jaume Antoni
1 x 2
 
Tenis
30.10
14:30
Tenis / ATP Tour
Safiullin, Roman - Ofner, Sebastian
1 x 2
 
Tenis
30.10
14:30
Tenis / ATP Tour
Stebe, Cedrik-Marcel - Van De Zandschulp, Botic
1 x 2
 
Tenis
30.10
15:00
Tenis / ATP Tour
Taberner, Carlos - Galan Riveros, Daniel Elahi
1 x 2
 
Tenis
30.10
15:50
Tenis / ATP Tour
Majchrzak, Kamil - Milojevic, Nikola
1 x 2
 
Nogomet
31.10
11:00
Nogomet / Belorusija
FC Slavia Mozyr - Dinamo Brest
1 x 2
 
Nogomet
31.10
13:00
Nogomet / Belorusija
FC Belshina Bobruisk - FC Shakhter Soligorsk
1 x 2
 
Nogomet
31.10
00:00
FC Bogotá - Fortaleza FC
1 x 2
 
Nogomet
31.10
00:00
Plaza Amador - San Francisco FC
1 x 2
 
Nogomet
31.10
00:00
Nacional Asuncion - 12 de Octubre de Itaugua
1 x 2
 
Nogomet
31.10
00:45
Tijuana - Pachuca
1 x 2
 
Nogomet
31.10
01:00
Trafalgar Southstars - St. Peters FC
1 x 2
 
Nogomet
31.10
01:30
Cruzeiro MG - Parana Clube PR
1 x 2
 
Nogomet
31.10
02:00
Unión Magdalena Santa Marta - Valledupar FC
1 x 2
 
Nogomet
31.10
02:30
Necaxa - Deportivo Toluca
1 x 2
 
Nogomet
31.10
03:06
Club Tijuana - Atletico Pachuca
1 x 2
 
Nogomet
31.10
04:30
Juarez FC - Gallos Blancos de Queretaro
1 x 2
 
Nogomet
31.10
05:00
Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroshima
1 x 2
 
Nogomet
31.10
06:00
Oita Trinita - Urawa Red Diamonds
1 x 2
 
Nogomet
31.10
07:00
Shonan Bellmare - Yokohama FC
1 x 2
 
Nogomet
31.10
07:00
Seongnam FC - Busan I Park
1 x 2
 
Nogomet
31.10
07:00
FC Seoul - Incheon United
1 x 2
 
Nogomet
31.10
07:00
Gangwon FC - Suwon Samsung Blue Wings
1 x 2
 
Nogomet
31.10
08:00
Kashiwa Reysol - Shimizu S-Pulse
1 x 2
 
Nogomet
31.10
08:00
Redlands United - Gold Coast United
1 x 2
 
Nogomet
31.10
08:30
Tianjin Teda - Dalian Aerbing FC
1 x 2
 
Nogomet
31.10
08:30
Brisbane City FC - Capalaba FC
1 x 2
 
Nogomet
31.10
09:00
Kashima Antlers - Nagoya Grampus
1 x 2
 
Nogomet
31.10
09:00
FC Okzhetpes - FC Taraz
1 x 2
 
Nogomet
31.10
09:00
Souths United - Wynnum Wolves
1 x 2
 
Nogomet
31.10
09:30
Brisbane Strikers - Peninsula Power FC
1 x 2
 
Nogomet
31.10
10:00
Kawasaki Frontale - FC Tokyo
1 x 2
 
Nogomet
31.10
10:00
Redlands United - Gold Coast United
1 x 2
 
Nogomet
31.10
10:00
SQC Binh Dinh - Pho Hien FC
1 x 2
 
Nogomet
31.10
10:00
Binh Phuoc - Hung Vuong An Giang
1 x 2
 
Nogomet
31.10
10:00
Ba Ria Vung Tau FC - Sanna Khanh Hoa
1 x 2
 
Nogomet
31.10
10:00
CSM Slatina - FC Gloria Buzau
1 x 2
 
Nogomet
31.10
10:00
Scolar Resita - CS Concordia Chiajna
1 x 2
 
Nogomet
31.10
10:00
FC Dunarea Calarasi - Metaloglobus Bucuresti
1 x 2
 
Nogomet
31.10
10:00
FK Csikszereda Miercurea Ciuc - CS Pandurii Targu Jiu
1 x 2
 
Nogomet
31.10
10:00
Viitorul Pandurii Târgu Jiu - FC Unirea 2004 Slobozia
1 x 2
 
Nogomet
31.10
10:00
Ripensia Timisoara - AFC Turris-Oltul Turnu Magurele
1 x 2
 
Nogomet
31.10
10:00
Asf Comuna Recea - ACS Asu Politehnica Timisoara
1 x 2
 
Nogomet
31.10
10:30
Eastern Suburbs Brisbane - Moreton Bay Jets
1 x 2
 
Nogomet
31.10
11:00
Gamba Osaka - Consadole Sapporo
1 x 2
 
Nogomet
31.10
11:00
Song Lam Nghe An - M. Nam Dinh
1 x 2
 
Nogomet
31.10
11:00
Vicem Hai Phong - QNK Quang Nam
1 x 2
 
Nogomet
31.10
11:00
SHB Da Nang - CLB BD Thanh Hoa
1 x 2
 
Nogomet
31.10
11:00
Askoe Koettmannsdorf - ATSV Wolfsberg
1 x 2
 
Nogomet
31.10
11:00
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki - KS Ruch Wysokie Mazowieckie
1 x 2
 
Nogomet
31.10
11:00
Bron Radom - Huragan Morag
1 x 2
 
Nogomet
31.10
11:00
Jutrzenka Giebultow - Lewart Lubartow
1 x 2
 
Nogomet
31.10
11:00
KS Hetman Zamosc - Chelmianka Chelm
1 x 2
 
Nogomet
31.10
11:30
Academica Clinceni - Sepsi Sfantu Gheorghe
1 x 2
 
Nogomet
31.10
11:30
Genclerbirligi Ankara - Gaziantep FK
1 x 2
 
Nogomet
31.10
11:30
Giresunspor - Umraniyespor
1 x 2
 
Nogomet
31.10
12:00
FC Rubin Kazan - Arsenal Tula
1 x 2
 
Nogomet
31.10
12:00
Mlks Unia Janikowo - LKS Lodz Pss
1 x 2
 
Nogomet
31.10
12:00
SC Covilha - FC Porto B
1 x 2
 
Nogomet
31.10
12:00
FK Kyzylzhar Petropavlovsk - FC Zhetysu
1 x 2
 
Nogomet
31.10
12:00
Buriram United FC - Muang Thong United
1 x 2
 
Nogomet
31.10
12:00
Rayong FC - Trat FC
1 x 2
 
Nogomet
31.10
12:00
Tanzania Prisons - Polisi Tanzania FC
1 x 2
 
Nogomet
31.10
12:00
Tallinna Kalev - Narva Trans
1 x 2
 
Nogomet
31.10
12:00
Viljandi Tulevik - TJK Legion
1 x 2
 
Nogomet
31.10
12:00
Pogon Grodzisk Mazowiecki - Rks Radomsko
1 x 2
 
Nogomet
31.10
12:30
OKS Swit Skolwin Szczecin - KS Cracovia
1 x 2
 
Nogomet
31.10
12:30
Bangkok United - Thai Port FC
1 x 2
 
Nogomet
31.10
12:35
Shandong Luneng Taishan FC - Hebei China Fortune
1 x 2
 
Nogomet
31.10
13:00
Esbjerg fB - FC Fredericia
1 x 2
 
Nogomet
31.10
13:00
Kolos Kovalivka - Olimpik Donetsk
1 x 2
 
Nogomet
31.10
13:00
Vanlose - AB Gladsaxe
1 x 2
 
Nogomet
31.10
13:00
NK Osijek II - HNK Hajduk II
1 x 2
 
Nogomet
31.10
13:00
PK-35 Helsinki - JYPK
1 x 2
 
Nogomet
31.10
13:00
KS Blonianka Blonie - Jagiellonia II Bialystok
1 x 2
 
Nogomet
31.10
13:00
KS Ursus Warszawa - Unia Skierniewice
1 x 2
 
Nogomet
31.10
13:00
KS Wasilkow - Legia II Warsaw
1 x 2
 
Nogomet
31.10
13:00
Avia Swidnik - Stal Krasnik
1 x 2
 
Nogomet
31.10
13:00
Wolczanka Wolka Pelkinska - Siarka Tarnobrzeg
1 x 2
 
Nogomet
31.10
13:00
Korona II Kielce SA - KS Wisloka Debica
1 x 2
 
Nogomet
31.10
13:00
Orleta Radzyn Podlaski - Podhale Nowy Targ
1 x 2
 
Nogomet
31.10
13:00
ZKS Stal Stalowa Wola - KS Wisla Pulawy
1 x 2
 
Nogomet
31.10
13:30
Legionovia Legio. - MKS Kutno
1 x 2
 
Nogomet
31.10
13:45
FA 2000 - FC Roskilde
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
Gillingham FC - Sunderland AFC
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
Exeter City - Carlisle United
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
Hallescher FC - SpVgg Unterhaching
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
KFC Uerdingen - 1. FC Saarbrücken
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
SC Verl - FSV Zwickau
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
Dynamo Dresden - SV Meppen
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
Waldhof Mannheim - 1. FC Magdeburg
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
TSV 1860 München - MSV Duisburg
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
Go Ahead Eagles - SBV Excelsior
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
Göztepe Izmir - Alanyaspor
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
Fortuna Hjorring - Brondby
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
Olympiacos Piraeus - GS Apollon Smyrnis
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
Brabrand IF - Oureskolernes BK
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
Holbaek - Holstebro BK
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
Naesby BK - Dalum IF
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
BK Frem - VSK Arhus
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
Aarhus Fremad - Jammerbugt FC
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
Skovshoved IF - Kfum BK Roskilde
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
AB Taarnby - BK Avarta
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
NK Junak Sinj - Bijelo Brdo
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
NK Dugopolje - NK Dinamo Zagreb II
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
Menemen Belediyespor - Ankaraspor
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
Bursaspor - Boluspor
1 x 2
 
Košarka
31.10
14:00
SBK Samorin - Piestanske Cajky
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
SC Furstenfeld - TuS Heiligenkreuz
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
ATUS Ferlach - SV Dellach/Gail
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
FC Stadlau - Favoritner AC
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
FV Austria XIII - AS Koma Elektra
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
SC Retz - SCU Ardagger
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
Simba SC - Mwadui FC
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
Namungo FC - Dodoma FC
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
VSK Aarhus - Aalborg BK
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
FV Illertissen - Greuther Furth II
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
SPVGG Bayreuth - VfB Eichstätt
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
Viktoria Aschaffenburg - SV Schalding-Heining
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
VFR Garching - SV Heimstetten
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
FC Memmingen - Schweinfurt 05
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
1. FC Nürnberg II - TSV Aubstadt
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
1. FSV Mainz 05 II - FC Homburg
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
Astoria Walldorf - Rot-Weiss Koblenz
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
Bahlinger SC - Hessen Kassel
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
FSV Frankfurt - FK Pirmasens
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
TSV Steinbach - SSV Ulm 1846
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
VfR Aalen - SpVgg Elversberg 07
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
GKS Wikielec - Polonia Warszawa
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
Concordia Elblag - Olimpia Zambrow
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
TS Sokol Aleksandrow Lodzki - Mlks Znicz Biala Piska
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:00
KS Pelikan Lowicz - Lechia Tomaszow Mazowiecki
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:30
Spartak Moscow - FC Rostov
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:30
Achmat Grosny - FK Krasnodar
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:30
FC Karbach - FC Kaiserslautern II
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:30
FSV Salmrohr 1921 - Hassia Bingen
1 x 2
 
Nogomet
31.10
14:45
Puskas Akademia - Zalaegerszegi TE
1 x 2
 
Nogomet
31.10
15:00
Hobro IK - BK Fremad Amager
1 x 2
 
Nogomet
31.10
15:00
FC Pro Vercelli 1892 - Giana Erminio
1 x 2
 
Nogomet
31.10
15:00
Paganese Calcio 1926 - Teramo Calcio
1 x 2
 
Nogomet
31.10
15:00
AC Arezzo - Triestina Calcio
1 x 2
 
Nogomet
31.10
15:00
B 93 Copenhagen - FC Sydvest 05
1 x 2
 
Nogomet
31.10
15:00
Bronshoj BK - Hillerod
1 x 2
 
Nogomet
31.10
15:00
AEL Limassol - Ermis Aradippou FC
1 x 2
 
Hokej
31.10
15:00
IF Sundsvall Hockey - Kiruna AIF
1 x 2
 
Nogomet
31.10
15:00
DSV Leoben - SC Bruck/Mur
1 x 2
 
Nogomet
31.10
15:00
Colo Colo - Deportes Iquique
1 x 2
 
Nogomet
31.10
15:00
Tallinna FC Levadia - Jalgpallikool Tammeka
1 x 2
 
Nogomet
31.10
15:30
PFC Slavia Sofia - PFK Botev Plovdiv
1 x 2
 
Nogomet
31.10
15:30
Olimpia Grudziadz - Lechia Gdansk
1 x 2
 
Nogomet
31.10
15:30
Real Valladolid B - CD Covadonga
1 x 2
 
Nogomet
31.10
15:30
Alem. Waldalgesheim - Eintracht Trier
1 x 2
 
Nogomet
31.10
15:45
SD Amorebieta - Barakaldo CF
1 x 2
 
Nogomet
31.10
15:50
AL Hilal - Dhamk
1 x 2
 
Nogomet
31.10
16:00
Clyde FC - Peterhead FC
1 x 2
 
Nogomet
31.10
16:00
Cove Rangers FC - Partick Thistle
1 x 2
 
Nogomet
31.10
16:00
Falkirk FC - East Fife FC
1 x 2
 
Nogomet
31.10
16:00
Forfar Athletic - Montrose FC
1 x 2
 
Nogomet
31.10
16:00
Dumbarton FC - Airdrieonians
1 x 2
 
Nogomet
31.10
16:00
Doncaster Rovers - Lincoln City
1 x 2
 
Nogomet
31.10
16:00
Fleetwood Town - Oxford United
1 x 2
 
Nogomet
31.10
16:00
Burton Albion - Blackpool FC
1 x 2
 
Nogomet
31.10
16:00
Portsmouth FC - Charlton Athletic
1 x 2
 
Nogomet
31.10
16:00
Rochdale FC - Bristol Rovers
1 x 2
 
Nogomet
31.10
16:00
Milton Keynes Dons - Wimbledon
1 x 2
 
Nogomet
31.10
16:00
Peterborough United - Shrewsbury Town
1 x 2
 
Nogomet
31.10
16:00
Ipswich Town - Crewe Alexandra FC
1 x 2
 
Nogomet
31.10
16:00
Wigan Athletic - Northampton Town
1 x 2
 
Nogomet
31.10
16:00
Swindon Town - Hull City
1 x 2
 
Nogomet
31.10
16:00
Barrow AFC - Bradford City
1 x 2
 
Nogomet
31.10
16:00
Cheltenham Town - Forest Green Rovers
1 x 2