Športne stave

Kontakt

Kontakt
FAQ
BET365
E-mail je bil uspešno dodan.
Želiš biti vedno na tekočem?
Vpiši svoj email in prejmi najbolj zanimive rezultate, lestvice, novice in nasvete direktno v svoj inbox! Samo 18+!
Pošlji
Verjemi, da spam sovražimo še bolj kot ti, zato boš od nas vedno prejel le zanimive in uporabne vsebine - tiste, ki jih hočeš! Tvoj email je pri nas varen in NIKOLI ne bo posredovan tretji osebi. 

Športi

STAVE
ZADNJI REZULTATI
LESTVICA
Datum Dogodek 1 x 2
 
Nogomet
22.09
07:00
Mito Hollyhock - FC Gifu
1 x 2
 
Nogomet
22.09
07:00
Fremantle City FC - Queens Park Soccer Club
1 x 2
 
Nogomet
22.09
07:30
Icanfield - Golik North District
1 x 2
 
Nogomet
22.09
08:00
JEF United Chiba - Tokushima Vortis
1 x 2
 
Hokej
22.09
08:00
Oji Eagles - Anyang Halla
1 x 2
 
Nogomet
22.09
08:30
Heidelberg United - Perth SC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
09:00
Machida Zelvia - Yokohama FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
09:00
Kashiwa Reysol - Ehime FC
1 x 2
 
Hokej
22.09
09:00
KRS Heilongjiang - KRS Beijing
1 x 2
 
Nogomet
22.09
09:00
Guangdong Haiyin - Dalian Quanjian FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
09:00
Henan Huishang - Jiangsu Suning FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
09:00
Shanghai Guotai Junan - Wuhan Jiangda
1 x 2
 
Nogomet
22.09
09:30
FC Changchun Yatai - Qingdao Huanghai
1 x 2
 
Nogomet
22.09
09:30
Wing Yee FT - Central & Western
1 x 2
 
Nogomet
22.09
09:30
Shatin - Citizen AA
1 x 2
 
Nogomet
22.09
09:30
South China FC - Sham Shui Po SA
1 x 2
 
Nogomet
22.09
09:30
Hoi King - Wong Tai Sin
1 x 2
 
Nogomet
22.09
09:30
Resources Capital FC - Dreams FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
09:30
Stallion FC - Ceres FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
10:00
Incheon United FC - Daegu FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
10:00
Ulsan Hyundai FC - Gangwon FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
10:00
NTV Beleza - Urawa Red Diamonds
1 x 2
 
Hokej
22.09
10:00
Chelmet Chelyabinsk - Zvezda Chekhov
1 x 2
 
Nogomet
22.09
10:00
Global FC - Green Archers United
1 x 2
 
Nogomet
22.09
10:00
Volos Nps - OFI
1 x 2
 
Nogomet
22.09
10:30
FC Gazovik Orenburg - FC Lokomotiv Moscow
1 x 2
 
Nogomet
22.09
10:30
Bhayangkara Surabaya United - Pusamania Borneo
1 x 2
 
Nogomet
22.09
10:30
Binh Phuoc - Huda Hue
1 x 2
 
Nogomet
22.09
10:30
Xo So Kien Thiet Can Tho - Pho Hien FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
10:30
CS. Dong Thap - Phu Dong FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
10:30
Hung Vuong An Giang - SQC Binh Dinh
1 x 2
 
Nogomet
22.09
10:30
Hong Linh Ha Tinh FC - Dong Tam Long An
1 x 2
 
Nogomet
22.09
11:00
Lechia Tomaszow Mazowiecki - Unia Skierniewice
1 x 2
 
Hokej
22.09
11:00
Ermak Angarsk - Molot-Prikamje Perm
1 x 2
 
Nogomet
22.09
11:00
Elche B - Novelda
1 x 2
 
Nogomet
22.09
11:00
VPV Pallo-Veikot - Sporting Kristina
1 x 2
 
Nogomet
22.09
11:00
1. FFC Frankfurt II - DSC Arminia Bielefeld
1 x 2
 
Nogomet
22.09
11:00
Borussia M´gladbach - VfL Wolfsburg II
1 x 2
 
Nogomet
22.09
11:00
FC Schalke 04 - MSV Duisburg
1 x 2
 
Nogomet
22.09
11:00
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen
1 x 2
 
Nogomet
22.09
11:00
Angers SCO - Aviron Bayonnais FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
11:00
AS Monaco - US Colomiers
1 x 2
 
Nogomet
22.09
11:00
Acad. Coimbra - Sporting CP
1 x 2
 
Nogomet
22.09
11:15
KS Pelikan Lowicz - Concordia Elblag
1 x 2
 
Nogomet
22.09
11:15
Real Sociedad C - SD Beasain
1 x 2
 
Nogomet
22.09
11:15
Santutxu FC - SD Balmaseda FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
11:30
Tianjin Quanjian - Beijing Guoan
1 x 2
 
Nogomet
22.09
11:30
SD Deusto - CD Santurtzi
1 x 2
 
Nogomet
22.09
11:30
CF Intercity - Paterna CF
1 x 2
 
Nogomet
22.09
11:30
Recambios Colon CD - Crevillente Deportivo
1 x 2
 
Nogomet
22.09
11:30
Rayo Vallecano B - AD Torrejon CF
1 x 2
 
Nogomet
22.09
11:30
Ad Union Adarve - AD Alcorcon B
1 x 2
 
Nogomet
22.09
11:30
Carabanchel - Atletico de Pinto
1 x 2
 
Nogomet
22.09
11:30
Lorca Deportiva CF - CD Plus Ultra
1 x 2
 
Nogomet
22.09
11:30
SFC Minerva - Menor Club De Futbol
1 x 2
 
Nogomet
22.09
11:30
Club Portugalete - Sestao River Club
1 x 2
 
Nogomet
22.09
11:30
Sodupe UC - SCD Durango
1 x 2
 
Nogomet
22.09
11:30
JD Somorrostro - Tolosa CF
1 x 2
 
Nogomet
22.09
11:30
Trival Valderas A. - Villaverde Boetticher
1 x 2
 
Nogomet
22.09
11:30
Alcobendas Sport - El Alamo
1 x 2
 
Nogomet
22.09
11:30
SCR Pena Deportiva - Celta Vigo B
1 x 2
 
Nogomet
22.09
11:30
Rapid Bukarest - FC Gloria Buzau
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
Hobro IK - Sonderjyske
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
Tochigi SC - Kagoshima United
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
Omiya Ardija - Tokyo Verdy
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
CD Covadonga - Condal Club
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
Gyeongnam FC - Jeonbuk Hyundai
1 x 2
 
Hokej
22.09
12:00
Sokol Krasnoyarsk - Izhstal Izhevsk
1 x 2
 
Hokej
22.09
12:00
Gornyak Uchaly - Humo Tashkent
1 x 2
 
Hokej
22.09
12:00
HK Mogilev - Yunost Minsk
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
La Hoya Lorca CF - Deportiva Minera
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
Calamonte - Arroyo CP
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
SD Logrones - SD Oyonesa
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
Cuarte CD - Illueca CF
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
UA Horta - CE Manresa
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
FC Cerdanyola Del Valles - CE Banyoles
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
UE Castelldefels - San Cristobal CP
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
Silla CF - Hercules CF B
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
DAV Santa Ana - CD Artistico Navalcarnero
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
CD Mostoles - RSD Alcala
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
CF Pozuelo de Alarcon - AD Parla
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
Club Polideportivo Almeria - Alhaurin De La Torres CF
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
UD Maracena - Velez CF
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
Coria CF - Puente Genil
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
CD Marino - CD Atletico Paso
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
CP Cacereno - CD Diocesano
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
UP Plasencia - Jerez de los Caballeros
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
UB Conquense - CD Illescas
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
CD Loja - CD Torreperogil
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
CF Internacional de Madrid - Las Rozas
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
Pontevedra CF - CD Atletico Baleares
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
Marino Luanco - UD Melilla
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
CF Rayo Majadahonda - Atletico Madrid B
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
Deportivo Alaves B - CD Izarra
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
Gimnastic de Tarragona - UD Cornella
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
SD Ejea - CD Ebro
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
AE Prat - FC Andorra
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
CP Villarrobledo - Villarrubia CF
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
Virky - STPS
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
Energie Cottbus - FC St. Pauli
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
1. FC Kaiserslautern - Offenbacher FC Kickers 1901
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
FC Kuressaare - Maardu Starbunker
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
Tallinna JK Legion - FCI Levadia Tallinn U21
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
Kohtla-Jarve JK Jarve - Parnu JK Vaprus
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
Panathinaikos - Olympiacos FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
FC Zorkij Krasnogorsk - FC Zvezda Ryazan
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
FC Zhetysu - FK Astana
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:00
Shakhter Karagandy - Tobol Kostanay
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:15
Leixoes SC - Benfica Lisbon B
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:30
Wisla Plock SA - Wisla Krakow SA
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:30
Fiorentina Women FC - AS Roma
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:30
Real Betis B - UB Lebrijana
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:30
CD Constancia - SD Portmany
1 x 2
 
Nogomet
22.09
12:45
Rayo Cantabria - CD Laredo
1 x 2
 
Nogomet
22.09
13:00
Hansa Rostock - FSV Zwickau
1 x 2
 
Nogomet
22.09
13:00
FC Dinamo Moscow - PFC Sochi
1 x 2
 
Nogomet
22.09
13:00
Caykur Rizespor - Gaziantep BLD Spor
1 x 2
 
Nogomet
22.09
13:00
Slask Wroclaw II - Foto Higiena Gac
1 x 2
 
Nogomet
22.09
13:00
BK Avarta - Holbaek
1 x 2
 
Nogomet
22.09
13:00
Slagelse BI - Bronshoj BK
1 x 2
 
Nogomet
22.09
13:00
Jammerbugt FC - Dalum IF
1 x 2
 
Nogomet
22.09
13:00
FC Zvezda-BGU Minsk - FC Isloch
1 x 2
 
Nogomet
22.09
13:00
Desna Chernigov - FC Shakhtar Donetsk
1 x 2
 
Nogomet
22.09
13:00
Buriram United FC - Chainat FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
13:00
Chiangmai FC - Thai Port FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
13:00
Udon Thani FC - Ayutthaya United
1 x 2
 
Nogomet
22.09
13:00
Police Tero FC - Sisaket FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
13:00
CD Tenerife B - CD Santa Ursula
1 x 2
 
Nogomet
22.09
13:00
Leganes B - CD San Fernando de Henares
1 x 2
 
Nogomet
22.09
13:00
UD Las Palmas Atletico - Real Madrid Castilla
1 x 2
 
Nogomet
22.09
13:00
AC Oulu Akatemia - TP-47
1 x 2
 
Nogomet
22.09
13:00
Edustus IPS - FC Peltirumpu
1 x 2
 
Nogomet
22.09
13:00
1. FC Union Berlin - RB Leipzig
1 x 2
 
Nogomet
22.09
13:00
Preussen Munster - Rot-Weiss Oberhausen
1 x 2
 
Nogomet
22.09
13:00
Swansea City - Sunderland AFC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
13:00
FC Südburgenland - FC Bergheim
1 x 2
 
Nogomet
22.09
13:00
Posta Ranger FC - Western Stima FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
13:05
ZKS Stal Rzeszow - Resovia Rzeszow
1 x 2
 
Nogomet
22.09
13:15
FC St Johnstone - Glasgow Rangers
1 x 2
 
Nogomet
22.09
13:30
Liaoning Whowin - Heilongjiang Lava Spring F.C.
1 x 2
 
Nogomet
22.09
13:30
Shijiazhuang Ever Bright F.C. - Guangdong Southern Tigers FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
13:35
Shanghai SIPG - FC Henan Jianye
1 x 2
 
Nogomet
22.09
13:45
Naestved BK - Viborg FF
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:00
Silkeborg IF - Lyngby BK
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:00
FC Nordsjalland - Aalborg BK
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:00
Celtic Glasgow - Kilmarnock FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:00
Guangzhou Evergrande - Wuhan Zall
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:00
Bayern Munich II - FC Ingolstadt
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:00
Nykobing FC - Vendsyssel FF
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:00
FC Fredericia - BK Fremad Amager
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:00
Larissa - Skoda Xanthi FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:00
FK Senja - Aasane Fotball
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:00
VJS - Jippo
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:00
FC Honka/Akatemia - Kaapo Kaarina
1 x 2
 
Hokej
22.09
14:00
Yuzhny Ural Orsk - Khimik Voskresensk
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:00
Nakhon Ratchasima FC - Samut Prakan City FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:00
Trat FC - Prachuap Fc
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:00
Thailand Honda FC - FC Samut Prakan Customs United
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:00
Kasetsart University FC - Nong Bua Pitchaya
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:00
GBK Kokkola - JS Hercules
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:00
Pallo Kerho 37 - SJK Akatemia
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:00
OLS Oulu - JBK Pietarsaari
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:00
FC Lori Vanadzor - Ararat Yerevan FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:00
USV Jena - FC Köln
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:00
FCR 2001 Duisburg - SC Freiburg
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:00
Bayer Leverkusen - 1. FFC Frankfurt
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:00
SC Sand - Bayern Munich
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:00
Chiangmai United - Ubon Umt Utd
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:00
Jalgpallikool Tammeka - FC Flora Tallinn
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:00
Ordabasy Shymkent - FC Aktobe
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:00
Sony Sugar FC - Bandari FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:00
Zoo Kericho - Tusker Football Club
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:00
Sofapaka FC - Chemelil Sugar FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:00
Kakamega Homeboyz - Kariobangi Sharks
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:30
Standard Liege - AS Eupen
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:30
Esteghlal FC - Persepolis FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:30
Excelsior/Barendrecht - SC Heerenveen
1 x 2
 
Nogomet
22.09
14:30
Amsterdam FC - Koninklijke HFC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
Pogon Szczecin - KS Gornik Zabrze
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
KS Wasilkow - Huragan Morag
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
AC Renate - Olbia Calcio
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
AC Siena - Aurora Pro Patria 1919
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
Pianese - Alessandria Calcio
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
AC Arezzo - US Albinoleffe
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
Vecomp Verona - Triestina Calcio
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
Unione Sportiva Fermana - Sambenedettese
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
Vis Pesaro 1898 - Padova Calcio
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
AS Gubbio 1910 - Vicenza Calcio
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
Sicula Leonzio - Ternana Calcio
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
AZ Picerno - US Casertana 1908
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
FC Rieti - Potenza SC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
AC Monopoli - Calcio Catania
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
Viterbo Calcio - US Catanzaro
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
Kolding IF - Skive IK
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biala - GKS Tychy 71
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
AB Gladsaxe - Ringkobing IF
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
Baroka FC - Highlands Park
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
Cape Town City FC - Golden Arrows
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
Byaasen Toppfotball - Egersund IK
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
Sola - Hödd
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
Stjordals/Blink - Arendal FK
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
Richards Bay FC - Free State Stars FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
TS Galaxy FC - Ajax Cape Town FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
Steenberg United - Moroka Swallows FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
University of Pretoria FC - Uthongathi
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
FS Metta/LU - FK Ventspils
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
PKNP FC - Petaling Jaya City FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
Gyongyosi - Szombathelyi Haladas FC
1 x 2
 
Hokej
22.09
15:00
Timraa IK - Södertälje SK
1 x 2
 
Hokej
22.09
15:00
Tingsryds AIF - HC Vita Hasten
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
Aswan FC - Misr Lel Makasa
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
Pyunik Yerevan FC - FC Noah
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
Paris Saint-Germain - US Orleans
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
RC Lens - Entente Feignies Aulnoye FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
Valenciennes FC - Evreux FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
Auxerre AJ - FC Sochaux-Montbéliard
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
Istres FC - AC Ajaccio
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
Le Puy Foot 43 Auvergne - Paris FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
Chamois Niortais FC - FC Trelissac
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
Gjorce Petrov - FK Renova
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
FK Iskra Danilovgrad - FK Buducnost
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
FK Podgorica - FK Kom Podgorica
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
FK Rudar Pljevlja - OFK Petrovac
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
KF Drita - Trepca 89
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:00
KF Dukagjini - KF Feronikeli
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:15
Alta IF - Kjelsaas
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:15
FC Finnkurd - NuPS
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:30
Mlada Boleslav - FC Banik Ostrava
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:30
Arsenal Tula - FC Ural Yekaterinburg
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:30
Genclerbirligi Ankara - Alanyaspor
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:30
Barry Town FC - Newi Cefn Druid
1 x 2
 
Nogomet
22.09
15:30
Vardar Skopje - FK Sileks Kratovo
1 x 2
 
Hokej
22.09
15:30
HC Lokomotiv Orsha - HC Bobruisk
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
Esbjerg FB - Bröndby IF
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
Hibernian Edinburgh - Heart of Midlothian
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
KS Ruch Wysokie Mazowieckie - Bron Radom
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
Internacional RS - Chapecoense SC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
Oud-Heverlee Leuven - Lommel United
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
KS Sleza Wroclaw - Rekord Bielsko Biala
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
Stal Krasnik - Sokol Sieniawa
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
Newell´s Old Boys - CA Aldosivi
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
FC Gomel - FC Dinamo Minsk
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
Grorud IL - FK Mjoelner
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
Asker - Sotra SK
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
HKS Ruch Zdzieszowice - Energetyk Row Rybnik
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
FC Vaduz - FC Lausanne-Sport
1 x 2
 
Košarka
22.09
16:00
Siauliai - Žalgiris Kaunas
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
Vorskla Poltava - FC Dynamo Kiev
1 x 2
 
Hokej
22.09
16:00
ASG Angers - Grenoble MH 38
1 x 2
 
Hokej
22.09
16:00
Bodens HF - Tegs SK
1 x 2
 
Hokej
22.09
16:00
Metallurg Zhlobin - HK Gomel
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
Comillas CF - Club Deportivo Alberite
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
HK Kopavogs - IA Akranes
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
Fylkir Reykjavik - UMF Stjarnan
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
Vikingur Reykjavik - KA Akureyri
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
IBV Vestmannaeyjar - Breidablik Kopavogur
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
KR Reykjavik - FH Hafnarfjordur
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
UMF Grindavik - Valur Reykjavik
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
CD Trofense - AD Sanjoanense
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
SC Espinho - Pedras Rubras
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
Lusitania - Vila Real
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
SC Coimbroes - Lusit.vildemoinhos
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
Sportivo de Loures - Sintra Football
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
Castelo Branco - Anadia FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
Cfc-Cf Canelas 2010 - Ginasio Figueirense
1 x 2
 
Hokej
22.09
16:00
Gjovik Mammuts - Tönsberg OG Omegn IHK
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
Deportivo Muniz - Central Ballester
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
Centro Espanol - Puerto Nuevo
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
Defensores de Cambaceres - Yupanqui
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
Berazategui - Deportivo Laferrere
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
Palmeiras SP - Flamengo RJ
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
Honefoss BK - Harstad
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
Valadares Gaia FC - AD Castro Daire
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
CD OS Armacenenses - Real Sporte
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:00
B36 Tórshavn - IF Fuglajordur
1 x 2
 
Hokej
22.09
16:00
HK Brest - HC Baranovichi
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:30
FC Botosani - Chindia Targoviste
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:30
FK Neftchi Baku - Keshla FK
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:30
FK Zvijezda 09 - FK Velez Mostar
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:30
Zrinjski Mostar - NK Celik Zenica
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:30
NK Rudes - NK Dugopolje
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:30
NK Osijek II - NK Dubrava
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:45
Lokomotiv 1926 Plovdiv - Beroe Stara Zagora
1 x 2
 
Nogomet
22.09
16:50
Manta FC - CDA Santo Domingo
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:00
Kristianstads FF - Oskarshamns AIK
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:00
IFK Värnamo - Skovde AIK
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:00
FC Trollhattan - Landskrona Bois
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:00
IK Oddevold - Lunds BK
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:00
Dep. La Guaira - Deportivo Lara
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:00
Anorthosis Famagusta FC - Pafos FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:00
Fredrikstad FK - Brattvaag
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:00
CD Mafra - Varzim SC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:00
CD Cova Piedade - Casa Pia Atletico
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:00
Valmiera Fk/Bjss - Riga FC
1 x 2
 
Hokej
22.09
17:00
SC Bietigheim/Bissingen - EHC Bayreuth
1 x 2
 
Hokej
22.09
17:00
Wölfe Freiburg - Dresdner Eislöwen
1 x 2
 
Hokej
22.09
17:00
Eispiraten Crimmitschau - EC Bad Nauheim
1 x 2
 
Hokej
22.09
17:00
Frisk/Asker - IHK Sparta Sarpsborg
1 x 2
 
Hokej
22.09
17:00
Grüner Ishockey - Stavanger Oilers
1 x 2
 
Hokej
22.09
17:00
Gorniczy Klub Sportowy Tychy - MMKS Podhale Nowy Targ
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:00
RS Gimnastica de Torrelavega - SD Torina
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:00
Pobla de Mafumet CF - Igualada CF
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:00
Flat Earth Fc - Ed Moratalaz
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:00
CD Brea - Utebo FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:00
CD Guadalajara - CD Quintanar Del Rey
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:00
CD Teruel - Calamocha
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:00
Racing de Ferrol - Sporting Gijon B
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:00
Club Haro Deportivo - CD Guijuelo
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:00
CD Tudelano - Athletic Bilbao B
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:00
CF Salmantino - UD Logrones
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:00
CF Badalona - Lleida Esportiu
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:00
Maritimo Funchal B - GD Braganca
1 x 2
 
Hokej
22.09
17:00
Almtuna IS - AIK Stockholm
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:00
Raja Beni Mellal - MAT Maghrib Association Tetouan
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:00
Cruz Azul - FC Juarez
1 x 2
 
Hokej
22.09
17:00
DAB Docler - Fehervari Titanok
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:15
Al Tadamon - Al Sahel
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:30
KS Cracovia - Legia Warsaw
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:30
Juventus U23 - US Pontedera
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:30
Novara Calcio - US Pergolettese
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:30
Fano Calcio - Reggio Audace FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:30
Reggio Calabria - Vibonese Calcio
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:30
Virtus Francavilla - AS Bari
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:30
AS Avellino 1912 - Bisceglie
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:30
Calcio Lecco - AC Monza Brianz 1912
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:30
PAOK Thessaloniki - Aris Thessaloniki FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:30
CD Mosconia - CD Praviano
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:30
Mikkelin Kissat - Kiffen
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:30
FC Sevilla C - Los Barrios
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:30
CD Cayon - Selaya FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:30
CD Sarinena - UD Fraga
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:30
Real Valladolid B - Barakaldo CF
1 x 2
 
Hokej
22.09
17:30
Mora IK - Karlskrona HK
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:30
Wadi Degla SC - Tanta FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
17:30
El-Entag El-Harby - Masr Club
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
Club Brugge - RSC Anderlecht
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
FC Copenhagen - FC Midtjylland
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
Sparta Prague - SK Slavia Praha
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
CSKA Moscow - FK Krasnodar
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
Yeni Malatyaspor - Galatasaray
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
Sporting Cristal - Inti Gas Deportes
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
AS Trenčín - Slovan Bratislava
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
Ethnikos Achnas FC - Nea Salamina Famagusta FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
Bryne FK - Moss FK
1 x 2
 
Hokej
22.09
18:00
Storhamar Dragons - Manglerud/Star
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
La Roda CF - CD Tarancon
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
CD Villacanas - La Solana
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
Arosa SC - Silva SD
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
UD Paiosaco - Racing Club Villalbes
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
UE Sants - UE Sant Andreu
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
UE Vilassar de Mar - Terrassa FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
Club Deportivo Eldense - CF Villarreal C
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
CD Alcoyano - CD Roda
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
CD el Ejido 2012 - Atl Mancha Real
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
CD Ciudad de Lucena - CD San Roque
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
UD Poblense - UD Collerense
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
RCD Mallorca B - Platges de Calvia
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
Ucam Murcia II - Estrella Grana El Palmar CF
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
CD Madridejos - CD Azuqueca
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
CD Manhcego Ciudad Real - CD Toledo
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
CD Calahorra - Unionistas CF
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
CE Sabadell - CF La Nucia
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
UE Olot - Valencia CF Mestalla
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
Atletico Sanluqueno CF - Real Balompedica Linense
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
Merida UD - Recreativo de Huelva
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
Hapoel Raanana - MS Ashdod
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
St Lucia FC - Tarxien Rainbows FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
OFK Titograd - FK Zeta Golubovci
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:00
AB Argir - KÍ Klaksvík
1 x 2
 
Hokej
22.09
18:00
Ferencvaros-ESMTK - Corona Brasov
1 x 2
 
Hokej
22.09
18:00
Shakhter Soligorsk - HC Dinamo Molodechno
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:15
Godoy Cruz A.T. - CA Banfield
1 x 2
 
Hokej
22.09
18:15
Bordeaux Ghc - Anglet Hormadi Elite
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:15
Real Sociedad B - SD Leioa
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:30
Lamia - Panionios
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:30
Kolos Kovalivka - PFC Oleksandria
1 x 2
 
Hokej
22.09
18:30
Lowen Frankfurt - Lausitzer Füchse
1 x 2
 
Hokej
22.09
18:30
Tölzer Löwen - EV Ravensburg
1 x 2
 
Hokej
22.09
18:30
ESV Kaufbeuren - Heilbronner EC
1 x 2
 
Hokej
22.09
18:30
HC Briancon - Scorpions de Mulhouse
1 x 2
 
Hokej
22.09
18:30
Chamonix-Morzine HC - Rouen HE
1 x 2
 
Hokej
22.09
18:30
HC Nice - Rapaces de Gap
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:30
Torredonjimeno - CF Malaga B
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:30
Antequera CF - CD Huetor Tajar
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:30
Los Garres - Ciudad De Murcia
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:30
Mazarron CF - FC Cartagena II
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:30
Arenas Club de Getxo - SD Amorebieta
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:30
RCD Espanyol Barcelona B - CD Castellon
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:30
CD San Fernando - Yeclano Deportivo
1 x 2
 
Nogomet
22.09
18:45
FC Vizela - Berco SC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
19:00
UNAM Pumas - Cruz Azul
1 x 2
 
Nogomet
22.09
19:00
Olimpia Grudziadz - MKS Puszcza Niepolomice
1 x 2
 
Nogomet
22.09
19:00
Liga Dep Universitaria Quito - Mushuc Runa
1 x 2
 
Hokej
22.09
19:00
Akuna Naprzod Janow - TKH Nesta Torun
1 x 2
 
Nogomet
22.09
19:00
SD Compostela - Deportivo La Coruna B
1 x 2
 
Nogomet
22.09
19:00
UD Alzira - CD Acero
1 x 2
 
Nogomet
22.09
19:00
CP Moralo - AD Llerenense
1 x 2
 
Nogomet
22.09
19:00
Cultural Leonesa - Burgos CF
1 x 2
 
Nogomet
22.09
19:00
Algeciras CF - Sevilla FC Atletico
1 x 2
 
Nogomet
22.09
19:00
FC Cartagena - Cadiz B
1 x 2
 
Nogomet
22.09
19:00
CD Don Benito - Marbella FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
19:00
CF Talavera de la Reina - Real Murcia CF
1 x 2
 
Nogomet
22.09
19:00
Hercules CF - Orihuela CF
1 x 2
 
Nogomet
22.09
19:00
Praiense - Caldas SC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
19:00
Ferroviaria SP - Corinthians SP
1 x 2
 
Nogomet
22.09
19:00
Universidad de Costa Rica - ADR Jicaral
1 x 2
 
Nogomet
22.09
19:00
OCK Olympique de Khouribga - Husa Hassania Agadir
1 x 2
 
Nogomet
22.09
19:15
Ludogorez Rasgrad - FK Arda Kurdzhali
1 x 2
 
Nogomet
22.09
19:15
Academica de Coimbra - CD Feirense
1 x 2
 
Nogomet
22.09
19:15
Vilafranquense - GD Estoril Praia
1 x 2
 
Nogomet
22.09
19:15
Hapoel Haifa - Hapoel Hadera
1 x 2
 
Nogomet
22.09
19:30
FCSB - CFR Cluj
1 x 2
 
Nogomet
22.09
19:30
Panathinaikos - Olympiacos Piraeus
1 x 2
 
Nogomet
22.09
19:30
Yague CF - Casalarreina CF
1 x 2
 
Nogomet
22.09
19:30
Antigua Gfc - CSD Comunicaciones
1 x 2
 
Nogomet
22.09
19:35
Kazma SC - Yarmouk
1 x 2
 
Nogomet
22.09
20:00
SV Zulte Waregem - KAA Gent
1 x 2
 
Nogomet
22.09
20:00
Al Masry Club - Haras El Hodood
1 x 2
 
Nogomet
22.09
20:00
Deportivo Malacateco - Santa Lucia Cotzumalguapa FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
20:00
Floriana FC - Gzira United FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
20:00
FC Prishtina - KF Gjilani
1 x 2
 
Nogomet
22.09
20:05
CA San Miguel - Talleres de Remedios de Escalada
1 x 2
 
Nogomet
22.09
20:15
CS Union Huaral - Los Caimanes
1 x 2
 
Nogomet
22.09
20:30
Atletico Lanus - Colon de Santa Fe
1 x 2
 
Nogomet
22.09
20:30
Unan Managua - Jalapa
1 x 2
 
Nogomet
22.09
20:30
Deportivo Moron - San Martin de San Juan
1 x 2
 
Nogomet
22.09
20:30
Comunicaciones - Defensores Unidos
1 x 2
 
Nogomet
22.09
20:30
Club Atletico Colegiales - Club Atletico Acassuso
1 x 2
 
Nogomet
22.09
20:30
Deportivo Armenio - Tristan Suarez
1 x 2
 
Nogomet
22.09
20:30
General Lamadrid - San Martin De Burzaco
1 x 2
 
Nogomet
22.09
20:30
Villa Mitre de Bahia Blanca - Huracan Las Heras
1 x 2
 
Nogomet
22.09
20:30
Gimnasia y Esgrima - CD de Pronunciamiento
1 x 2
 
Nogomet
22.09
20:30
Atletico Camioneros - CA Sansinena SD
1 x 2
 
Hokej
22.09
20:30
MKS Cracovia Krakow - GKS Katowice
1 x 2
 
Nogomet
22.09
20:45
SS Cavese - Paganese Calcio 1926
1 x 2
 
Nogomet
22.09
20:45
FC Felgueiras - Gondomar SC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
21:00
Fortaleza CE - Palmeiras SP
1 x 2
 
Nogomet
22.09
21:00
CSA AL - Ceara CE
1 x 2
 
Nogomet
22.09
21:00
Vasco Da Gama RJ - Atletico Paranaense
1 x 2
 
Nogomet
22.09
21:00
Club Destroyers - Club Aurora
1 x 2
 
Nogomet
22.09
21:00
Club Bamin Real Potosi - CA Nacional Potosi
1 x 2
 
Nogomet
22.09
21:00
Estudiantes Rio Cuarto - Mitre Santiago Del Estero
1 x 2
 
Nogomet
22.09
21:00
San Martin de Tucuman - CA Brown de Adrogue
1 x 2
 
Nogomet
22.09
21:00
Defensores De Belgrano De Villa Ramallo - Club Atletico Guemes
1 x 2
 
Nogomet
22.09
21:00
Union de Sunchales - Boca Unidos
1 x 2
 
Nogomet
22.09
21:00
Tigres FC - Fortaleza FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
21:00
Ittihad Tanger - DHJ Difaa Hassani Jdidi
1 x 2
 
Nogomet
22.09
21:15
Fuerza Amarilla S.c. - El Nacional Quito
1 x 2
 
Nogomet
22.09
21:15
CA Juventud Unida Universitario San Luis - Desamparados San Juan
1 x 2
 
Nogomet
22.09
21:30
Bolivar - Sport Boys Warnes
1 x 2
 
Nogomet
22.09
21:30
Deportivo Maipu - Club Olimpo
1 x 2
 
Nogomet
22.09
21:30
Cavalry FC - Pacific FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
21:30
Deportivo Iztapa - Coban Imperial
1 x 2
 
Hokej
22.09
21:30
St. Louis Blues - Columbus Blue Jackets
1 x 2
 
Nogomet
22.09
22:00
Alianza Universidad De Huanuco - Universidad San Martin
1 x 2
 
Nogomet
22.09
22:00
Llaneros FC - Metropolitanos FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
22:00
Atletico Venezuela - Trujillanos FC
1 x 2
 
Nogomet
22.09
22:00
Club Cienciano - Alianza Atletico
1 x 2
 
Nogomet
22.09
22:00
Sportivo Belgrano - CA Douglas Haig
1 x 2
 
Nogomet
22.09
22:00
Crucero Del Norte - Chaco For Ever
1 x 2