Športne stave

Stavni nasveti

Stavni nasveti

Kontakt

Kontakt
FAQ
Oglaševanje
BWIN PONOVNO DELUJE!
E-mail je bil uspešno dodan.
Želiš biti vedno na tekočem?
Vpiši svoj email in prejmi najbolj zanimive rezultate, lestvice, novice in nasvete direktno v svoj inbox!
Pošlji
Verjemi, da spam sovražimo še bolj kot ti, zato boš od nas vedno prejel le zanimive in uporabne vsebine - tiste, ki jih hočeš! Tvoj email je pri nas varen in NIKOLI ne bo posredovan tretji osebi. 

Športi

STAVE
ZADNJI REZULTATI
LESTVICA
Datum Dogodek 1 x 2
 
Nogomet
22.07
05:00
Avondale FC - Bentleigh Greens SC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
05:00
Glenfield Rovers AFC - Bay Olympic
1 x 2
 
Nogomet
22.07
05:00
Onehunga Sports - Manurewa AFC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
05:00
Cimarrones de Sonora - Irapuato
1 x 2
 
Nogomet
22.07
06:00
Devonport Strikers - Olympia FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
06:00
Vegalta Sendai - Urawa Red Diamonds
1 x 2
 
Nogomet
22.07
06:30
Lambton Jaffas FC - Adamstown Rosebud FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
07:00
Avondale Heights SC - Bentleigh Greens
1 x 2
 
Nogomet
22.07
07:00
North Geelong Warriors - Green Gully Cavaliers
1 x 2
 
Nogomet
22.07
07:00
Woden Valley - Belconnen Utd
1 x 2
 
Nogomet
22.07
07:00
Monaro Panthers FC - Riverina Rhinos
1 x 2
 
Nogomet
22.07
07:00
South West Queensland Thunder FC - Peninsula Power FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
07:00
Briobecca Urayasu - FC Osaka
1 x 2
 
Nogomet
22.07
07:00
Lower Hutt City - Western Suburbs
1 x 2
 
Nogomet
22.07
07:30
Cumberland United - Adelaide City
1 x 2
 
Nogomet
22.07
07:30
West Adelaide FC - Adelaide Blue Eagles
1 x 2
 
Nogomet
22.07
07:30
West Torrens Birkalla - Campbelltown City
1 x 2
 
Nogomet
22.07
07:30
Croydon Kings - Para Hills
1 x 2
 
Nogomet
22.07
07:30
Metro Stars - Adelaide United Youth FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
07:30
Hume City FC - South Melbourne FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
08:00
Charlestown City Blues - Edgeworth Eagles FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
08:00
Yokogawa Musashino - Tochigi UVA
1 x 2
 
Nogomet
22.07
08:30
Verspah Oita - Honda Lock
1 x 2
 
Nogomet
22.07
09:00
Peninsula Power FC - Rochedale Rovers
1 x 2
 
Nogomet
22.07
09:00
SWQ Thunder - Redlands United
1 x 2
 
Nogomet
22.07
09:00
Souths United - The Gap FC
1 x 2
 
Košarka
22.07
09:00
Sandringham Sabres - Sydney Uni Sparks
1 x 2
 
Nogomet
22.07
09:00
Ryutsu Keizai University Football Club - Vanraure Hachnohe FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
09:00
Iga FC Kunoichi - AS Elfen Sayama
1 x 2
 
Košarka
22.07
09:00
NLEX Road Warriors - Mahindra Enforcers
1 x 2
 
Košarka
22.07
09:30
Nunawading Spectres - Albury Wodonga Bandits
1 x 2
 
Košarka
22.07
09:30
Dandenong Rangers - Frankston Blues
1 x 2
 
Nogomet
22.07
10:00
Capalaba FC - Albany Creek
1 x 2
 
Nogomet
22.07
10:00
Logan Lightning - Souths United FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
10:00
Charlestown City - Edgeworth FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
10:00
Changchun Huaxin - Beijing Baxy
1 x 2
 
Nogomet
22.07
10:00
Hebei Yuandong - Dalian Aerbin
1 x 2
 
Nogomet
22.07
10:00
Jiangsu Huatai - Shanghai Guotai Junan
1 x 2
 
Nogomet
22.07
10:00
Tianjin Huisen - Shandong
1 x 2
 
Nogomet
22.07
10:00
Mitchelton FC - Queensland Lions
1 x 2
 
Nogomet
22.07
10:00
Barito Putera - Persepam Madura United
1 x 2
 
Košarka
22.07
10:00
Mckinnon Cougars - Eltham Wildcats
1 x 2
 
Nogomet
22.07
10:00
Shenyang City FC - Shenyang Dongjin
1 x 2
 
Nogomet
22.07
10:00
FC Tokyo U23 - Giravanz Kitakyushu
1 x 2
 
Košarka
22.07
10:00
Bendigo Braves - Ballarat Miners
1 x 2
 
Košarka
22.07
10:00
Kilsyth Cobras - Melbourne Tigers
1 x 2
 
Košarka
22.07
10:00
Southern Peninsula Sharks - Melbourne Boomers
1 x 2
 
Nogomet
22.07
10:15
Annerley - Logan Lightning
1 x 2
 
Nogomet
22.07
10:30
Clarence United FC - Tilford Zebras
1 x 2
 
Nogomet
22.07
10:30
Gold Coast City - Brisbane Roar FC Youth
1 x 2
 
Košarka
22.07
10:30
Launceston Tornadoes - Canberra Capitals Academy
1 x 2
 
Nogomet
22.07
11:00
Matsumoto Yamaga FC - Ehime FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
11:00
Kyoto Sanga FC - Nagoya Grampus
1 x 2
 
Nogomet
22.07
11:00
Montedio Yamagata - Shonan Bellmare
1 x 2
 
Nogomet
22.07
11:00
FC Gifu - Machida Zelvia
1 x 2
 
Nogomet
22.07
11:00
JEF United Chiba - ZWEIGEN KANAZAWA
1 x 2
 
Nogomet
22.07
11:00
Hume City - South Melbourne
1 x 2
 
Nogomet
22.07
11:00
Sydney FC - Hakoah
1 x 2
 
Nogomet
22.07
11:00
Manly United FC - Blacktown City FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
11:00
Northern Fury - Western Pride
1 x 2
 
Nogomet
22.07
11:00
FK Ufa Jugend - Spartak Moscow
1 x 2
 
Nogomet
22.07
11:00
FK Rostov - Terek Grozny Youth
1 x 2
 
Košarka
22.07
11:00
Eltham Wildcats - Casey Cavaliers
1 x 2
 
Košarka
22.07
11:00
Corio Bay - Hawthorn
1 x 2
 
Nogomet
22.07
11:00
Tochigi SC - SC Sagamihara
1 x 2
 
Nogomet
22.07
11:00
Gamba Osaka U23 - Kataller Toyama
1 x 2
 
Nogomet
22.07
11:00
Queensland Thunder - Redlands United
1 x 2
 
Nogomet
22.07
11:00
Honda FC - Sony Sendai
1 x 2
 
Nogomet
22.07
11:00
Zirka-D Kirovohrad - Olimpik-D Donetsk
1 x 2
 
Košarka
22.07
11:15
Alaska Aces - Phoenix Petroleum Fuel Masters
1 x 2
 
Nogomet
22.07
11:30
Tokyo Verdy - Kamatamare Sanuki
1 x 2
 
Nogomet
22.07
11:30
Yokohama FC - V-Varen Nagasaki
1 x 2
 
Nogomet
22.07
11:30
Adelaide Olympic - Adelaide Comets
1 x 2
 
Košarka
22.07
11:30
Dandenong Rangers - Frankston Blues
1 x 2
 
Košarka
22.07
11:30
Nunawading Spectres - Albury Wodonga Bandits
1 x 2
 
Košarka
22.07
11:30
NW Tasmania Thunder - Canberra Gunners
1 x 2
 
Nogomet
22.07
11:35
Bayern Munich - AC Milan
1 x 2
 
Nogomet
22.07
12:00
Thespakusatsu - Roasso Kumamoto
1 x 2
 
Nogomet
22.07
12:00
Oita Trinita - Mito Hollyhock
1 x 2
 
Nogomet
22.07
12:00
Dinamo St P.burg - Fakel Worenesch
1 x 2
 
Nogomet
22.07
12:00
FC Sibir Novosibirsk - FK Yenisey Krasnoyarsk
1 x 2
 
Nogomet
22.07
12:00
Cerezo Osaka - Urawa Red Diamonds
1 x 2
 
Nogomet
22.07
12:00
Gwangju FC - Jeonnam Dragons
1 x 2
 
Nogomet
22.07
12:00
Ulsan Hyundai FC - Incheon United FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
12:00
Jeju United FC - Pohang Steelers FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
12:00
Ansan Greeners FC - Daejeon Citizen FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
12:00
TIPS Vantaa - Nice Futis
1 x 2
 
Košarka
22.07
12:00
Mckinnon Cougars - Knox Raiders
1 x 2
 
Košarka
22.07
12:00
Bendigo Braves - Ballarat Miners
1 x 2
 
Košarka
22.07
12:00
Kilsyth Cobras - Melbourne Tigers
1 x 2
 
Nogomet
22.07
12:00
Karpaty D Lviv - Vorskla-D Poltava
1 x 2
 
Nogomet
22.07
13:00
FK Tyumen - FC Zenit St Petersburg II
1 x 2
 
Nogomet
22.07
13:00
HJK Helsinki - TPS
1 x 2
 
Nogomet
22.07
13:00
FC Honka - Pallokissat
1 x 2
 
Nogomet
22.07
13:30
Wuhan Zall - Zhejiang Yiteng
1 x 2
 
Nogomet
22.07
13:30
Qingdao Huanghai - Dalian Aerbing FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
13:30
Persib Bandung - Persija Jakarta
1 x 2
 
Nogomet
22.07
13:30
Pusamania Borneo - Perseru Serui
1 x 2
 
Nogomet
22.07
13:30
Dalian Boyang - Baotou Nanjiao
1 x 2
 
Nogomet
22.07
13:35
Guizhou Hengfeng Zhicheng - Hebei China Fortune
1 x 2
 
Nogomet
22.07
13:35
Jiangsu Suning - Liaoning Whowin
1 x 2
 
Nogomet
22.07
13:35
Chongqing Dangdai Lifan - Tianjin TEDA
1 x 2
 
Nogomet
22.07
13:35
Shandong Luneng Taishan FC - FC Changchun Yatai
1 x 2
 
Nogomet
22.07
13:35
Shanghai SIPG - Guangzhou Evergrande
1 x 2
 
Nogomet
22.07
13:35
Shijiazhuang Ever Bright F.C. - Beijing Konggu
1 x 2
 
Nogomet
22.07
13:35
Nei Mongol Zhongyou - Lijiang Jiayunhao
1 x 2
 
Nogomet
22.07
14:00
Werder Bremen II - SpVgg Unterhaching
1 x 2
 
Nogomet
22.07
14:00
Rot Weiss Erfurt - SC Preußen Münster
1 x 2
 
Nogomet
22.07
14:00
Sportfreunde Lotte - Hansa Rostock
1 x 2
 
Nogomet
22.07
14:00
Fortuna Köln - VfR Aalen
1 x 2
 
Nogomet
22.07
14:00
Hallescher FC - SC Paderborn 07
1 x 2
 
Nogomet
22.07
14:00
SV Wehen Wiesbaden - Carl Zeiss Jena
1 x 2
 
Nogomet
22.07
14:00
SV Meppen - FC Kickers Wurzburg
1 x 2
 
Nogomet
22.07
14:00
FC Tom Tomsk - Volga Olimpiets
1 x 2
 
Nogomet
22.07
14:00
FC Okzhetpes - FC Taraz
1 x 2
 
Nogomet
22.07
14:00
FC Astana - Tobol Kostanay
1 x 2
 
Nogomet
22.07
14:00
IFK Hassleholm - KSF Prespa Birlik
1 x 2
 
Nogomet
22.07
14:00
TSV 1860 Rosenheim - 1. FC Nürnberg II
1 x 2
 
Nogomet
22.07
14:15
Sarawak - Selangor PKNS
1 x 2
 
Nogomet
22.07
14:30
FK Kyran Shymkent - FK Kaspiy Aktau
1 x 2
 
Nogomet
22.07
15:00
FK Khimki - FC Luch-Energiya Vladivostok
1 x 2
 
Nogomet
22.07
15:00
FC Shinnik Yaroslavl - FC Rotor Volgograd
1 x 2
 
Nogomet
22.07
15:00
FK Tambov - Spartak 2
1 x 2
 
Nogomet
22.07
15:00
Jalgpallikool Tammeka - FC Flora Tallinn
1 x 2
 
Nogomet
22.07
15:00
FK Akzhaiyk Uralsk - Ordabasy Shymkent
1 x 2
 
Nogomet
22.07
15:00
Dinamo Moscow - Ural Ekaterinburg
1 x 2
 
Nogomet
22.07
15:00
Ilves - Aaland United
1 x 2
 
Nogomet
22.07
15:00
Pulau Pinang - Kedah
1 x 2
 
Nogomet
22.07
15:00
Pahang FA - Melaka
1 x 2
 
Nogomet
22.07
15:00
Perak FA - Felda United FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
15:00
PBD KT - Johor D. T. FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
15:00
Selangor FC - Kelantan FA
1 x 2
 
Nogomet
22.07
15:00
FK Kairat Akademija Almaty - FK Kyzylzhar Petropavlovsk
1 x 2
 
Nogomet
22.07
15:30
GKS Piast Gliwice - Pogon Szczecin
1 x 2
 
Nogomet
22.07
15:30
Gelios Kharkiv - FC Avanhard Kramatorsk
1 x 2
 
Nogomet
22.07
15:30
Shakhtar-D Donetsk - Dinamo-D Kiev
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Randers FC - FC Copenhagen
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
FH Hafnarfjordur - IA Akranes
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
FC Gazovik Orenburg - FC Baltika Kaliningrad
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Leiknir Faskruosfiroi - Keflavik IF
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
UMF Selfoss - Thor Akureyri
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Stjordals/Blink - Steinkjer
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Kolstad - Rodde FK
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Strindheim - Verdal
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Orn-Horten - Krakeroy
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Annan Athletic - Kilmarnock FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Arbroath FC - Montrose FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Forfar Athletic - Stirling Albion
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Inverness Caledonian Thistle - Falkirk FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Clyde FC - Dumbarton FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Motherwell FC - Greenock Morton FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Queens Park FC - Edinburgh City
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Hamilton Academical - Queen of The South FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Dunfermline Athletic - Peterhead FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Heart of Midlothian - East Fife FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Dundee FC - Buckie Thistle FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
East Kilbride - Albion Rovers FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Partick Thistle - FC St Mirren
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Livingston FC - Airdrieonians
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Chernomorets Odessa - Stal Dneprodzerzhinsk
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Veres Rivne - PFC Oleksandria
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Finnsnes IL - KFUM Oslo
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Follo - Baerum
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Grorud IL - Brumunddal
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Kjelsaas - Asker
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Skeid Fotball - Alta IF
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
FC Naftan Novopolotsk - FC Krumkachi
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
JJK-Villiketut - Tornion Pallo 47
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
AC Kajaani - SC Kufu 98
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Vifk - OTP FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Närpes Kraft - Pallo Kerho 37
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Bk-46 - Peimari Utd
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
NuPS - Salpa
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
FC Espoo - Tampere United
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Staal Jorpeland - Flekkeroy
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Legionovia Legio. - Chojnice
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Martin Ledesma - Deportivo Santani
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Nacional SP - Santos SP
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
FK Spyris Kaunas - Lietava Jonava
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:00
Zorya-D Lugansk - Illichivets-D Mariupol
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:30
Zenit St. Petersburg - FC Rubin Kazan
1 x 2
 
Nogomet
22.07
16:30
FC Isloch - FC Gorodeya
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:00
FC Volgar-Gazprom Astrahan - FC Kuban Krasnodar
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:00
FC Kryliya Sovetov Samara - FC Avangard Kursk
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:00
FC Aktobe - FC Kaisar Kyzylorda
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:00
FC Neman Grodno - FC Minsk
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:00
SCR Altach II - VfB Hohenems
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:00
KS Wisla Pulawy - Pogon Siedlce
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:00
RKS Radomiak 1910 SA Radom - Podbeskidzie Bielsko Biala
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:00
HKS Ruch Zdzieszowice - Gryf Wejherowo
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:00
MKS Puszcza Niepolomice - GKS Tychy 71
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:00
Siarka Tarnobrzeg - GKS Katowice
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:00
ZKS Stal Rzeszow - Aspn Miedz Legnica
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:00
MKS Kluczbork - Chrobry Glogow
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:00
FC Kremin Kreminchuh - FC Naftovyk-Ukrnafta
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:00
FC Poltava - Desna Chernigov
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:00
Radnik Bijeljina - FK Krupa
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:00
1 HFK Olomouc - Fotbal Frydek Mistek
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:00
N. Byskovice - SK Prevysov
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:00
FK Cechie Vykan - FK Usti Nad Labem
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:00
Zivanice - Olympia Hradec Kralove
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:00
Cesky Brod - Loko Vltavin
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:00
Lobos Buap - Santos Laguna
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:00
FK Mykolaiv - Arsenal Kiev
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:00
Kozlovice FC - Unex Unicov
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:00
FK Bospor Bohumin - Petrkovice
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:00
FK Seko Louny - Banik Sokolov
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:00
Slovan Velvary - SK Dynamo Ceske Budejovice
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:30
CS Universitatea Craiova - CS Concordia Chiajna
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:30
Doboj Kakanj - NK Vitez
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:30
Altinordu FK - Slavia Prag
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:30
FC Sfintul Gheorghe - FC Petrocub
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:30
FC Dinamo Auto - FC Spicul Chiscareni
1 x 2
 
Nogomet
22.07
17:45
FC Pirin Blagoevgrad - FK Septemvri Sofia
1 x 2
 
Nogomet
22.07
18:00
Lechia Gdansk - KS Cracovia
1 x 2
 
Nogomet
22.07
18:00
Træff - Junkeren
1 x 2
 
Nogomet
22.07
18:00
Iceland - Switzerland
1 x 2
 
Nogomet
22.07
18:00
Paide Linnameeskond - JK Sillamae Kalev
1 x 2
 
Nogomet
22.07
18:00
Mezokovesd Zsory - Paksi FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
18:00
FC Pinzgau Saalfelden - SV Grödig
1 x 2
 
Nogomet
22.07
18:00
FC Dornbirn - SV Worgl
1 x 2
 
Nogomet
22.07
18:00
Everton de Vina del Mar - Coquimbo Unido
1 x 2
 
Nogomet
22.07
18:00
FC Ingulets - FC Zhemchuzhyna Odesa
1 x 2
 
Nogomet
22.07
18:00
Budapest Honved FC - Diosgyori Vtk
1 x 2
 
Nogomet
22.07
18:00
VMFD Zalgiris - FK Stumbras Kaunas
1 x 2
 
Nogomet
22.07
18:00
CLUB LEON - ATLAS DE GUADALAJARA
1 x 2
 
Nogomet
22.07
18:00
FC Infonet II - Rakvere JK Tarvas
1 x 2
 
Nogomet
22.07
18:30
FC Nitra - MSK Zilina
1 x 2
 
Nogomet
22.07
18:30
FC Shakhtar Donetsk - FC Dynamo Kiev
1 x 2
 
Nogomet
22.07
19:00
FC Spartak Trnava - MFK Zemplin Michalovce
1 x 2
 
Nogomet
22.07
19:00
FK Krasnodar - FK Tosno
1 x 2
 
Nogomet
22.07
19:00
Servette Geneva FC - FC Chiasso
1 x 2
 
Nogomet
22.07
19:00
FC Winterthur - FC Wohlen
1 x 2
 
Nogomet
22.07
19:00
Partizan Belgrad - Macva Sabac
1 x 2
 
Nogomet
22.07
19:00
SV Wals-Grünau - TSV St. Johann
1 x 2
 
Nogomet
22.07
19:00
PGE Gks Belchatow - Wigry Suwalki
1 x 2
 
Nogomet
22.07
19:00
America Mexico - Queretaro
1 x 2
 
Nogomet
22.07
19:00
FC Sheriff Tiraspol - FC Zimbru Chisinau
1 x 2
 
Nogomet
22.07
19:30
Limerick 37 FC - Sligo Rovers FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
19:30
Union Comercio - Inti Gas Deportes
1 x 2
 
Nogomet
22.07
20:00
CSKA Sofia - Ludogorets Razgrad
1 x 2
 
Nogomet
22.07
20:00
CFR Cluj - FC Viitorul Constanta
1 x 2
 
Nogomet
22.07
20:00
FK Spartak Subotica - FK Backa BP
1 x 2
 
Nogomet
22.07
20:00
FK Napredak - FK Rad Belgrade
1 x 2
 
Nogomet
22.07
20:00
FK Vozdovac - FK Radnik Surdulica
1 x 2
 
Nogomet
22.07
20:00
FK Mladost Lucani - FK Zemun
1 x 2
 
Nogomet
22.07
20:00
FK Javor - FK Borac Cacak
1 x 2
 
Nogomet
22.07
20:00
Club Atletico San Miguel - Defensores Unidos
1 x 2
 
Nogomet
22.07
20:00
Primavera FC SP - Jose Bonifacio EC SP
1 x 2
 
Nogomet
22.07
20:00
Sao Jose RS - Sao Bernardo SP
1 x 2
 
Nogomet
22.07
20:00
Taboao da Serra SP - Atibaia SP
1 x 2
 
Nogomet
22.07
20:30
RSC Anderlecht - SV Zulte Waregem
1 x 2
 
Nogomet
22.07
20:30
Legia Warsaw - Korona Kielce SA
1 x 2
 
Nogomet
22.07
20:30
DAC 1904 Dunajska Streda - ZP Sport Podbrezova
1 x 2
 
Nogomet
22.07
20:30
Szombathelyi Haladas FC - Debreceni VSC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
20:30
Mogi Mirim SP - Botafogo SP
1 x 2
 
Nogomet
22.07
20:30
Tombense MG - Sao Bento SP
1 x 2
 
Nogomet
22.07
20:30
America SP - Uniao Mogi FC SP
1 x 2
 
Nogomet
22.07
20:35
Club Atletico Los Andes - Crucero Del Norte
1 x 2
 
Nogomet
22.07
20:45
France - Austria
1 x 2
 
Nogomet
22.07
21:00
Vitoria BA - Chapecoense SC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
21:00
Bragantino SP - Macae Esporte RJ
1 x 2
 
Nogomet
22.07
21:00
Volta Redonda RJ - Joinville SC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
21:00
Huachipato - Deportes Valdivia
1 x 2
 
Nogomet
22.07
21:00
Deportes Temuco - Puerto Montt
1 x 2
 
Nogomet
22.07
21:00
Union Espanola - Union San Felipe
1 x 2
 
Nogomet
22.07
21:00
Sol de America - Olimpia Asuncion
1 x 2
 
Nogomet
22.07
21:00
General Caballero - Guairena FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
21:00
Ca 3 De Febrero - Deportivo Liberacion
1 x 2
 
Nogomet
22.07
21:00
Sport Boys Warnes - CA Nacional Potosi
1 x 2
 
Nogomet
22.07
21:00
Ceilandia Esporte Clube DF - America RN
1 x 2
 
Nogomet
22.07
21:00
Espirito Santo ES - Operario PR
1 x 2
 
Nogomet
22.07
21:00
15 De Novembro RS - Velo Clube SP
1 x 2
 
Nogomet
22.07
21:30
Criciuma SC - ABC RN
1 x 2
 
Nogomet
22.07
21:30
Vila Nova GO - Internacional RS
1 x 2
 
Nogomet
22.07
21:30
Londrina PR - Nautico PE
1 x 2
 
Nogomet
22.07
22:00
CC Deportivo Municipal - Universidad San Martin
1 x 2
 
Nogomet
22.07
22:00
Monagas SC - Aragua FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
22:00
Deportivo Lara - Mineros De Guayana
1 x 2
 
Nogomet
22.07
22:00
Moto Clube MA - Salgueiro PE
1 x 2
 
Nogomet
22.07
22:00
Barranquilla FC - Valledupar FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
22:00
Mushuc Runa - Imbabura Sporting Club
1 x 2
 
Nogomet
22.07
22:00
CD O`Higgins - Santiago Morning
1 x 2
 
Nogomet
22.07
22:00
Ferroviaria SP - Noroeste SP
1 x 2
 
Nogomet
22.07
22:00
Inter de Limeira SP - Sao Paulo SP
1 x 2
 
Nogomet
22.07
22:00
Club Fernando de la Mora - Deportivo Caaguazu
1 x 2
 
Nogomet
22.07
22:15
Atletico Huila - Independiente Santa Fe
1 x 2
 
Nogomet
22.07
22:30
Leones FC - Unión Magdalena Santa Marta
1 x 2
 
Nogomet
22.07
22:30
Santa Rita - Manta FC
1 x 2
 
Nogomet
22.07
23:00
Atletico Veraguense - Sporting San Miguelito
1 x 2
 
Nogomet
22.07
23:10
Club Libertad Asuncion - Rubio Nu
1 x 2
 
Nogomet
22.07
23:15
Club Bamin Real Potosi - Club Petrolero
1 x 2
 
Tenis
22.07
13:00
Tenis / ATP
Kuznetsov, Andrey - Dolgopolov, Alexandr
1 x 2
 
Tenis
22.07
14:20
Tenis / ATP
Ferrer, David - Verdasco, Fernando
1 x 2
 
Tenis
22.07
15:40
Tenis / ATP
Knowle J / Petzschner P - Ymer E / Ymer M
1 x 2
 
Tenis
22.07
17:30
Tenis / ATP
Dodig, Ivan - Rublev, Andrey
1 x 2
 
Tenis
22.07
20:00
Tenis / ATP
Ebden, Matthew - Gojowczyk, Peter
1 x 2
 
Tenis
22.07
10:00
Tenis / WTA
Sun, Xu Liu - Namigata, Junri
1 x 2
 
Tenis
22.07
10:00
Tenis / WTA
Sawayanagi, Riko - You, Xiaodi
1 x 2
 
Tenis
22.07
10:00
Tenis / WTA
LU, Jiaxi - Aoyama, Shuko
1 x 2
 
Tenis
22.07
10:00
Tenis / WTA
Lykina, Ksenia - Guo, Hanyu
1 x 2
 
Tenis
22.07
11:00
Tenis / WTA
Sorribes Tormo, Sara - Bertens, Kiki
1 x 2
 
Tenis
22.07
11:15
Tenis / WTA
Lertpitaksinchai, Nicha - Shimizu, Ayano
1 x 2
 
Tenis
22.07
11:15
Tenis / WTA
Tanaka, Yuuki - Xun, Fang Ying
1 x 2
 
Tenis
22.07
11:15
Tenis / WTA
Cako, Jacqueline - Ninomiya, Makoto
1 x 2
 
Tenis
22.07
11:15
Tenis / WTA
Dart, Harriet - Akita, Shiho
1 x 2
 
Tenis
22.07
12:30
Tenis / WTA
Kang, Jia-Qi - Moore, Tara
1 x 2
 
Tenis
22.07
12:30
Tenis / WTA
Hozumi, Eri - Lu, Jing Jing
1 x 2
 
Tenis
22.07
12:30
Tenis / WTA
Plipuech, Peangtarn - Zhang, Ying
1 x 2
 
Tenis
22.07
12:30
Tenis / WTA
Gao, Xinyu - Liu, Chang
1 x 2
 
Tenis
22.07
13:00
Tenis / WTA
Martincova, Tereza - Kontaveit, Anett
1 x 2
 
Tenis
22.07
14:00
Tenis / WTA
Begu, Irina-Camelia - Suarez Navarro, Carla
1 x 2
 
Tenis
22.07
14:15
Tenis / WTA
Bertens K / Larsson J - Lister C / Naydenova A
1 x 2
 
Tenis
22.07
15:15
Tenis / WTA
Bogdan, Ana - Goerges, Julia
1 x 2
 
Tenis
22.07
16:30
Tenis / WTA
Begu I-C / Olaru R - Piter K/Zanevska M
1 x 2
 
Tenis
22.07
05:40
Tenis / ITF moški
Sun, Fajing - Fukuda, Sora
1 x 2
 
Tenis
22.07
09:00
Tenis / ITF moški
Kivattsev, Kirill - Jotovski, Tomislav
1 x 2
 
Tenis
22.07
10:00
Tenis / ITF moški
Hung J-C / Trongcharoenchaikul W - Wu H / Xia Z
1 x 2
 
Tenis
22.07
10:00
Tenis / ITF moški
Hirschmueller, Christian - Slobodchikov, Ronald
1 x 2
 
Tenis
22.07
10:00
Tenis / ITF moški
Gabb, Richard - Schmid, Michal
1 x 2
 
Tenis
22.07
10:00
Tenis / ITF moški
Schott, Hugo - Gomez, Federico Guillermo
1 x 2
 
Tenis
22.07
10:30
Tenis / ITF moški
Volfson, David - Fatic, Nerman
1 x 2
 
Tenis
22.07
11:00
Tenis / ITF moški
Okala, Jules - Blancaneaux, Geoffrey
1 x 2
 
Tenis
22.07
11:30
Tenis / ITF moški
Van Beem, Colin - Chadaj, Adam
1 x 2
 
Tenis
22.07
11:30
Tenis / ITF moški
Iakovlev, Youlian - Assuncao Garla, Felipe
1 x 2
 
Tenis
22.07
12:00
Tenis / ITF moški
Zopp, Jurgen - Boehler, Dominik
1 x 2
 
Tenis
22.07
12:30
Tenis / ITF moški
Jankovits, Yannick - Farquharson, Tom
1 x 2
 
Tenis
22.07
12:30
Tenis / ITF moški
Storrie, Ryan James - Boutillier, Remi
1 x 2
 
Tenis
22.07
13:00
Tenis / ITF moški
Agabigun S / Deviatiarov M - Igoshin A / Mladenov V
1 x 2
 
Tenis
22.07
13:00
Tenis / ITF moški
Roig Balaguer, Rafael - Bertimon, Maxence
1 x 2
 
Tenis
22.07
13:00
Tenis / ITF moški
Laurent, Thomas - Laurent, Guillaume
1 x 2
 
Tenis
22.07
13:30
Tenis / ITF moški
Jahn, Jeremy - Choinski, Jan
1 x 2
 
Tenis
22.07
14:30
Tenis / ITF moški
Muller, Alexandre - Tatlot, Johan Sebastien
1 x 2
 
Tenis
22.07
14:30
Tenis / ITF moški
Chekhov, Anton - Coronel, Tomas
1 x 2
 
Tenis
22.07
15:00
Tenis / ITF moški
Thivant, Yannick - Carillon, Valentin
1 x 2
 
Tenis
22.07
16:00
Tenis / ITF moški
Denolly, Corentin - Moutet, Corentin
1 x 2
 
Tenis
22.07
16:00
Tenis / ITF moški
Cailleau, Jolan - Tabatruong, Maxime
1 x 2
 
Tenis
22.07
16:00
Tenis / ITF moški
Koepfer, Dominik - Statham, Jose
1 x 2
 
Tenis
22.07
05:00
Tenis / ITF ženske
Lee, Hua-Chen - Thamchaiwat, Bunyawi
1 x 2
 
Tenis
22.07
05:40
Tenis / ITF ženske
Lu, Jia-Jing - Wang, Yafan
1 x 2
 
Tenis
22.07
06:00
Tenis / ITF ženske
Zhang, Shuai - Heisen, Vivian
1 x 2
 
Tenis
22.07
07:00
Tenis / ITF ženske
Dzalamidze, Natela - Bonaventure, Ysaline
1 x 2
 
Tenis
22.07
07:30
Tenis / ITF ženske
Bonaventure Y / Broady N - Dzalamidze N / Kudermetova V
1 x 2
 
Tenis
22.07
09:00
Tenis / ITF ženske
Bulgaru, Miriam Bianca - Bilardo, Federica
1 x 2
 
Tenis
22.07
09:00
Tenis / ITF ženske
Sanesi, Gaia - Zmau, Michele Alexandra
1 x 2
 
Tenis
22.07
10:00
Tenis / ITF ženske
Soylu, Ipek - Zhuk, Sofya
1 x 2
 
Tenis
22.07
11:00
Tenis / ITF ženske
Honcova, Michaela - Pera, Bernarda
1 x 2
 
Tenis
22.07
13:00
Tenis / ITF ženske
Pliskova, Kristyna - Allertova, Denisa
1 x 2
 
Tenis
22.07
14:00
Tenis / ITF ženske
Stefani, Luisa - Bjorklund, Mirjam
1 x 2
 
Tenis
22.07
15:00
Tenis / ITF ženske
Hesse A / Rodriguez V - Honcova M / Serban R G
1 x 2
 
Tenis
22.07
16:00
Tenis / ITF ženske
Sanchez, Ana Sofia - Molinaro, Eleonora
1 x 2
 
Tenis
22.07
09:00
Tenis / ATP Tour
Bublik, Alexander - Kukushkin, Mikhail
1 x 2
 
Tenis
22.07
10:20
Tenis / ATP Tour
Gerasimov, Egor - Setkic, Aldin
1 x 2
 
Tenis
22.07
12:00
Tenis / ATP Tour
Andreozzi, Guido - Pavlasek, Adam
1 x 2
 
Tenis
22.07
13:00
Tenis / ATP Tour
Bemelmans, Ruben - Tepavac, Marko
1 x 2
 
Tenis
22.07
14:00
Tenis / ATP Tour
Oliveira, Gonçalo - Vatutin, Alexey
1 x 2
 
Tenis
22.07
15:40
Tenis / ATP Tour
Kovalik J / Tsitsipas S - Bemelmans R / De Loore J
1 x 2
 
Nogomet
23.07
00:00
Juventus Turin - FC Barcelona
1 x 2
 
Nogomet
23.07
00:00
Lobos B.U.A.P. - Santos Laguna
1 x 2
 
Nogomet
23.07
00:00
Club América - Gallos Blancos de Queretaro
1 x 2
 
Nogomet
23.07
00:00
Oeste SP - Juventude RS
1 x 2
 
Nogomet
23.07
00:00
CRB AL - Guarani SP
1 x 2
 
Nogomet
23.07
00:00
Brasil de Pelotas RS - Paysandu PA
1 x 2
 
Nogomet
23.07
00:00
CD Santamarina Tandil - Club Villa Dalmine
1 x 2
 
Nogomet
23.07
00:00
Flamengo RJ - Coritiba PR
1 x 2
 
Nogomet
23.07
00:00
Universidad de Chile - Nublense
1 x 2
 
Nogomet
23.07
00:00
Curico Unido - Dep. Magallanes
1 x 2
 
Nogomet
23.07
00:15
Dep. La Guaira - Caracas FC
1 x 2
 
Nogomet
23.07
00:30
Universidad de Concepción - CDSC Iberia
1 x 2
 
Nogomet
23.07
00:30
Deportes Quindio - Orsomarso
1 x 2
 
Nogomet
23.07
01:00
Boca Unidos - CA Brown de Adrogue
1 x 2
 
Nogomet
23.07
01:00
San Luis de Quillota - Deportes Copiapo
1 x 2
 
Nogomet
23.07
02:00
UANL Tigres - Puebla FC
1 x 2
 
Nogomet
23.07
02:00
Paris Saint-Germain - Tottenham Hotspur
1 x 2
 
Nogomet
23.07
02:00
Audax Italiano La Florida - CSD Barnechea
1 x 2
 
Nogomet
23.07
02:06
Club Leon - Atlas de Guadalajara
1 x 2
 
Nogomet
23.07
02:35
Cortulua - Deportivo Cali
1 x 2
 
Nogomet
23.07
02:45
Once Caldas S. A. - Independiente Medellin
1 x 2
 
Nogomet
23.07
03:00
Academia Cantolao - Sporting Cristal
1 x 2
 
Nogomet
23.07
04:06
Guadalajara Chivas - Deportivo Toluca
1 x 2
 
Nogomet
23.07
06:00
Wollongong Wolves - Sutherland Sharks
1 x 2
 
Nogomet
23.07
06:30
Bayswater City - Subiaco AFC
1 x 2
 
Nogomet
23.07
06:30
Kingborough Lions - Launceston City
1 x 2
 
Nogomet
23.07
06:30
Northern Rangers - South Hobart
1 x 2
 
Nogomet
23.07
07:00
Heidelberg United - Pascoe Vale
1 x 2
 
Nogomet
23.07
07:00
Parramatta Eagles - Sydney United
1 x 2
 
Nogomet
23.07
07:00
Rockdale City Suns - Bonnyrigg W. E.
1 x 2
 
Nogomet
23.07
07:00
Tuggeranong Utd - Canberra FC
1 x 2
 
Nogomet
23.07
07:00
Cooma Tigers - Gungahlin United FC
1 x 2
 
Nogomet
23.07
08:30
Ecu Joondalup - Stirling Lions
1 x 2
 
Nogomet
23.07
08:30
Eastern Suburbs Brisbane - Holland Park Hawks
1 x 2
 
Nogomet
23.07
09:00
Sydney Olympic - Leichhardt Tigers
1 x 2
 
Nogomet
23.07
09:00
Grange Thistle - Ipswich Knights
1 x 2
 
Nogomet
23.07
11:00
Fagiano Okayama - Renofa Yamaguchi
1 x 2
 
Nogomet
23.07
11:00
Avispa Fukuoka - Tokushima Vortis
1 x 2
 
Nogomet
23.07
11:00
Suwon Samsung Blue Wings - Sangju Sangmu Phoenix
1 x 2
 
Nogomet
23.07
11:00
Bucheon FC - Busan I Park
1 x 2
 
Nogomet
23.07
12:00
AC Horsens - Lyngby BK
1 x 2
 
Nogomet
23.07
12:00
Gangwon FC - Daegu FC
1 x 2
 
Nogomet
23.07
12:00
FC Seoul - Jeonbuk Hyundai
1 x 2
 
Nogomet
23.07
12:00
Seongnam FC - Suwon City FC
1 x 2
 
Nogomet
23.07
12:00
Arsenal Tula - SKA Energia Khabarovsk
1 x 2
 
Nogomet
23.07
13:00
Xinjiang Tianshan Leopard - Shanghai Shenxin
1 x 2
 
Nogomet
23.07
13:35
FC Henan Jianye - Tianjin Quanjian
1 x 2
 
Nogomet
23.07
13:35
Guangzhou R&F - Yanbian Funde
1 x 2
 
Nogomet
23.07
13:35
FC Shanghai Shenhua - Beijing Guoan
1 x 2
 
Nogomet
23.07
13:35
Shenzhen FC - Meizhou Hakka
1 x 2
 
Nogomet
23.07
13:35
Baoding Rongda - Beijing Renhe
1 x 2
 
Nogomet
23.07
13:35
FC Hangzhou Lvcheng - Dalian Transcendence
1 x 2
 
Nogomet
23.07
14:00
SG Sonnenhof Grossaspach - 1. FC Magdeburg
1 x 2
 
Nogomet
23.07
14:00
Chemnitzer FC - FSV Zwickau
1 x 2
 
Nogomet
23.07
14:00
Aalborg BK - Sonderjyske
1 x 2
 
Nogomet
23.07
14:00
FK UFA - Spartak Moskau
1 x 2
 
Nogomet
23.07
15:00
FC Irtysh Pavlodar - Shakhter Karagandy
1 x 2
 
Nogomet
23.07
15:30
Wisla Plock SA - KKS Lech Poznan
1 x 2
 
Nogomet
23.07
16:00
FC Nordsjalland - Bröndby IF
1 x 2
 
Nogomet
23.07
16:00
FC Kairat Almaty - FK Atyrau
1 x 2
 
Nogomet
23.07
16:00
Dundee United - Cowdenbeath FC
1 x 2
 
Nogomet
23.07
16:00
Karpaty Lviv - Vorskla Poltava
1 x 2
 
Nogomet
23.07
16:00
Santos SP - EC Bahia BA
1 x 2
 
Nogomet
23.07
16:30
FC Dinamo Moscow - FC Ural Yekaterinburg
1 x 2
 
Nogomet
23.07
17:00
Utenis - FK Suduva Marijampole
1 x 2
 
Nogomet
23.07
17:00
SC Covilha - CF Uniao
1 x 2
 
Nogomet
23.07
17:00
CD Cova Piedade - CD Nacional
1 x 2
 
Nogomet
23.07
17:00
FC Famalicao - CD Santa Clara
1 x 2
 
Nogomet
23.07
17:00
Leixoes SC - Academico de Viseu FC
1 x 2
 
Nogomet
23.07
17:30
CS Municipal Studentesc Iasi - CS GAZ Metan Medias
1 x 2
 
Nogomet
23.07
17:30
Kapa - FC Jazz
1 x 2
 
Nogomet
23.07
17:45
PFC Slavia Sofia - PFK Botev Plovdiv
1 x 2
 
Nogomet
23.07
18:00
FC Midtjylland - Silkeborg IF
1 x 2
 
Nogomet
23.07
18:00
Jagiellonia Bialystok - KS Gornik Zabrze
1 x 2
 
Nogomet
23.07
18:00
Dundalk FC - Shamrock Rovers FC
1 x 2
 
Nogomet
23.07
18:00
Sverresborg - Orkla
1 x 2
 
Nogomet
23.07
18:00
Moss FK - Holmen
1 x 2
 
Nogomet
23.07
18:00
Kvik-Halden - Sprint/Jeloy
1 x 2
 
Nogomet
23.07
18:00
Juan Aurich de Chiclayo - Real Garcilaso
1 x 2
 
Nogomet
23.07
18:00
JK Nomme Kalju - Viljandi JK Tulevik
1 x 2
 
Nogomet
23.07
18:00
Ujpest FC - Ferencvarosi TC
1 x 2
 
Nogomet
23.07
18:00
Puskas Akademia - Videoton FC
1 x 2
 
Nogomet
23.07
18:00
Balmazujvaros Sport KFT - SC Vasas Budapest
1 x 2
 
Nogomet
23.07
18:00
Scotland - Portugal
1 x 2
 
Nogomet
23.07
18:00
Raufoss IL - Nybergsund IL-Trysil
1 x 2
 
Nogomet
23.07
18:00
FK Tönsberg - Halsen IF
1 x 2
 
Nogomet
23.07
18:00
Pors Grenland - Express IL
1 x 2
 
Nogomet
23.07
18:00
FC Penafiel - UD Oliveirense
1 x 2
 
Nogomet
23.07
18:30
FK Senica - AS Trencin
1 x 2
 
Nogomet
23.07
18:30
FC Zorya Lugansk - FC Illichivec Mariupol
1 x 2
 
Nogomet
23.07
18:30
FC Zirka Kirovohrad - Olimpik Donetsk
1 x 2
 
Nogomet
23.07
19:00
1. FC Tatran Presov - Slovan Bratislava
1 x 2
 
Nogomet
23.07
19:00
FC Vion Zlate Moravce - MFK Ruzomberok
1 x 2
 
Nogomet
23.07
19:00
UNAM Pumas - Atletico Pachuca
1 x 2
 
Nogomet
23.07
19:00
KA Akureyri - Breidablik Kopavogur
1 x 2
 
Nogomet
23.07
19:00
Fjolnir Reykjavik - IBV Vestmannaeyjar
1 x 2
 
Nogomet
23.07
19:00
FC Rostov - FC Akhmat Grozny
1 x 2
 
Nogomet
23.07
19:00
FK Red Star Belgrade - FK Radnicki Nis
1 x 2
 
Nogomet
23.07
19:00
FK Sarajevo - Zrinjski Mostar
1 x 2
 
Nogomet
23.07
19:00
FK Atlantas Klaipeda - Trakai FK
1 x 2
 
Nogomet
23.07
19:00
Varzim SC - Gil Vicente FC
1 x 2
 
Nogomet
23.07
19:30
FK Borac Banja Luka - NK Celik Zenica
1 x 2
 
Nogomet
23.07
20:00
Lokomotiv 1926 Plovdiv - Levski Sofia
1 x 2
 
Nogomet
23.07
20:00
Dinamo Bucharest - FC Botosani
1 x 2
 
Nogomet
23.07
20:00
Vikingur Olafsvik - Valur Reykjavik
1 x 2
 
Nogomet
23.07
20:15
Alianza Atletico - Alianza Lima
1 x 2
 
Nogomet
23.07
20:30
Academica de Coimbra - FC Arouca
1 x 2
 
Nogomet
23.07
20:45
England - Spain
1 x 2
 
Nogomet
23.07
21:00
Avai SC - Cruzeiro MG
1 x 2
 
Nogomet
23.07
21:00
Sport Recife PE - Palmeiras SP
1 x 2
 
Nogomet
23.07
21:00
Fluminense RJ - Corinthians SP
1 x 2
 
Nogomet
23.07
21:00
NK Siroki Brijeg - FK Sloboda Tuzla
1 x 2
 
Nogomet
23.07
21:15
Vikingur Reykjavik - KR Reykjavik
1 x 2
 
Nogomet
23.07
21:30
Zulia FC - DVO Anzoategui
1 x 2
 
Nogomet
23.07
22:00
Stjarnan Gardabae - UMF Grindavik
1 x 2
 
Nogomet
23.07
22:00
Atletico Venezuela - Portuguesa FC
1 x 2
 
Nogomet
23.07
22:00
Trujillanos FC - Estudiantes de Merida FC
1 x 2
 
Nogomet
23.07
22:15
Jaguares de Córdoba - Deportivo Pasto
1 x 2
 
Nogomet
23.07
22:30
Universitario de Deportes - FBC Melgar
1 x 2
 
Nogomet
23.07
23:00
DVO Tachira - Atletico Socopo
1 x 2
 
Nogomet
23.07
23:00
Real Madrid - Manchester United
1 x 2
 
Nogomet
24.07
00:00
Atletico Belo Horizonte MG - Vasco Da Gama RJ
1 x 2
 
Nogomet
24.07
00:00
Atletico Paranaense - Ponte Preta SP
1 x 2
 
Nogomet
24.07
00:00
Atletico GO - Botafogo RJ
1 x 2
 
Nogomet
24.07
00:15
Atlético Nacional Medellin - Deportes Tolima
1 x 2
 
Nogomet
24.07
00:30
Zamora FC - Metropolitanos FC
1 x 2
 
Nogomet
24.07
00:30
America De Cali - Deportivo La Equidad
1 x 2
 
Nogomet
24.07
01:00
Carabobo FC - Deportivo Jbl Del Zulia
1 x 2
 
Nogomet
24.07
01:30
Tiburones Rojos de Veracruz - Necaxa
1 x 2
 
Nogomet
24.07
02:30
Millonarios FC - Aguilas Pereira
1 x 2
 
Nogomet
24.07
12:00
Gyeongnam FC - National Police Agency FC
1 x 2
 
Nogomet
24.07
12:30
FC Bulleen Lions - St Albans Saints
1 x 2
 
Nogomet
24.07
13:00
FC Anyang - Seoul E-Land FC
1 x 2
 
Nogomet
24.07
14:05
Inter Milan - Olympique Lyon
1 x 2
 
Nogomet
24.07
18:00
Zaglebie Lubin - Slask Wroclaw
1 x 2
 
Nogomet
24.07
18:30
Arsenal Tula - FC Ska-Energiya Khabarovsk
1 x 2
 
Nogomet
24.07
19:00
Drobak/Frogn - Ostsiden
1 x 2
 
Nogomet
24.07
19:00
FC Helsingor - Odense BK
1 x 2
 
Nogomet
24.07
19:30
FC Dunav Ruse - Beroe Stara Zagora
1 x 2
 
Nogomet
24.07
20:00
CS Voluntari - AFC Astra Giurgiu
1 x 2
 
Nogomet
24.07
20:00
FC Schaffhausen - FC Rapperswil-Jona
1 x 2
 
Nogomet
24.07
20:30
FK Zeljeznicar - Gosk Gabela
1 x 2
 
Nogomet
24.07
20:45
Norway - Denmark
1 x 2
 
Nogomet
24.07
20:45
Belgium - Netherlands
1 x 2
 
Nogomet
25.07
01:00
Sao Paulo SP - Gremio RS
1 x 2
 
Nogomet
25.07
01:00
Envigado FC - Atletico Bucaramanga
1 x 2
 
Nogomet
25.07
03:00
Alianza Petrolera - Club Atlético Junior
1 x 2
 
Nogomet
27.07
18:00
Esbjerg FB - FC Fredericia
1 x 2
 
Nogomet
28.07
13:35
Nei Mongol Zhongyou - Shanghai Shenxin
1 x 2
 
Nogomet
28.07
18:00
FC Zbrojovka Brno - FC Banik Ostrava
1 x 2
 
Nogomet
28.07
20:30
Royal Antwerp FC - RSC Anderlecht
1 x 2
 
Nogomet
29.07
17:00
MFK Karvina - FC Vysocina Jihlava
1 x 2
 
Nogomet
29.07
17:00
Viktoria Pilsen - Dukla Prague
1 x 2
 
Nogomet
29.07
17:00
1. FC Slovacko - FK Baumit Jablonec
1 x 2
 
Nogomet
29.07
18:00
Sporting Lokeren - Club Brugge
1 x 2
 
Nogomet
29.07
20:00
KRC Genk - KV RS Waasland Beveren
1 x 2
 
Nogomet
29.07
20:00
AS Eupen - SV Zulte Waregem
1 x 2
 
Nogomet
29.07
20:00
SK Slavia Praha - FK Teplice
1 x 2
 
Nogomet
29.07
20:30
Royal Charleroi SC - KV Kortrijk
1 x 2
 
Nogomet
29.07
21:00
AS Monaco - Paris Saint-Germain
1 x 2
 
Nogomet
30.07
13:45
HB Köge - Vejle BK
1 x 2
 
Nogomet
30.07
13:45
Brabrand IF - FC Roskilde
1 x 2
 
Nogomet
30.07
13:45
Nykobing FC - Skive IK
1 x 2
 
Nogomet
30.07
13:45
Vendsyssel FF - BK Fremad Amager
1 x 2
 
Nogomet
30.07
13:45
Thisted FC - Viborg FF
1 x 2
 
Nogomet
30.07
14:30
Yellow Red KV Mechelen - Standard Liege
1 x 2
 
Nogomet
30.07
17:00
FK Mlada Boleslav - SK Sigma Olomouc
1 x 2
 
Nogomet
30.07
17:00
FC Slovan Liberec - FC Fastav Zlin
1 x 2
 
Nogomet
30.07
18:00
St. Truidense VV - KAA Gent
1 x 2
 
Nogomet
30.07
19:00
Sparta Prague - Bohemians 1905
1 x 2
 
Nogomet
30.07
20:00
KV Oostende - Royal Mouscron-Peruwelz
1 x 2
 
Nogomet
05.08
13:30
Celtic Glasgow - Heart of Midlothian
1 x 2
 
Nogomet
05.08
16:00
Milton Keynes Dons - Wigan Athletic
1 x 2
 
Nogomet
05.08
16:00
Peterborough United - Plymouth Argyle
1 x 2
 
Nogomet
05.08
16:00
Scunthorpe United - AFC Wimbledon
1 x 2
 
Nogomet
05.08
16:00
Bury FC - Walsall FC
1 x 2
 
Nogomet
05.08
16:00
Southend United - Blackburn Rovers
1 x 2
 
Nogomet
05.08
16:00
Doncaster Rovers - Gillingham FC
1 x 2
 
Nogomet
05.08
16:00
Portsmouth FC - Rochdale FC
1 x 2
 
Nogomet
05.08
16:00
Bradford City - Blackpool FC
1 x 2
 
Nogomet
05.08
16:00
Shrewsbury Town - Northampton Town
1 x 2
 
Nogomet
05.08
16:00
Oldham Athletic - Oxford United
1 x 2
 
Nogomet
05.08
16:00
Charlton Athletic - Bristol Rovers
1 x 2
 
Nogomet
05.08
16:00
Fleetwood Town - Rotherham United
1 x 2
 
Nogomet
05.08
16:00
Forest Green Rovers - Barnet FC
1 x 2
 
Nogomet
05.08
16:00
Carlisle United - Swindon Town
1 x 2
 
Nogomet
05.08
16:00
Crewe Alexandra FC - Mansfield Town
1 x 2
 
Nogomet
05.08
16:00
Wycombe Wanderers - Lincoln City
1 x 2
 
Nogomet
05.08
16:00
Coventry City - Notts County
1 x 2
 
Nogomet
05.08
16:00
Morecambe FC - Cheltenham Town
1 x 2
 
Nogomet
05.08
16:00
Chesterfield FC - Grimsby Town
1 x 2
 
Nogomet
05.08
16:00
Accrington Stanley - Colchester United FC
1 x 2
 
Nogomet
05.08
16:00
Crawley Town - Port Vale
1 x 2
 
Nogomet
05.08
16:00
Exeter City - Cambridge United FC
1 x 2
 
Nogomet
05.08
16:00
Luton Town - Yeovil Town
1 x 2
 
Nogomet
05.08
16:00
Stevenage FC - Newport County AFC
1 x 2
 
Nogomet
05.08
16:00
Dundee FC - Ross County FC
1 x 2
 
Nogomet
05.08
16:00
Kilmarnock FC - FC St Johnstone
1 x 2
 
Nogomet
05.08
16:00
Hibernian FC - Partick Thistle
1 x 2
 
Nogomet
05.08
18:00
Feyenoord Rotterdam - Vitesse Arnhem
1 x 2
 
Nogomet
05.08
20:30
Borussia Dortmund - Bayern Munich
1 x 2
 
Nogomet
05.08
21:45
Benfica Lisbon - Vitória de Guimarães
1 x 2
 
Nogomet
06.08
14:30
Motherwell FC - Glasgow Rangers
1 x 2
 
Nogomet
06.08
15:00
Arsenal FC - Chelsea FC
1 x 2
 
Nogomet
06.08
16:00
Aberdeen FC - Hamilton Academical
1 x 2
 
Nogomet
06.08
21:00
Gremio RS - Atletico Belo Horizonte MG
1 x 2
 
Nogomet
13.08
16:00
FC Barcelona - Real Madrid
1 x 2
 
Nogomet
13.08
17:30
Juventus Turin - SS Lazio Roma
1 x 2
 
Nogomet
17.03
23:00
America - CD Olmedo
1 x 2
 
Nogomet
29.10
18:15
Torredonjimeno - River Melilla CF
1 x 2
Vse stave