Športne stave

Kontakt

Kontakt
Bet at home
E-mail je bil uspešno dodan.
Želiš biti vedno na tekočem?
Vpiši svoj email in prejmi najbolj zanimive rezultate, lestvice, novice in nasvete direktno v svoj inbox! Samo 18+!
Pošlji
Verjemi, da spam sovražimo še bolj kot ti, zato boš od nas vedno prejel le zanimive in uporabne vsebine - tiste, ki jih hočeš! Tvoj email je pri nas varen in NIKOLI ne bo posredovan tretji osebi. 
Datum Dogodek 1 x 2
 
Nogomet
14.06
19:30
Thies FC - Jamono Fatick
1 x 2
 
Nogomet
14.06
19:30
Douanes - ASC Entente Sebkha
1 x 2
 
Nogomet
14.06
19:40
Husum BK - KFUM Roskilde
1 x 2
 
Nogomet
14.06
20:00
IBV Vestmannaeyjar - Thor Akureyri
1 x 2
 
Nogomet
14.06
20:00
CD Villa Espanola - CA Boston River
1 x 2
 
Košarka
14.06
20:00
Maccabi Tel-Aviv - Galil Gilboa
1 x 2
 
Nogomet
14.06
20:00
Imperio Serrano - Itaborai Profute
1 x 2
 
Nogomet
14.06
20:00
FC Santa Cruz do Sul - EC Novo Horizonte
1 x 2
 
Nogomet
14.06
20:00
07 Vestur Sorvagur - IF Fuglajordur
1 x 2
 
Nogomet
14.06
20:00
Breidablik/Augnablik/Smari II - Vikingur Reykjavik
1 x 2
 
Nogomet
14.06
20:00
FH Hafnarfjordur - Stjarnan/KFG/Alftanes
1 x 2
 
Nogomet
14.06
20:00
Fjolnir/Vaengir - Throttur Reykjavik
1 x 2
 
Nogomet
14.06
20:00
Njardvik/Grindavik/GG - Haukar/KA
1 x 2
 
Nogomet
14.06
20:00
Valur/KH - Keflavik/Reynir/Vidir
1 x 2
 
Nogomet
14.06
20:00
Nardo - Heimdal FK
1 x 2
 
Nogomet
14.06
20:30
Excursionistas - Rosario Central
1 x 2
 
Nogomet
14.06
20:30
Santos AP - Sao Paulo AP
1 x 2
 
Košarka
14.06
20:30
Teramo A Spicchi - Sutor Montegranaro
1 x 2
 
Nogomet
14.06
21:00
Fylkir/Ellidi - HK/Ymir
1 x 2
 
Nogomet
14.06
21:15
Leiknir Reykjavik - KR Reykjavik
1 x 2
 
Nogomet
14.06
22:00
Isbjörninn - RB Keflavik
1 x 2
 
Nogomet
14.06
22:10
Atlético FC - Deportes Quindio
1 x 2
 
Nogomet
14.06
23:00
Argentina - Chile
1 x 2
 
Košarka
14.06
20:00
Košarka / Francija - LNB
JSF Nanterre - AS Monaco
1 x 2
 
Košarka
14.06
20:00
Košarka / Francija - LNB
Cholet Basket - Metropolitans 92
1 x 2
 
Tenis
14.06
19:30
Tenis / ATP
Karatsev, Aslan - Tabilo, Alejandro
1 x 2
 
Tenis
14.06
19:35
Tenis / ATP
De Minaur A / Norrie C - Berrettini M / Vavassori A
1 x 2
 
Tenis
14.06
19:45
Tenis / ATP
Millman J / Sitak A - Mannarino A / Paire B
1 x 2
 
Tenis
14.06
19:10
Tenis / WTA
Jones, Francesca - Vekic, Donna
1 x 2
 
Nogomet
15.06
01:00
Cuiaba MT - Atletico GO
1 x 2
 
Nogomet
15.06
01:00
Ferroviario CE - Santa Cruz PE
1 x 2
 
Nogomet
15.06
02:00
Paraguay - Bolivia
1 x 2
 
Nogomet
15.06
02:00
Deportivo La Equidad - Deportes Tolima
1 x 2
 
Košarka
15.06
02:15
Club Nacional - Club Bigua De Villa Biarritz
1 x 2
 
Nogomet
15.06
09:30
China U20 - Hebei Zhuoao
1 x 2
 
Košarka
15.06
10:00
Hong Kong - Guam
1 x 2
 
Nogomet
15.06
10:00
Sichuan Minzu - Hunan Billows FC
1 x 2
 
Košarka
15.06
11:30
Melbourne United - South East Melbourne Phoenix
1 x 2
 
Nogomet
15.06
12:00
Chojnice - SKRA Czestochowa
1 x 2
 
Nogomet
15.06
14:00
Nzoia United - Vihiga United
1 x 2
 
Nogomet
15.06
14:00
Tensung FC - Ugyen Academy
1 x 2
 
Nogomet
15.06
14:30
Wigry Suwalki - KKS 1925 Kalisz
1 x 2
 
Nogomet
15.06
16:30
Otzma FC Holon - Sporting Club Tel Aviv
1 x 2
 
Nogomet
15.06
16:30
Tzeirei Sakhnin - Hapoel Tuba-Zangariyye
1 x 2
 
Nogomet
15.06
17:00
Espad Tehran - Naft Gachsaran
1 x 2
 
Nogomet
15.06
17:00
Beitar Ashdod - Beitar Ironi Maale Adumim
1 x 2
 
Nogomet
15.06
17:00
Vilniaus Riteriai - FK Banga Gargzdai
1 x 2
 
Nogomet
15.06
17:15
ASC Etoile Commune Arafat - FC Alem
1 x 2
 
Nogomet
15.06
17:30
VPS-j - SIF
1 x 2
 
Košarka
15.06
18:00
Elizur Ashkelon - Greentops Netanya
1 x 2
 
Košarka
15.06
18:00
JS Manazeh - BC Mahdia
1 x 2
 
Nogomet
15.06
18:00
VPV Pallo-Veikot - Norrvalla FF
1 x 2
 
Nogomet
15.06
18:00
DFK Dainava Alytus - Žalgiris Vilnius
1 x 2
 
Košarka
15.06
18:00
San Giobbe Chiusi - M Rinnovabili Agrigento
1 x 2
 
Nogomet
15.06
18:10
Mohtasham Tabriz - Shardari Bandar Abbas
1 x 2
 
Nogomet
15.06
18:15
Foolad Novin Ahvaz - Shahrdari Tabriz
1 x 2
 
Nogomet
15.06
18:15
Shahrdari Hamedan - Hafari Ahvaz FC
1 x 2
 
Nogomet
15.06
18:30
CD Palestino - Audax Italiano La Florida
1 x 2
 
Košarka
15.06
19:00
CSM Oradea - CS Universitatea Cluj-Napoca
1 x 2
 
Nogomet
15.06
19:00
El-Entag El-Harby - Talaea El Gaish
1 x 2
 
Košarka
15.06
19:00
ADA Blois - Saint-Chamond
1 x 2
 
Košarka
15.06
19:10
Antibes Sharks - SPO Rouen Basketball
1 x 2
 
Nogomet
15.06
19:30
Etoile Nouakchott - Union Arafat
1 x 2
 
Nogomet
15.06
20:00
Flatas IL - Freidig
1 x 2
 
Košarka
15.06
20:00
Bakery Basket Piacenza - Libertas Livorno
1 x 2
 
Košarka
15.06
20:00
Ristopro Fabriano - Ueb Cividale
1 x 2
 
Košarka
15.06
20:15
Hapoel Galil Elion Safed - Hapoel Afula
1 x 2
 
Nogomet
15.06
20:30
Talleres de Remedios de Escalada - Defensores Unidos
1 x 2
 
Nogomet
15.06
20:30
UAI Urquiza - Villa San Carlos
1 x 2
 
Nogomet
15.06
20:30
Club Atletico Acassuso - Justo Jose de Urquiza
1 x 2
 
Nogomet
15.06
20:30
Comunicaciones - Deportivo Armenio
1 x 2
 
Nogomet
15.06
20:30
Canuelas FC - Argentino de Quilmes
1 x 2
 
Nogomet
15.06
20:30
CSD Flandria - Club Atletico Los Andes
1 x 2
 
Nogomet
15.06
20:30
Deportivo Merlo - Club Atletico Colegiales
1 x 2
 
Nogomet
15.06
20:30
CA San Miguel - Club Atletico Fenix
1 x 2
 
Košarka
15.06
20:30
Frata Nardo - Pall. Roseto 1946
1 x 2
 
Košarka
15.06
20:30
NPC Rieti - Angelico Biella
1 x 2
 
Nogomet
15.06
21:00
Pyramids FC - Smouha SC
1 x 2
 
Nogomet
15.06
21:15
Afturelding Mosfellsbaer - Augnablik
1 x 2
 
Nogomet
15.06
21:15
Grindavik - IA Akranes
1 x 2
 
Nogomet
15.06
21:15
Haukar - Grotta
1 x 2
 
Nogomet
15.06
21:15
HK Kopavogur - FH Hafnarfjordur
1 x 2
 
Nogomet
15.06
22:00
IH Hafnarfjordur - UMF Einherji
1 x 2
 
Nogomet
15.06
22:00
Kari/Skallagrimur - IR Reykjavik
1 x 2
 
Košarka
15.06
18:30
Košarka / Francija - LNB
Orleans Loiret Basket - ES Chalon
1 x 2
 
Košarka
15.06
18:30
Košarka / Francija - LNB
Boulazac Basket - Champ. Chalons Reims Basket
1 x 2
 
Košarka
15.06
19:00
Košarka / Francija - LNB
Limoges CSP - Le Mans Basket
1 x 2
 
Košarka
15.06
19:00
Košarka / Francija - LNB
Gravelines Grand Fort BCM - Pau Lacq Orthez
1 x 2
 
Košarka
15.06
20:00
Košarka / Francija - LNB
JDA Dijon Basket - Le Portel
1 x 2
 
Košarka
15.06
20:00
Košarka / Francija - LNB
Chorale Roanne - Asvel Lyon-Villeurbanne
1 x 2
 
Košarka
15.06
22:00
Košarka / Španija - ACB
FC Barcelona Lassa - Real Madrid
1 x 2
 
Hokej
15.06
03:00
Hokej / ZDA - NHL
Vegas Golden Knights - Montreal Canadiens
1 x 2
 
Tenis
15.06
11:00
Tenis / ATP
Demoliner M / Gonzalez S - Tsitsipas P / Tsitsipas S
1 x 2
 
Tenis
15.06
11:00
Tenis / ATP
Monfils, Gael - Harris, Lloyd George Muirhead
1 x 2
 
Tenis
15.06
11:00
Tenis / ATP
Berankis, Ricardas - Nishikori, Kei
1 x 2
 
Tenis
15.06
11:00
Tenis / ATP
Rinderknech, Arthur - Tsitsipas, Stefanos
1 x 2
 
Tenis
15.06
11:00
Tenis / ATP
Pella, Guido - Lacko, Lukas
1 x 2
 
Tenis
15.06
11:00
Tenis / ATP
Demoliner M / Gonzalez S - Hanfmann Y / Koepfer D
1 x 2
 
Tenis
15.06
12:00
Tenis / ATP
Saville L / Thompson J - Nielsen F / Skugor F
1 x 2
 
Tenis
15.06
12:20
Tenis / ATP
Medvedev, Daniil - Struff, Jan-Lennard
1 x 2
 
Tenis
15.06
12:20
Tenis / ATP
Basilashvili, Nikoloz - Simon, Gilles
1 x 2
 
Tenis
15.06
12:20
Tenis / ATP
Rodionov, Jurij - Kohlschreiber, Philipp
1 x 2
 
Tenis
15.06
13:00
Tenis / ATP
Berrettini, Matteo - Travaglia, Stefano
1 x 2
 
Tenis
15.06
13:30
Tenis / ATP
De Minaur, Alex - Djere, Laslo
1 x 2
 
Tenis
15.06
13:30
Tenis / ATP
Bublik, Alexander - Chardy, Jeremy
1 x 2
 
Tenis
15.06
13:40
Tenis / ATP
Humbert, Ugo - Querrey, Sam
1 x 2
 
Tenis
15.06
13:40
Tenis / ATP
Auger Aliassime, Felix - Hurkacz, Hubert
1 x 2
 
Tenis
15.06
13:40
Tenis / ATP
Khachanov, Karen - Rublev, Andrey
1 x 2
 
Tenis
15.06
14:00
Tenis / ATP
Erlich J / Harris L - Bolelli S / Gonzalez M
1 x 2
 
Tenis
15.06
14:20
Tenis / ATP
Popyrin, Alexei - Evans, Daniel
1 x 2
 
Tenis
15.06
14:50
Tenis / ATP
Opelka R / Peers J - Gray A / Heliovaara H
1 x 2
 
Tenis
15.06
14:50
Tenis / ATP
Bedene, Aljaz - Tiafoe, Francis
1 x 2
 
Tenis
15.06
15:00
Tenis / ATP
Zverev, Alexander - Koepfer, Dominik
1 x 2
 
Tenis
15.06
15:30
Tenis / ATP
Broady L / Peniston R - Bublik A / Monroe N
1 x 2
 
Tenis
15.06
15:40
Tenis / ATP
Paire, Benoit - Murray, Andy
1 x 2
 
Tenis
15.06
16:10
Tenis / ATP
Middelkoop M / Smith J-p - Karatsev A / Purcell M
1 x 2
 
Tenis
15.06
16:10
Tenis / ATP
Lu, Yen-Hsun - Fognini, Fabio
1 x 2
 
Tenis
15.06
17:00
Tenis / ATP
Bedene A / Ramos Vinolas A - Behar A / Escobar G
1 x 2
 
Tenis
15.06
17:00
Tenis / ATP
Vukic, Aleksandar - Shapovalov, Denis
1 x 2
 
Tenis
15.06
17:30
Tenis / ATP
Lopez F / Sinner J - Evans D / O'Mara J
1 x 2
 
Tenis
15.06
18:30
Tenis / ATP
Cilic, Marin - Ofner, Sebastian
1 x 2
 
Tenis
15.06
11:00
Tenis / WTA
Vondrousova, Marketa - Samsonova, Ludmilla
1 x 2
 
Tenis
15.06
11:00
Tenis / WTA
Kudermetova, Veronika - Muchova, Karolina
1 x 2
 
Tenis
15.06
12:15
Tenis / WTA
Pegula, Jessica - Baptiste, Hailey
1 x 2
 
Tenis
15.06
12:15
Tenis / WTA
Petkovic, Andrea - Azarenka, Victoria
1 x 2
 
Tenis
15.06
12:30
Tenis / WTA
Mertens, Elise - Tomljanovic, Ajla
1 x 2
 
Tenis
15.06
12:30
Tenis / WTA
Zhang, Shuai - Diatchenko, Vitalia
1 x 2
 
Tenis
15.06
13:00
Tenis / WTA
Martic, Petra - Muhammad, Asia
1 x 2
 
Tenis
15.06
13:30
Tenis / WTA
Kerber, Angelique - Doi, Misaki
1 x 2
 
Tenis
15.06
13:30
Tenis / WTA
Rybakina, Elena - Rogers, Shelby
1 x 2
 
Tenis
15.06
13:30
Tenis / WTA
Dart H / Watson H - Bains N / Martincova T
1 x 2
 
Tenis
15.06
13:45
Tenis / WTA
McNally, Caty - Jabeur, Ons
1 x 2
 
Tenis
15.06
13:45
Tenis / WTA
Fernandez, Leylah Annie - Wang, Yafan
1 x 2
 
Tenis
15.06
14:15
Tenis / WTA
Kato M / Voracova R - Blinkova A / Kalashnikova O
1 x 2
 
Tenis
15.06
14:45
Tenis / WTA
Kichenok L / Ninomiya M - Dabrowski G / Zhang S
1 x 2
 
Tenis
15.06
14:50
Tenis / WTA
Muguruza, Garbiñe - Cirstea, Sorana
1 x 2
 
Tenis
15.06
14:50
Tenis / WTA
Melichar N / Schuurs D - Heisen V / Peschke K
1 x 2
 
Tenis
15.06
15:00
Tenis / WTA
Brengle, Madison - Kostyuk, Marta
1 x 2
 
Tenis
15.06
15:00
Tenis / WTA
Kasatkina, Darya - Hercog, Polona
1 x 2
 
Tenis
15.06
16:15
Tenis / WTA
Davis, Lauren - Ostapenko, Jelena
1 x 2
 
Tenis
15.06
17:30
Tenis / WTA
Ferro, Fiona - Mladenovic, Kristina
1 x 2
 
Tenis
15.06
18:00
Tenis / WTA
Stojanovic, Nina - Potapova, Anastasia
1 x 2
 
Tenis
15.06
09:30
Tenis / ITF moški
Satral, Jan - Kestelboim, Mariano
1 x 2
 
Tenis
15.06
12:30
Tenis / ITF moški
Petrenko, Anatoliy - Sutekin, Emir
1 x 2
 
Tenis
15.06
09:30
Tenis / ITF ženske
Zaparyniuk, Anastasiya - Evtimova, Dia
1 x 2
 
Tenis
15.06
10:15
Tenis / ITF ženske
Saner, Julita - Bronzetti, Lucia
1 x 2
 
Tenis
15.06
10:15
Tenis / ITF ženske
Zuger, Joanne - Zaja, Anna
1 x 2
 
Tenis
15.06
11:00
Tenis / ITF ženske
Black, Hurricane Tyra - Uyar, Melis Ayda
1 x 2
 
Tenis
15.06
11:45
Tenis / ITF ženske
Cabaj Awad, Jacqueline - Pieri, Tatiana
1 x 2
 
Tenis
15.06
13:30
Tenis / ITF ženske
Bjorklund, Mirjam - Monnet, Carole
1 x 2
 
Tenis
15.06
06:00
Tenis / ATP Tour
Tseng, Chun Hsin - Gimeno Valero, Carlos
1 x 2
 
Tenis
15.06
07:20
Tenis / ATP Tour
Basic, Mirza - Skatov, Timofey
1 x 2
 
Tenis
15.06
08:40
Tenis / ATP Tour
Giustino, Lorenzo - Kotov, Pavel
1 x 2
 
Tenis
15.06
08:40
Tenis / ATP Tour
Serdarusic, Nino - Popko, Dmitry
1 x 2
 
Tenis
15.06
10:00
Tenis / ATP Tour
Denolly C / Menendez-maceiras A - Orlov V / Sultanov K
1 x 2
 
Tenis
15.06
10:30
Tenis / ATP Tour
Lamasine, Tristan - Nagal, Sumit
1 x 2
 
Tenis
15.06
10:30
Tenis / ATP Tour
Lehecka, Jiri - Klein, Lukas
1 x 2
 
Tenis
15.06
10:30
Tenis / ATP Tour
Siniakov, Daniel - Baez, Sebastian
1 x 2
 
Tenis
15.06
11:00
Tenis / ATP Tour
Kuznetsov, Andrey - Klizan, Martin
1 x 2
 
Tenis
15.06
11:30
Tenis / ATP Tour
Elias, Gastao - Galovic, Viktor
1 x 2
 
Tenis
15.06
11:50
Tenis / ATP Tour
Cazaux, Arthur - Velotti, Agustin
1 x 2
 
Tenis
15.06
11:50
Tenis / ATP Tour
Janvier, Maxime - Jacquet, Kyrian
1 x 2
 
Tenis
15.06
11:50
Tenis / ATP Tour
Varillas, Juan Pablo - Collarini, Andrea
1 x 2
 
Tenis
15.06
11:50
Tenis / ATP Tour
Dellien H / Zeballos F - Balaji N / Margaroli L
1 x 2
 
Tenis
15.06
11:50
Tenis / ATP Tour
Mena, Facundo - Vesely, Jiri
1 x 2
 
Tenis
15.06
12:00
Tenis / ATP Tour
Dzumhur, Damir - Donskoy, Evgeny
1 x 2
 
Tenis
15.06
12:00
Tenis / ATP Tour
Machac, Tomas - Kwon, Soon Woo
1 x 2
 
Tenis
15.06
12:00
Tenis / ATP Tour
Sugita, Yuichi - Majchrzak, Kamil
1 x 2
 
Tenis
15.06
12:50
Tenis / ATP Tour
Baldi, Filippo - Benchetrit, Elliot
1 x 2
 
Tenis
15.06
12:50
Tenis / ATP Tour
Luz, Orlando - Ilkel, Cem
1 x 2
 
Tenis
15.06
12:50
Tenis / ATP Tour
Ajdukovic, Duje - Passaro, Francesco
1 x 2
 
Tenis
15.06
13:10
Tenis / ATP Tour
Bourgue, Mathias - Verdasco, Fernando
1 x 2
 
Tenis
15.06
13:10
Tenis / ATP Tour
Andujar, Pablo - Watanuki, Yosuke
1 x 2
 
Tenis
15.06
13:10
Tenis / ATP Tour
Cerundolo F / Gomez-herrera C - Blancaneaux G / Martineau M
1 x 2
 
Tenis
15.06
13:10
Tenis / ATP Tour
Nedovyesov A / Oliveira G - Paulson A / Rikl P
1 x 2
 
Tenis
15.06
13:20
Tenis / ATP Tour
Gaio, Federico - Polmans, Marc
1 x 2
 
Tenis
15.06
13:20
Tenis / ATP Tour
Uchiyama, Yasutaka - Escobedo, Ernesto
1 x 2
 
Tenis
15.06
14:10
Tenis / ATP Tour
Etcheverry, Tomas Martin - Jaziri, Malek
1 x 2
 
Tenis
15.06
14:10
Tenis / ATP Tour
Lenz J / Moraing M - Sijsling I / Smits G
1 x 2
 
Tenis
15.06
14:30
Tenis / ATP Tour
Barranco Cosano, Javier - Bagnis, Facundo
1 x 2
 
Tenis
15.06
14:30
Tenis / ATP Tour
Taberner, Carlos - Vatutin, Alexey
1 x 2
 
Tenis
15.06
14:30
Tenis / ATP Tour
Coria F / Mena F - Forejtek J / Vrbensky M
1 x 2
 
Tenis
15.06
14:30
Tenis / ATP Tour
Schnur M / Verbeek S - Erler A / Weissborn T-s
1 x 2
 
Tenis
15.06
14:30
Tenis / ATP Tour
Jurajda A / Svrcina D - Jebavy R / Kolar Z
1 x 2
 
Tenis
15.06
14:30
Tenis / ATP Tour
Mensik J / Siniakov D - Kopriva V / Lehecka J
1 x 2
 
Tenis
15.06
14:40
Tenis / ATP Tour
Kudla, Denis - Anderson, Kevin
1 x 2
 
Tenis
15.06
15:30
Tenis / ATP Tour
Ajdukovic D / Fatic N - Fanselow S / Gerch L
1 x 2
 
Tenis
15.06
15:30
Tenis / ATP Tour
Angelini L / Vianello M - Cachin P / Ugo Carabelli C
1 x 2
 
Tenis
15.06
15:50
Tenis / ATP Tour
Poljak D / Pospisil J - Arends S / Martinez L D
1 x 2
 
Tenis
15.06
15:50
Tenis / ATP Tour
Sels J / Vervoort M - Kovalik J / Zelenay I
1 x 2
 
Tenis
15.06
16:00
Tenis / ATP Tour
Gojo B / Matusevich A - Johnson L / Mchugh A
1 x 2
 
Tenis
15.06
17:20
Tenis / ATP Tour
Maclean T / Murgett F - Lammons N / Withrow J
1 x 2
 
Tenis
15.06
17:20
Tenis / ATP Tour
Fabbiano T / Uchiyama Y - Fery A / Gill F
1 x 2
 
Tenis
15.06
17:30
Tenis / ATP Tour
Ymer, Elias - Viola, Matteo
1 x 2
 
Tenis
15.06
17:30
Tenis / ATP Tour
Berrettini, Jacopo - Giannessi, Alessandro
1 x 2
 
Nogomet
16.06
00:00
CSA AL - Guarani SP
1 x 2
 
Nogomet
16.06
00:00
Nautico PE - Vila Nova GO
1 x 2
 
Nogomet
16.06
02:00
LDU Portoviejo - Chacaritas FC
1 x 2
 
Nogomet
16.06
02:15
Juventud de LP - Uruguay Montevideo Fc
1 x 2
 
Nogomet
16.06
02:30
Confianca SE - Brasil de Pelotas RS
1 x 2
 
Nogomet
16.06
02:30
Goias Go - CRB AL
1 x 2
 
Nogomet
16.06
12:00
Chungnam Asan - Seoul E-Land
1 x 2
 
Nogomet
16.06
15:00
Kabwe Warriors - Prison Leopards
1 x 2
 
Nogomet
16.06
17:30
GBK Kokkola - PS Kemi Kings
1 x 2
 
Nogomet
16.06
17:30
MyPa Myllykoski - SC Kufu 98
1 x 2
 
Nogomet
16.06
18:00
GKS Tychy 71 - Gornik Leczna
1 x 2
 
Nogomet
16.06
19:00
National Bank - Enppi Club
1 x 2
 
Nogomet
16.06
20:00
IA Akranes - KA Akureyri
1 x 2
 
Nogomet
16.06
20:00
Keflavik IF - HK Kopavogs
1 x 2
 
Nogomet
16.06
20:00
SC Gaucho - Elite CD
1 x 2
 
Nogomet
16.06
20:00
Fram Reykjavik - Throttur Reykjavik
1 x 2
 
Nogomet
16.06
20:30
Arka Gdynia 1929 - LKS Lodz Pss
1 x 2
 
Nogomet
16.06
21:00
Ceramica Cleopatra - Al Masry Club
1 x 2
 
Nogomet
16.06
22:15
FH Hafnarfjordur - UMF Stjarnan
1 x 2
 
Nogomet
16.06
22:15
Valur Reykjavik - Breidablik
1 x 2
 
Nogomet
16.06
23:00
Operario PR - Sampaio Correa MA
1 x 2
 
Hokej
16.06
02:00
Hokej / ZDA - NHL
Tampa Bay Lightning - New York Islanders
1 x 2
 
Tenis
16.06
12:30
Tenis / WTA
Dolehide C / Mcnally C - Jabeur O / Perez E
1 x 2
 
Tenis
16.06
12:30
Tenis / WTA
Hsieh S W / Mertens E - Stosur S / Vandeweghe C
1 x 2
 
Tenis
16.06
12:30
Tenis / WTA
Wachaczyk J / Wang Y - Chan H-C / Chan L
1 x 2
 
Tenis
16.06
09:00
Tenis / ITF moški
Lama, Gonzalo - Marozsan, Fabian
1 x 2
 
Tenis
16.06
09:00
Tenis / ITF moški
Juarez, Facundo - Cretu, Cezar
1 x 2
 
Tenis
16.06
09:00
Tenis / ITF moški
Piros, Zsombor - Zukas, Matias
1 x 2
 
Tenis
16.06
09:00
Tenis / ITF moški
Bilgin, Burak - Hsu, Yu Hsiou
1 x 2
 
Tenis
16.06
09:00
Tenis / ITF moški
Dembek, Michal - Heyman, Christopher
1 x 2
 
Tenis
16.06
09:00
Tenis / ITF moški
Barrena, Alex - Comesana, Francisco
1 x 2
 
Tenis
16.06
09:00
Tenis / ITF moški
Reis Da Silva, Joao Lucas - Tenti, Fermin
1 x 2
 
Tenis
16.06
09:00
Tenis / ITF ženske
Sakellaridi, Sapfo - Ersoz, Vanessa
1 x 2
 
Tenis
16.06
09:00
Tenis / ITF ženske
Xu, Annabelle - Vangelova, Ani
1 x 2
 
Tenis
16.06
09:00
Tenis / ITF ženske
Demidova, Diana - Yoruk, Ilay
1 x 2
 
Tenis
16.06
09:00
Tenis / ITF ženske
Herazo Gonzalez, Maria Fernanda - Brunskog, Louise
1 x 2
 
Tenis
16.06
06:00
Tenis / ATP Tour
Tseng C H / WU T-L - Schnur B / Yang T-h
1 x 2
 
Tenis
16.06
06:00
Tenis / ATP Tour
Manafov V / Sachko V - Basic M / Serdarusic N
1 x 2
 
Tenis
16.06
06:00
Tenis / ATP Tour
Tashbulatov D / Zhukayev B - Popko D / Tiurnev E
1 x 2
 
Tenis
16.06
06:00
Tenis / ATP Tour
Gakhov I / Skatov T - Bondarevskiy Y / Lomakin G
1 x 2
 
Tenis
16.06
06:00
Tenis / ATP Tour
Moroni, Gian Marco - Safwat, Mohamed
1 x 2
 
Tenis
16.06
06:00
Tenis / ATP Tour
Furness E / Kirkin E - Istomin D / Yevseyev D
1 x 2
 
Tenis
16.06
12:00
Tenis / ATP Tour
Lamasine T / Olivetti A - Droguet T / Jacquet K
1 x 2
 
Tenis
16.06
12:00
Tenis / ATP Tour
Drzewiecki K / Martos Gornes S - Cuevas M / Varillas J P
1 x 2
 
Tenis
16.06
12:00
Tenis / ATP Tour
Doumbia S / Reboul F - Collarini A / Olivo R
1 x 2
 
Tenis
16.06
12:00
Tenis / ATP Tour
Geerts M / Janvier M - Cerretani J / Cornea V V
1 x 2
 
Tenis
16.06
12:00
Tenis / ATP Tour
Matos R / Molchanov D - Walkow S / Zielinski J
1 x 2
 
Tenis
16.06
12:00
Tenis / ATP Tour
Eysseric J / Guinard M - Galloway R / Lawson A
1 x 2
 
Tenis
16.06
12:00
Tenis / ATP Tour
Bega A / Berrettini J - de Bernardis A / Passaro F
1 x 2
 
Tenis
16.06
12:00
Tenis / ATP Tour
Forti F / Zeppieri G - Hermans M / Stevens B
1 x 2
 
Tenis
16.06
12:00
Tenis / ATP Tour
Cressy M / Ramanathan R - Donskoy E / Majchrzak K
1 x 2
 
Tenis
16.06
12:00
Tenis / ATP Tour
Clarke J / Kokkinakis T - Soeda G / Zhang Z
1 x 2
 
Tenis
16.06
12:00
Tenis / ATP Tour
Bonzi B / Hoang A - Mayer L / Seyboth Wild T
1 x 2
 
Tenis
16.06
12:00
Tenis / ATP Tour
Nagal S / Taberner C - Romboli F / Vega Hernandez D
1 x 2
 
Tenis
16.06
12:00
Tenis / ATP Tour
Chiurulli D / Claverie L - Benchetrit E / Jaziri M
1 x 2
 
Tenis
16.06
12:00
Tenis / ATP Tour
Machac T / Vilella Martinez M - Polmans M / Reid M
1 x 2
 
Nogomet
17.06
17:00
Nogomet / Belorusija
FC Minsk - FC Zvezda-BGU Minsk
1 x 2
 
Nogomet
17.06
19:00
Nogomet / Belorusija
FC Neman Grodno - FC Slavia Mozyr
1 x 2
 
Nogomet
17.06
00:00
Internacional RS - Atletico Belo Horizonte MG
1 x 2
 
Nogomet
17.06
00:00
Vasco Da Gama RJ - Avai SC
1 x 2
 
Nogomet
17.06
00:00
Central Espanol FC - CA Cerro
1 x 2
 
Nogomet
17.06
01:30
Corinthians SP - Bragantino SP
1 x 2
 
Nogomet
17.06
02:30
Ponte Preta SP - Cruzeiro MG
1 x 2
 
Nogomet
17.06
17:00
Ismaily SC - Ghazl El Mahallah
1 x 2
 
Nogomet
17.06
19:00
Al-Ittihad Al-Sakndary - Misr Lel Makasa
1 x 2
 
Nogomet
17.06
19:00
CA Belgrano - Gimnasia Y Esgrima Mendoza
1 x 2
 
Nogomet
17.06
19:00
Club Villa Dalmine - Deportivo Moron
1 x 2
 
Nogomet
17.06
19:00
San Telmo - Club Atletico Guemes
1 x 2
 
Nogomet
17.06
20:00
Estudiantes de Buenos Aires - Club Atletico Alvarado
1 x 2
 
Nogomet
17.06
20:00
CA Chacarita Juniors - Agropecuario Argentino
1 x 2
 
Nogomet
17.06
20:00
Nueva Chicago - Deportivo Maipu
1 x 2
 
Nogomet
17.06
20:00
Guillermo Brown - Gimnasia Y Esgrima Jujuy
1 x 2
 
Nogomet
17.06
20:00
CA Brown de Adrogue - Tristan Suarez
1 x 2
 
Nogomet
17.06
20:00
CD Santamarina Tandil - CA All Boys
1 x 2
 
Nogomet
17.06
20:00
Atletico Rafaela - Instituto AC Cordoba
1 x 2
 
Nogomet
17.06
20:00
Almirante Brown - Club Atletico Temperley
1 x 2
 
Nogomet
17.06
20:00
Plaza Colonia CD - Liverpool Montevideo
1 x 2
 
Nogomet
17.06
20:10
Independiente Rivadavia de Mendoza - Club Atletico Barracas Central
1 x 2
 
Nogomet
17.06
20:30
Defensores de Belgrano - C
1 x 2
 
Nogomet
17.06
20:30
San Martin de San Juan - Ferro Carril Oeste
1 x 2
 
Nogomet
17.06
21:00
Ceara CE - EC Bahia BA
1 x 2
 
Nogomet
17.06
21:00
Al-Zamalek - Aswan FC
1 x 2
 
Nogomet
17.06
23:00
Colombia - Venezuela
1 x 2
 
Nogomet
18.06
17:00
Nogomet / Belorusija
Slutsksakhar Slutsk - FC Shakhter Soligorsk
1 x 2
 
Nogomet
18.06
19:00
Nogomet / Belorusija
Dinamo Brest - FC Smorgon
1 x 2
 
Nogomet
18.06
00:00
Fluminense RJ - Santos SP
1 x 2
 
Nogomet
18.06
00:00
Sport Recife PE - Gremio RS
1 x 2
 
Nogomet
18.06
00:00
Atletico GO - Fortaleza CE
1 x 2
 
Nogomet
18.06
02:00
Brazil - Peru
1 x 2
 
Nogomet
18.06
17:45
CA Rentistas - Torque
1 x 2
 
Nogomet
18.06
18:00
Stade Malien - CS Duguwolofila
1 x 2
 
Nogomet
18.06
19:00
Wadi Degla SC - El Gouna FC
1 x 2
 
Nogomet
18.06
20:00
Thor Akureyri - Kordrengir
1 x 2
 
Nogomet
18.06
20:00
IBV Vestmannaeyjar - Fjolnir Reykjavik
1 x 2
 
Nogomet
18.06
20:00
CA Fenix - CS Cerrito
1 x 2
 
Nogomet
18.06
20:30
Bray Wanderers AFC - University College Dublin
1 x 2
 
Nogomet
18.06
20:45
Bohemians Dublin FC - Drogheda United FC
1 x 2
 
Nogomet
18.06
20:45
Dundalk - Longford Town FC
1 x 2
 
Nogomet
18.06
20:45
Waterford United FC - Shamrock Rovers
1 x 2
 
Nogomet
18.06
20:45
Saint Patrick´s Athletic FC - Sligo Rovers FC
1 x 2
 
Nogomet
18.06
20:45
Galway United - Cabinteely FC
1 x 2
 
Nogomet
18.06
20:45
Athlone Town AFC - Cork City
1 x 2
 
Nogomet
18.06
21:00
Finn Harps FC - Derry City FC
1 x 2
 
Nogomet
18.06
21:00
Wexford FC - Shelbourne Dublin FC
1 x 2
 
Nogomet
18.06
21:15
UMF Grindavik - Grotta
1 x 2
 
Nogomet
18.06
21:15
Afturelding - UMF Selfoss
1 x 2
 
Nogomet
18.06
23:00
Chile - Bolivia
1 x 2
 
Nogomet
19.06
13:45
Nogomet / Belorusija
FC Vitebsk - FC Ruh Brest
1 x 2
 
Nogomet
19.06
15:45
Nogomet / Belorusija
FC Gomel - FC Isloch
1 x 2
 
Nogomet
19.06
17:45
Nogomet / Belorusija
Torpedo Zhodino - Sputnik Rechica
1 x 2
 
Nogomet
19.06
19:45
Nogomet / Belorusija
FC Dinamo Minsk - BATE Borisov
1 x 2
 
Nogomet
19.06
02:00
Argentina - Uruguay
1 x 2
 
Nogomet
19.06
04:00
Peru - Brazil
1 x 2
 
Nogomet
19.06
06:00
Avispa Fukuoka - Vissel Kobe
1 x 2
 
Nogomet
19.06
07:00
Consadole Sapporo - Oita Trinita
1 x 2
 
Nogomet
19.06
09:30
Gwangju FC - FC Seoul
1 x 2
 
Nogomet
19.06
11:00
Yokohama FC - FC Tokyo
1 x 2
 
Nogomet
19.06
11:00
Ventforet Kofu - Renofa Yamaguchi
1 x 2
 
Nogomet
19.06
11:00
Matsumoto Yamaga FC - Omiya Ardija
1 x 2
 
Nogomet
19.06
11:00
Tochigi SC - V-Varen Nagasaki
1 x 2
 
Nogomet
19.06
11:05
Sydney FC - Adelaide United FC
1 x 2
 
Nogomet
19.06
12:00
Sanfrecce Hiroshima - Kashiwa Reysol
1 x 2
 
Nogomet
19.06
12:00
Fagiano Okayama - FC Ryukyu
1 x 2
 
Nogomet
19.06
12:00
Jubilo Iwata - JEF United Chiba
1 x 2
 
Nogomet
19.06
12:00
ZWEIGEN KANAZAWA - Kyoto Sanga FC
1 x 2
 
Nogomet
19.06
16:00
Vikingur Olafsvik - IF Vestri
1 x 2
 
Nogomet
19.06
17:00
CA Progreso - Cerro Largo FC
1 x 2
 
Nogomet
19.06
20:00
Cobh Ramblers - Treaty United
1 x 2
 
Nogomet
19.06
20:00
CA Boston River - Nacional de Football
1 x 2
 
Nogomet
19.06
22:15
Institucion Atletica - CA River Plate
1 x 2
 
Nogomet
20.06
00:30
Mdeo. Wanderers FC - CD Villa Espanola
1 x 2
 
Nogomet
20.06
08:00
SC Sagamihara - Tokyo Verdy
1 x 2
 
Nogomet
20.06
08:05
Melbourne City FC - Macarthur FC
1 x 2
 
Nogomet
20.06
09:00
Ulsan Hyundai FC - Seongnam FC
1 x 2
 
Nogomet
20.06
10:00
Kashima Antlers - Vegalta Sendai
1 x 2
 
Nogomet
20.06
11:00
Mito Hollyhock - Montedio Yamagata
1 x 2
 
Nogomet
20.06
12:00
Urawa Red Diamonds - Shonan Bellmare
1 x 2
 
Nogomet
20.06
12:00
Thespakusatsu - Machida Zelvia
1 x 2
 
Nogomet
20.06
12:00
Giravanz Kitakyushu - Ehime FC
1 x 2
 
Nogomet
20.06
15:00
Hartlepool United - Torquay Utd
1 x 2
 
Nogomet
20.06
20:30
CA Penarol - Deportivo Maldonado
1 x 2
 
Nogomet
20.06
21:00
Internacional RS - Ceara CE
1 x 2
 
Nogomet
20.06
21:00
EC Bahia BA - Corinthians SP
1 x 2
 
Nogomet
20.06
23:15
Atletico Paranaense - Atletico GO
1 x 2
 
Nogomet
20.06
23:15
Fortaleza CE - Fluminense RJ
1 x 2
 
Nogomet
20.06
23:15
Santos SP - Sao Paulo SP
1 x 2
 
Nogomet
21.06
12:00
Blaublitz Akita - Niigata Albirex
1 x 2
 
Nogomet
05.09
09:00
Manly Utd - Rockdale Ilinden FC
1 x 2
 
Hokej
11.09
15:15
Hokej / Švedska - SHL
Frölunda HC - Brynäs IF
1 x 2
 
Hokej
11.09
15:15
Hokej / Švedska - SHL
IK Oskarshamn - Timraa IK
1 x 2
 
Hokej
11.09
15:15
Hokej / Švedska - SHL
Växjö Lakers - Färjestad BK
1 x 2
 
Hokej
11.09
18:00
Hokej / Švedska - SHL
Djurgaardens IF - Skellefteaa Aik
1 x 2
 
Hokej
11.09
18:00
Hokej / Švedska - SHL
Leksands IF - Malmö Redhawks
1 x 2
 
Hokej
11.09
18:00
Hokej / Švedska - SHL
Luleaa Hockey - Linköpings HC
1 x 2
 
Hokej
11.09
18:00
Hokej / Švedska - SHL
HC Orebro - Rögle BK
1 x 2
 
Nogomet
06.11
20:30
Al Quwa Al Jawiya - Al Karkh
1 x 2
 
Nogomet
31.01
22:00
Juventud de Pergamino - Regatas de San Nicolas
1 x 2
 
Nogomet
11.06
20:30
El Porvenir - Lanus
1 x 2
 
Nogomet
05.09
16:30
Vac FC - Dabas-Gyon FC
1 x 2
Vse stave