Športne stave

Kontakt

Kontakt
FAQ
BWIN PONOVNO DELUJE!
E-mail je bil uspešno dodan.
Želiš biti vedno na tekočem?
Vpiši svoj email in prejmi najbolj zanimive rezultate, lestvice, novice in nasvete direktno v svoj inbox!
Pošlji
Verjemi, da spam sovražimo še bolj kot ti, zato boš od nas vedno prejel le zanimive in uporabne vsebine - tiste, ki jih hočeš! Tvoj email je pri nas varen in NIKOLI ne bo posredovan tretji osebi. 

Športi

STAVE
ZADNJI REZULTATI
LESTVICA
Datum Dogodek 1 x 2
 
Tenis
20.04
06:15
Han X / Zvonareva V - Duan Y Y / Wang Y
1 x 2
 
Tenis
20.04
07:00
Lu, Jia-Jing - Zheng, Saisai
1 x 2
 
Tenis
20.04
08:00
Lu J J / Namigata J - Imanishi M / Sharipova S
1 x 2
 
Tenis
20.04
09:00
Minokoshi, Mai - Wickmayer, Yanina
1 x 2
 
Nogomet
20.04
10:15
Avondale FC - Pascoe Vale SC
1 x 2
 
Nogomet
20.04
10:15
Bentleigh Greens SC - Heidelberg United SC
1 x 2
 
Nogomet
20.04
10:15
Melbourne Knights FC - Green Gully Cavaliers SC
1 x 2
 
Nogomet
20.04
10:30
Psis Semarang - Persija Jakarta
1 x 2
 
Nogomet
20.04
10:30
Port Melbourne Sharks SC - Oakleigh Cannons FC
1 x 2
 
Nogomet
20.04
10:45
Salisbury Inter - Fulham United
1 x 2
 
Nogomet
20.04
11:00
Canberra Olympic - Belconnen Utd
1 x 2
 
Nogomet
20.04
11:00
CS. Dong Thap - SQC Binh Dinh
1 x 2
 
Nogomet
20.04
11:00
Gyor Eto FC - Diosgyör VTK
1 x 2
 
Nogomet
20.04
11:00
Stal-D Dniprodzerzhinsk - Zirka-D Kirovohrad
1 x 2
 
Košarka
20.04
11:30
MT Gambier Pioneers - Diamond Valley Eagles
1 x 2
 
Nogomet
20.04
11:50
Melbourne City FC - Brisbane Roar FC
1 x 2
 
Nogomet
20.04
12:00
Khazar Baku - Bina
1 x 2
 
Nogomet
20.04
12:00
CR Belouizdad - JS Kabylie
1 x 2
 
Nogomet
20.04
12:00
CS Constantine - USM Alger
1 x 2
 
Nogomet
20.04
12:00
ES Setif - USM Blida
1 x 2
 
Nogomet
20.04
12:00
Olympique Medea - MC Oran
1 x 2
 
Nogomet
20.04
12:00
USM Bel Abbes - JS Saoura
1 x 2
 
Nogomet
20.04
12:00
USM El Harrach - DRB Tadjenant
1 x 2
 
Nogomet
20.04
12:00
CWKS Resovia Rzeszow - Cracovia Krakow
1 x 2
 
Nogomet
20.04
12:00
Song Lam Nghe An - B. Binh Duong
1 x 2
 
Nogomet
20.04
12:00
CLB BD Thanh Hoa - TP Can Tho
1 x 2
 
Hokej
20.04
12:00
Japan - Italy
1 x 2
 
Košarka
20.04
12:05
Toshiba Brave Thunders Kanagawa - Link Tochigi Brex
1 x 2
 
Nogomet
20.04
12:15
Bentleigh Greens - Heidelberg United
1 x 2
 
Nogomet
20.04
12:15
Melbourne Knights - Green Gully Cavaliers
1 x 2
 
Nogomet
20.04
12:15
Avondale Heights SC - Pascoe Vale
1 x 2
 
Nogomet
20.04
12:15
Mitchelton FC - South United FC
1 x 2
 
Nogomet
20.04
12:30
Port Melbourne Sharks - Oakleigh Cannons
1 x 2
 
Nogomet
20.04
12:30
East Bengal FC - Bengaluru FC
1 x 2
 
Nogomet
20.04
12:30
Adelaide City - Cumberland United
1 x 2
 
Nogomet
20.04
12:30
Adelaide University - Metro United
1 x 2
 
Hokej
20.04
12:30
Switzerland - USA
1 x 2
 
Hokej
20.04
12:30
France - Finland
1 x 2
 
Nogomet
20.04
13:00
Beitar Kfar Saba Shlomi - Hapoel Mahane Yehuda
1 x 2
 
Nogomet
20.04
13:00
Football Club Holon Yirmiyahu - Maccabi Yafo Kabilyo
1 x 2
 
Nogomet
20.04
13:00
Hakoach Amidar Ramat Gan - Sektzia Nes Tziona
1 x 2
 
Nogomet
20.04
13:00
Hapoel Azor - Hapoel Bikat Hayarden
1 x 2
 
Nogomet
20.04
13:00
Hapoel Hod Hasharon - Sport Club Dimona
1 x 2
 
Nogomet
20.04
13:00
Hapoel Kfar Shalem - AS Nordia Jerusalem
1 x 2
 
Nogomet
20.04
13:00
Ironi Kiryat Gat - SC Kfar Qasem
1 x 2
 
Nogomet
20.04
13:00
Maccabi Shaaraim - Maccabi Yavne
1 x 2
 
Nogomet
20.04
13:00
Hapoel Migdal Haemek - SC Tira
1 x 2
 
Nogomet
20.04
13:00
Orenburg 2 - FC Kamaz Naberezhnye Chelny
1 x 2
 
Nogomet
20.04
13:00
FC Lada Togliatti - Neftek. Nizhnekamsk
1 x 2
 
Nogomet
20.04
13:00
PFC-D Oleksandria - Dinamo-D Kiev
1 x 2
 
Nogomet
20.04
13:00
Shakhtar-D Donetsk - Vorskla-D Poltava
1 x 2
 
Nogomet
20.04
13:00
Karpaty D Lviv - Illichivets-D Mariupol
1 x 2
 
Nogomet
20.04
13:00
Istanbul Basaksehir - Kayserispor
1 x 2
 
Nogomet
20.04
13:30
PSMS Medan - Perseru Serui
1 x 2
 
Nogomet
20.04
13:30
Maccabi Tzur Shalom - Maccabi Ironi Kiryat Ata
1 x 2
 
Nogomet
20.04
13:35
FC Henan Jianye - Chongqing Dangdai Lifan
1 x 2
 
Nogomet
20.04
14:00
Ruzomberok - Partizan Bardejov
1 x 2
 
Nogomet
20.04
14:00
Turan Tovuz - Sabah
1 x 2
 
Nogomet
20.04
14:00
Hapoel Iksal Imad - Hapoel Herzlia
1 x 2
 
Nogomet
20.04
14:00
Barnsley - Burnley
1 x 2
 
Nogomet
20.04
14:00
Bristol City - Colchester United
1 x 2
 
Nogomet
20.04
14:30
Hapoel Shfaram - Hapoel Beit Shean Mesilot
1 x 2
 
Nogomet
20.04
14:30
SC Haifa Robbie Shapira - Hapoel Ironi Baqa Al Gharbiyye
1 x 2
 
Nogomet
20.04
15:00
Santo Andre SP - Gremio Osasco Audax EC
1 x 2
 
Nogomet
20.04
15:00
Maccabi Achi Nazareth - Hapoel Afula
1 x 2
 
Nogomet
20.04
15:00
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Marmorek
1 x 2
 
Nogomet
20.04
15:00
Maccabi Herzliya - Hapoel Irony Nir Ramat Hasharon
1 x 2
 
Nogomet
20.04
15:00
Uganda Revenue Authority FC - Maroons FC
1 x 2
 
Nogomet
20.04
15:00
Banfield - Godoy Cruz AT
1 x 2
 
Nogomet
20.04
15:00
Al Jalil - Al Wehda
1 x 2
 
Nogomet
20.04
15:00
Ethad Al-Ramtha - Sahab SC
1 x 2
 
Nogomet
20.04
15:00
Felda United FC - PKNP FC
1 x 2
 
Nogomet
20.04
15:00
Johor Darul Takzim FC - Pahang FA
1 x 2
 
Nogomet
20.04
15:00
Hapoel Petach Tikva - Ironi Nesher
1 x 2
 
Nogomet
20.04
15:00
Hapoel Bnei Lod Rakevet - Hapoel Kfar Saba
1 x 2
 
Nogomet
20.04
15:00
Cape Town All Stars - Highlands Park
1 x 2
 
Nogomet
20.04
15:00
Bangkok Glass FC - Bangkok United
1 x 2
 
Nogomet
20.04
15:00
Chernomorets-D Odessa - Veres-D Rivne
1 x 2
 
Nogomet
20.04
15:00
PFK Navbahor Namangan - FC Bunyodkor
1 x 2
 
Nogomet
20.04
15:30
Etincelles - Espoir FC
1 x 2
 
Nogomet
20.04
15:30
Apr FC - Marines FC Gisenyi
1 x 2
 
Hokej
20.04
15:30
Hungary - Austria
1 x 2
 
Nogomet
20.04
16:00
ATLAS DE GUADALAJARA - Chivas Guadalajara
1 x 2
 
Nogomet
20.04
16:00
Ripensia Timisoara - FC Hermanstadt
1 x 2
 
Nogomet
20.04
16:00
CF Braila - FC Academica Clinceni
1 x 2
 
Nogomet
20.04
16:00
FK Teleoptik - FK Radnicki 1923
1 x 2
 
Nogomet
20.04
16:00
Al Dhafra - Shabab AlAhli
1 x 2
 
Nogomet
20.04
16:00
Dibba - Emirates
1 x 2
 
Nogomet
20.04
16:00
Al Wasl - Hatta
1 x 2
 
Nogomet
20.04
16:00
Mosaset Al Bireh - Sh. Al Dhahiriya
1 x 2
 
Nogomet
20.04
16:25
Manama Club - Al Hidd
1 x 2
 
Nogomet
20.04
16:25
East Riffa - Al Ittihad Bhr
1 x 2
 
Nogomet
20.04
16:25
Al Riffa - Al-Shabbab
1 x 2
 
Hokej
20.04
16:30
Slovakia - Czech Republic
1 x 2
 
Hokej
20.04
16:30
Canada - Belarus
1 x 2
 
Košarka
20.04
17:00
Dynamo Kursk - UMMC Jekaterinburg
1 x 2
 
Nogomet
20.04
17:00
NK Hrvatski Dragovoljac - NK Solin
1 x 2
 
Nogomet
20.04
17:00
NK Radnik Sesvete - HNK Sibenik
1 x 2
 
Nogomet
20.04
17:00
MSK Zilina - Spartak Trnava
1 x 2
 
Nogomet
20.04
17:00
1 HFK Olomouc - Unex Unicov
1 x 2
 
Nogomet
20.04
17:00
USM El Harrach - DRB Tadjenant
1 x 2
 
Nogomet
20.04
17:00
Ol. Medea - MC Oran
1 x 2
 
Nogomet
20.04
17:00
US Biskra - Paradou AC
1 x 2
 
Nogomet
20.04
17:00
CR Belouizdad - JS Kabylie
1 x 2
 
Nogomet
20.04
17:00
ES Setif - USM Blida
1 x 2
 
Nogomet
20.04
17:00
CS Constantine - Union Sportive Médina d´Alger
1 x 2
 
Nogomet
20.04
17:00
Mouloudia Club d´Alger - Na Hussein Dey
1 x 2
 
Nogomet
20.04
17:00
USM Bel Abbes - JS Saoura
1 x 2
 
Nogomet
20.04
17:00
Chertanovo - Luki-Energiya V.Luki
1 x 2
 
Nogomet
20.04
17:00
Lok. Kosice - SKF Sered
1 x 2
 
Nogomet
20.04
17:00
Fotbal Trinec - MFK Vitkovice
1 x 2
 
Nogomet
20.04
17:00
NuPS - ToTe
1 x 2
 
Nogomet
20.04
17:00
Tijuana Premier - Gavilanes de Matamoros
1 x 2
 
Nogomet
20.04
17:00
Dnepr Smolensk - FK Dolgoprudny
1 x 2
 
Nogomet
20.04
17:00
1. FC Tatran Presov - FC Nitra
1 x 2
 
Nogomet
20.04
17:00
FK Inter Bratislava - ZP Sport Podrezova B
1 x 2
 
Nogomet
20.04
17:00
Altinordu - Manisaspor
1 x 2
 
Nogomet
20.04
17:00
PFK Qizilqum - FK Neftchi Fargona
1 x 2
 
Košarka
20.04
17:30
Kauhajoen Karhu - BC Nokia
1 x 2
 
Nogomet
20.04
17:30
FC Murom - Veles
1 x 2
 
Nogomet
20.04
18:00
Thisted FC - Viborg FF
1 x 2
 
Nogomet
20.04
18:00
FC Fredericia - Nykobing FC
1 x 2
 
Nogomet
20.04
18:00
Brabrand IF - Esbjerg FB
1 x 2
 
Nogomet
20.04
18:00
Skive IK - Vendsyssel FF
1 x 2
 
Nogomet
20.04
18:00
BK Fremad Amager - HB Köge
1 x 2
 
Nogomet
20.04
18:00
Termalica B-B Nieciecza - Slask Wroclaw
1 x 2
 
Nogomet
20.04
18:00
Ruch Chorzow - Pogon Siedlce
1 x 2
 
Nogomet
20.04
18:00
Cra de Hoceima - Racing Athletique
1 x 2
 
Nogomet
20.04
18:00
FK Pohronie - MFK Skalica
1 x 2
 
Nogomet
20.04
18:00
SAK Klagenfurt - Annabichler SV
1 x 2
 
Nogomet
20.04
18:00
FJK Forssa - Tampereen Peli-Toverit
1 x 2
 
Nogomet
20.04
18:00
Masku - SOVO
1 x 2
 
Nogomet
20.04
18:00
Sirens F.C. - Pembroke Athleta
1 x 2
 
Nogomet
20.04
18:00
FK Vozdovac - FK Napredak
1 x 2
 
Košarka
20.04
18:00
Korvpalliklubi Parnu - Valga/Maks&Moorits
1 x 2
 
Nogomet
20.04
18:15
Oureskolernes BK - Kolding BK
1 x 2
 
Nogomet
20.04
18:15
Herto - HooGee
1 x 2
 
Nogomet
20.04
18:30
Jalgpallikool Tammeka - Parnu JK Vaprus
1 x 2
 
Nogomet
20.04
18:30
VFR Garching - FC Unterfohring
1 x 2
 
Košarka
20.04
18:30
Team Fog Naestved - Bakken Bears
1 x 2
 
Hokej
20.04
18:30
CSKA Moscow - AK Bars Kazan
1 x 2
 
Košarka
20.04
18:30
Basketball Nymburk - Sokol Hradec Kralove
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:00
SV Meppen - Sportfreunde Lotte
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:00
Istanbul BBSK - Kayserispor
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:00
GKS Tychy 71 - Gornik Leczna
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:00
SC Neusiedl am See - SKN St. Polten II
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:00
Austria Vienna II - FC Mannsdorf
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:00
SC Kalsdorf - Austria Klagenfurt
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:00
Deutschlandsberger SC - SC Weiz
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:00
TUS Bad Gleichenberg - Union Vocklamarkt
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:00
SV Lafnitz - Wac (A)
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:00
Union St Florian - SC Gleisdorf
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:00
SV Grödig - FC Kufstein
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:00
Puebla - America Mexico
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:00
TSV Buchbach - SPVGG Bayreuth
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:00
Wormatia Worms - Hessen Kassel
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:00
Sliema Wanderers FC - Mosta FC
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:00
Tarxien Rainbows FC - ST Andrews FC
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:00
Cherno More Varna - PFC Slavia Sofia
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:00
Naxxar Lions FC - Senglea Athletic
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:00
SV Sandhausen II - FC Astoria Walldorf II
1 x 2
 
Košarka
20.04
19:00
Medi Bayreuth - Ratiopharm Ulm
1 x 2
 
Košarka
20.04
19:00
Brose Baskets Bamberg - EWE Baskets Oldenburg
1 x 2
 
Košarka
20.04
19:00
Eisbaren Bremerhaven - Fraport Skyliners Frankfurt
1 x 2
 
Košarka
20.04
19:00
Mitteldeutscher BC - LTI Giessen 46ers
1 x 2
 
Košarka
20.04
19:00
ECE Bulls Kapfenberg - Raiffeisen Flyers Wels
1 x 2
 
Košarka
20.04
19:04
Boraas Basket - Norrkoping Dolphins
1 x 2
 
Hokej
20.04
19:30
Aalborg Pirates - Herning Blue Fox
1 x 2
 
Hokej
20.04
19:30
SC Bietigheim/Bissingen - SC Riessersee
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:30
SV Horn - SC Parndorf
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:30
SV Schwechat - Rapid Vienna II
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:30
Wiener Sport-Club - Traiskirchen FCM
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:30
SV Worgl - FC Kitzbuhel
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:30
SV Seekirchen - TSV St. Johann
1 x 2
 
Hokej
20.04
19:30
Eisbären Berlin - Red Bull Munich
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:30
Club Brugge - Sporting Lokeren
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:30
SC Victoria Hamburg - TSV Sasel
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:30
SC Hessen Dreieich - KSV Baunatal
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:30
Bonner SC - RW Oberhausen
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:30
TSV Neumarkt - SK Strobl
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:30
AFC Ajax - FC Twente Enschede
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:30
PEC Zwolle - PSV/FC Eindhoven
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:30
Ado Den Haag - VV Alkmaar
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:30
Excelsior/Barendrecht - Achilles 29
1 x 2
 
Košarka
20.04
19:30
BSC Raiffeisen Panthers Furstenfeld - REDWELL GUNNERS OBERWART
1 x 2
 
Košarka
20.04
19:45
Fenerbahce Ulker - Baskonia Vitoria Gasteiz
1 x 2
 
Nogomet
20.04
19:45
Dinamo Bucharest - ACS Poli Timisoara
1 x 2
 
Košarka
20.04
20:00
Uniqa Euroleasing Sopron - Yakin Dogu Universitesi
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:00
Sannois Saint-Gratien - GS Consolat Marseille
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:00
Lyon Duchere - US Creteil
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:00
Boulogne Sur Mer - Pau FC
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:00
USL Dunkerque - FC Red Star 93
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:00
FC Chambly - Grenoble Foot
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:00
Rodez Aveyron - Cholet
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:00
Concarneau - Avranches
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:00
Manchester United - FC Everton
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:00
West Ham Utd - Arsenal FC
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:00
Hamburger SV III - HSV Barmbek-Uhlenhorst
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:00
Ferroviaria SP - Rio Claro SP
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:00
Red Bull Brasil SP - Desportivo Brasil
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:00
FC Hurth - Bergisch Gladbach
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:00
Estudiantes de LP - CA Belgrano
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:00
Barcelona Esportivo Capela SP - Jabaquara AC SP
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:00
Newcastle Utd - Aston Villa
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:00
De Graafschap - SC Telstar
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:00
Cambuur Leeuwarden - Helmond Sport
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:00
FC Volendam - Jong Ajax Amsterdam
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:00
Jong PSV Eindhoven - FC Dordrecht
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:00
FC Eindhoven - Almere City FC
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:00
FC Den Bosch - FC Emmen
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:00
NEC Nijmegen - AZ Alkmaar
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:00
Jong FC Utrecht - Fortuna Sittard
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:00
RKC Waalwijk - Go Ahead Eagles
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:00
MVV Maastricht - FC Oss
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:15
Vejle BK - FC Roskilde
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:15
Sparta Prague - FK Baumit Jablonec
1 x 2
 
Košarka
20.04
20:15
BC Olympiacos Piraeus - Žalgiris Kaunas
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:15
Marsa FC - Melita FC
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:30
Zaglebie Lubin - KKS Lech Poznan
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:30
SV Zulte Waregem - KV Kortrijk
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:30
Union Saint-Gilloise - KVC Westerlo
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:30
Central Ballester - General Lamadrid
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:30
CD Y Mutual Leandro Niceforo Alem - Defensores de Cambaceres
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:30
CS Dock Sud - Argentino de Quilmes
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:30
San Martin de Burzaco - Defensores Unidos
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:30
Manchester 62 FC - Gibraltar United FC
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:30
CD Ferriolense - UD Alcudia
1 x 2
 
Košarka
20.04
20:30
Liege Basket - Telnet BC Oostende
1 x 2
 
Košarka
20.04
20:30
Hubo Limburg United - Dexia Mons-Hainaut
1 x 2
 
Košarka
20.04
20:30
Basic-Fit Brussels - Okapi Aalstar
1 x 2
 
Košarka
20.04
20:30
Port of Antwerp Giants - Stella Artois Leuven Bears
1 x 2
 
Košarka
20.04
20:30
Bayern Munich - Oettinger Rockets Gotha
1 x 2
 
Košarka
20.04
20:30
Telekom Baskets Bonn - BG Gottingen
1 x 2
 
Košarka
20.04
20:30
MHP Riesen Ludwigsburg - Basketball Lions Braunschweig
1 x 2
 
Košarka
20.04
20:30
Walter Tigers Tubingen - ALBA Berlin
1 x 2
 
Košarka
20.04
20:30
Leeds Force - Plymouth Raiders
1 x 2
 
Košarka
20.04
20:30
Newcastle Eagles - Manchester Giants
1 x 2
 
Košarka
20.04
20:30
Sheffield Sharks - Worcester Wolves
1 x 2
 
Košarka
20.04
20:36
Leicester Riders - London Lions
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:45
Coventry City - Stevenage FC
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:45
Pisa Calcio - US Pontedera
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:45
FKS Stal Mielec - OKS Odra Opole
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:45
Dundalk FC - Derry City FC
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:45
Waterford United FC - Bray Wanderers AFC
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:45
Shelbourne Dublin FC - Galway FC
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:45
Newry City AFC - FC Portadown
1 x 2
 
Nogomet
20.04
20:45
The New Saints FC - Gap Connahs Quay
1 x 2
 
Nogomet
20.04
21:00
Bohemians Dublin FC - Cork City FC
1 x 2
 
Nogomet
20.04
21:00
Shamrock Rovers FC - Limerick 37 FC
1 x 2
 
Nogomet
20.04
21:00
Finn Harps FC - Cabinteely FC
1 x 2
 
Nogomet
20.04
21:00
Wexford Youths FC - Athlone Town AFC
1 x 2
 
Nogomet
20.04
21:00
Aberystwyth Town - Carmarthen Town AFC
1 x 2
 
Košarka
20.04
21:00
Blancos de Rueda Valladolid - FC Barcelona Lassa II
1 x 2
 
Košarka
20.04
21:00
Iraurgi Saski Baloia - Calzados Robusta
1 x 2
 
Košarka
20.04
21:00
Leyma Basquet Coruna - Leche Rio Breogan
1 x 2
 
Košarka
20.04
21:00
Melilla Baloncesto - Saenz Horeca Araberri Basket
1 x 2
 
Košarka
20.04
21:00
Caprabo Lleida - Quesos Cerrato Palencia
1 x 2
 
Košarka
20.04
21:00
Caceres Club Baloncesto - Amics Castello
1 x 2
 
Košarka
20.04
21:00
Union Financiera Bto. Oviedo - CB Penas Huesca
1 x 2
 
Košarka
20.04
21:00
Prat Joventut - ICL Basquet Manresa
1 x 2
 
Košarka
20.04
21:00
Ourense Baloncesto - Palma Air Europa
1 x 2
 
Nogomet
20.04
22:30
Inti Gas Deportes - Universitario de Deportes
1 x 2
 
Nogomet
20.04
23:00
Cruz Azul Premier - America de Mexico II
1 x 2
 
Nogomet
20.04
23:30
Nacional Asuncion - Independiente FBC
1 x 2
 
Hokej
20.04
20:20
Hokej / Avstrijska liga - EBEL
RB Salzburg - HCB Südtirol
1 x 2
 
Hokej
20.04
18:00
Hokej / Češka 1. liga
HC Kladno - HC Dukla Jihlava
1 x 2
 
Hokej
20.04
18:00
Hokej / Češka 1. liga
HC Karlovy Vary - HC Litvinov
1 x 2
 
Hokej
20.04
18:00
Hokej / Slovaška prva liga
Dukla Trencin - HC 05 Banska Bystrica
1 x 2
 
Tenis
20.04
11:00
Tenis / ATP
Klaasen R / Venus M - Rojer J-J/Tecau H
1 x 2
 
Tenis
20.04
11:00
Tenis / ATP
Dimitrov, Grigor - Goffin, David
1 x 2
 
Tenis
20.04
11:00
Tenis / ATP
Bolelli S/Fognini F - Klaasen R / Venus M
1 x 2
 
Tenis
20.04
12:20
Tenis / ATP
Nadal, Rafael - Thiem, Dominic
1 x 2
 
Tenis
20.04
12:20
Tenis / ATP
Bryan B / Bryan M - Cuevas P / Granollers M
1 x 2
 
Tenis
20.04
13:40
Tenis / ATP
Dimitrov G / Goffin D - Marach O / Pavic M
1 x 2
 
Tenis
20.04
13:40
Tenis / ATP
Nishikori, Kei - Cilic, Marin
1 x 2
 
Tenis
20.04
15:00
Tenis / ATP
Gasquet, Richard - Zverev, Alexander
1 x 2
 
Tenis
20.04
15:00
Tenis / ATP
Bopanna R / Roger-Vasselin E - Cabal J S/Farah R
1 x 2
 
Tenis
20.04
07:00
Tenis / ITF moški
Tyurnev, Evgeny - Kravchuk, Konstantin
1 x 2
 
Tenis
20.04
09:30
Tenis / ITF moški
Bonadio, Riccardo - Woerner, Paul
1 x 2
 
Tenis
20.04
09:30
Tenis / ITF moški
Serdarusic, Nino - Bergevi, Filip
1 x 2
 
Tenis
20.04
10:00
Tenis / ITF moški
Michnev, Petr - Deviatiarov, Marat
1 x 2
 
Tenis
20.04
10:00
Tenis / ITF moški
Hoyt, Evan - Vivero Gonzalez, Pablo
1 x 2
 
Tenis
20.04
10:00
Tenis / ITF moški
Poljak, David - Boyer, Dusty H
1 x 2
 
Tenis
20.04
11:00
Tenis / ITF moški
Jotovski, Tomislav - Nejedly, Pavel
1 x 2
 
Tenis
20.04
11:00
Tenis / ITF moški
Seateun, Nathan - Boltz, Sebastien
1 x 2
 
Tenis
20.04
11:00
Tenis / ITF moški
Bayard, Damien - Bass, Finn
1 x 2
 
Tenis
20.04
11:30
Tenis / ITF moški
Heras, Patricio - Marti, Javier
1 x 2
 
Tenis
20.04
12:00
Tenis / ITF moški
Eriksson, Markus - Angel, Jaimee Floyd
1 x 2
 
Tenis
20.04
12:30
Tenis / ITF moški
Descotte, Matias Franco - Crepatte, Baptiste
1 x 2
 
Tenis
20.04
12:30
Tenis / ITF moški
Johnson, Luke - Pauwels, Maxime
1 x 2
 
Tenis
20.04
13:00
Tenis / ITF moški
Barranco Cosano, Javier - Diez, Steven
1 x 2
 
Tenis
20.04
13:30
Tenis / ITF moški
Kalenichenko, Danylo - Magalhaes Hueb De Menezes, Joao Lucas
1 x 2
 
Tenis
20.04
13:30
Tenis / ITF moški
Bega, Alessandro - Vernier, Michel
1 x 2
 
Tenis
20.04
13:30
Tenis / ITF moški
Boyer D H / Hoyt E - Niklas-Salminen P / Orlov V
1 x 2
 
Tenis
20.04
13:30
Tenis / ITF moški
Hirschmueller C / Vigani J - Goldsteiner P / Guenther V
1 x 2
 
Tenis
20.04
14:00
Tenis / ITF moški
Casanova, Hernan - Horansky, Filip
1 x 2
 
Tenis
20.04
14:00
Tenis / ITF moški
Collarini, Andrea - Brkic, Tomislav
1 x 2
 
Tenis
20.04
17:00
Tenis / ITF moški
Reinwein S / Wang T K - Boltz S / Larriere C
1 x 2
 
Tenis
20.04
06:00
Tenis / ITF ženske
Flink, Varvara - Yadlapalli, Pranjala
1 x 2
 
Tenis
20.04
06:00
Tenis / ITF ženske
Golubovskaya, Polina - Zvereva, Vlada
1 x 2
 
Tenis
20.04
09:00
Tenis / ITF ženske
Detkovskaya D / Kulambayeva Z - Bakhmutkina P / Lodikova D
1 x 2
 
Tenis
20.04
09:30
Tenis / ITF ženske
Bilardo, Federica - Markova, Johana
1 x 2
 
Tenis
20.04
09:30
Tenis / ITF ženske
Pribylova, Anastasia - Pantuckova, Magdalena
1 x 2
 
Tenis
20.04
09:30
Tenis / ITF ženske
Soylu, Ipek - Pribylova, Anna
1 x 2
 
Tenis
20.04
10:00
Tenis / ITF ženske
Barnett, Alicia - Talbi, Shalimar
1 x 2
 
Tenis
20.04
10:00
Tenis / ITF ženske
Ivanova, Dasha - Lysa, Yuliya
1 x 2
 
Tenis
20.04
10:00
Tenis / ITF ženske
Terziyska, Julia - Chamarthi, Sai Samhitha
1 x 2
 
Tenis
20.04
10:30
Tenis / ITF ženske
Zanevska, Maryna - Burger, Cindy
1 x 2
 
Tenis
20.04
11:00
Tenis / ITF ženske
Anshba, Amina - Cuk, Pia
1 x 2
 
Tenis
20.04
11:00
Tenis / ITF ženske
Gavrila, Oana - Ho, Jessica
1 x 2
 
Tenis
20.04
11:00
Tenis / ITF ženske
Meliss, Verena - Panova, Alexandra
1 x 2
 
Tenis
20.04
11:00
Tenis / ITF ženske
Gatto-Monticone, Giulia - Cabeza-Candela, Estrella
1 x 2
 
Tenis
20.04
11:00
Tenis / ITF ženske
Ozgen, Pemra - Boulter, Katie
1 x 2
 
Tenis
20.04
11:00
Tenis / ITF ženske
Swan, Katie - Jorovic, Ivana
1 x 2
 
Tenis
20.04
11:00
Tenis / ITF ženske
Radwanska, Urszula - Saez Larra, Olga
1 x 2
 
Tenis
20.04
11:30
Tenis / ITF ženske
Galfi, Dalma - Serban, Raluca Georgiana
1 x 2
 
Tenis
20.04
12:00
Tenis / ITF ženske
Rosca, Andreea Amalia - Grymalska, Anastasia
1 x 2
 
Tenis
20.04
12:30
Tenis / ITF ženske
Dartron, Emeline - Rame, Alice
1 x 2
 
Tenis
20.04
12:30
Tenis / ITF ženske
Yerolymos, Margot - Ghitescu, Andreea
1 x 2
 
Tenis
20.04
13:30
Tenis / ITF ženske
Zavatska, Katarina - In-Albon, Ylena
1 x 2
 
Tenis
20.04
14:00
Tenis / ITF ženske
Morderger T/Morderger Y - Burger C / Van Der Hoek R
1 x 2
 
Tenis
20.04
14:30
Tenis / ITF ženske
Shymanovich, Iryna - Fetecau, Irina
1 x 2
 
Tenis
20.04
14:30
Tenis / ITF ženske
Al Nabhani F / Vaidya K - Barnett A / Terziyska J
1 x 2
 
Tenis
20.04
15:00
Tenis / ITF ženske
Jurak D / Moore J - Rosca A A / Serban R G
1 x 2
 
Tenis
20.04
06:20
Tenis / ATP Tour
Ortega-Olmedo, Roberto - Thompson, Jordan
1 x 2
 
Tenis
20.04
06:20
Tenis / ATP Tour
Ramanathan, Ramkumar - Nedovyesov, Oleksandr
1 x 2
 
Tenis
20.04
07:40
Tenis / ATP Tour
Majchrzak K / Matsui T - Gonzales R / Rungkat C
1 x 2
 
Tenis
20.04
07:40
Tenis / ATP Tour
Gong M-X / Zhang Z - Halys Q / Hemery C
1 x 2
 
Tenis
20.04
13:00
Tenis / ATP Tour
Andreozzi, Guido - Basilashvili, Nikoloz
1 x 2
 
Tenis
20.04
14:30
Tenis / ATP Tour
Sousa, Pedro - Domingues, Joao
1 x 2
 
Tenis
20.04
15:30
Tenis / ATP Tour
Moutet, Corentin - Fabbiano, Thomas
1 x 2
 
Tenis
20.04
16:00
Tenis / ATP Tour
Clarke, Jay - Bagnis, Facundo
1 x 2
 
Tenis
20.04
16:50
Tenis / ATP Tour
Rosol, Lukas - Gimeno-Traver, Daniel
1 x 2
 
Tenis
20.04
17:00
Tenis / ATP Tour
Petrovic, Danilo - Eubanks, Christopher
1 x 2
 
Tenis
20.04
18:40
Tenis / ATP Tour
Laaksonen, Henri - Londero, Juan Ignacio
1 x 2
 
Tenis
20.04
22:30
Tenis / ATP Tour
Dellien, Hugo - Kozlov, Stefan
1 x 2
 
Tenis
20.04
23:00
Tenis / ATP Tour
Krstin, Pedja - King, Darian
1 x 2
 
Nogomet
21.04
00:00
Argentinos Juniors - Club Olimpo
1 x 2
 
Košarka
21.04
00:00
Paulistano SP - Basquete Cearense
1 x 2
 
Nogomet
21.04
00:15
Juventude RS - Oeste SP
1 x 2
 
Nogomet
21.04
00:45
Real Garcilaso - Sport Huancayo
1 x 2
 
Hokej
21.04
01:00
Syracuse Crunch - Rochester Americans
1 x 2
 
Hokej
21.04
01:00
Charlotte Checkers - Wilkes-Barre/Scranton Penguins
1 x 2
 
Nogomet
21.04
01:00
Union Espanola - Huachipato
1 x 2
 
Nogomet
21.04
01:00
CSD Barnechea - San Marcos de Arica
1 x 2
 
Nogomet
21.04
01:00
Trujillanos FC - Zulia FC
1 x 2
 
Hokej
21.04
01:00
Hamilton Bulldogs - Kingston Frontenacs
1 x 2
 
Hokej
21.04
01:05
Providence Bruins - Lehigh Valley Phantoms
1 x 2
 
Hokej
21.04
01:07
Marie Greyhounds - Kitchener Rangers
1 x 2
 
Nogomet
21.04
01:30
Sao Bento SP - CSA AL
1 x 2
 
Nogomet
21.04
01:45
General Diaz - Olimpia Asuncion
1 x 2
 
Nogomet
21.04
02:00
Puebla FC - Club América
1 x 2
 
Košarka
21.04
02:00
Club Atletico San Lorenzo De Almagro - Regatas Corrientes
1 x 2
 
Košarka
21.04
02:00
Estudiantes de Bahia Blanca - Penarol Mar Del Plata
1 x 2
 
Košarka
21.04
02:00
Boca Juniors - Quimsa Santiago del Estero
1 x 2
 
Košarka
21.04
02:00
Instituto Atletico Central Cordoba - Ciclista Olimpico de La Banda
1 x 2
 
Košarka
21.04
02:00
Mogi Das Cruzes - Caxias Do Sul
1 x 2
 
Nogomet
21.04
02:15
Estudiantes De La Plata - CA Belgrano
1 x 2
 
Nogomet
21.04
02:15
SD Aucas - Tecnico Universitario
1 x 2
 
Nogomet
21.04
02:30
Paysandu PA - Londrina PR
1 x 2
 
Košarka
21.04
02:30
Atenas Cordoba - San Martin Corrientes
1 x 2
 
Hokej
21.04
03:00
Swift Current Broncos - Lethbridge Hurricanes
1 x 2
 
Nogomet
21.04
03:00
CC Deportivo Municipal - Escuela Municipal Deportivo Binacional
1 x 2
 
Nogomet
21.04
04:00
Atlas de Guadalajara - Guadalajara Chivas
1 x 2
 
Hokej
21.04
04:35
Everett Silvertips - Tri-City Americans
1 x 2
 
Nogomet
21.04
06:00
Shimizu S-Pulse - FC Tokyo
1 x 2
 
Nogomet
21.04
06:30
Clarence United FC - Kingborough Lions
1 x 2
 
Nogomet
21.04
07:00
Sanfrecce Hiroshima - Sagan Tosu
1 x 2
 
Nogomet
21.04
07:00
Vegalta Sendai - Jubilo Iwata
1 x 2
 
Nogomet
21.04
07:00
FC Seoul - Daegu FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
07:00
Jeonnam Dragons - Gangwon FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
07:00
Northcote City - Kingston City FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
07:00
SKA Energia Khabarovsk - Dinamo Moscow
1 x 2
 
Nogomet
21.04
07:00
Busan I Park - FC Anyang
1 x 2
 
Nogomet
21.04
07:30
Adelaide City - Croydon Kings
1 x 2
 
Nogomet
21.04
07:30
Para Hills - West Adelaide FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
08:00
Tokyo Verdy - Mito Hollyhock
1 x 2
 
Nogomet
21.04
08:00
Kyoto Sanga FC - Roasso Kumamoto
1 x 2
 
Nogomet
21.04
08:00
Gwangju FC - Suwon City FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
08:00
Daejeon Citizen FC - Seongnam FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
08:30
Northern Rangers - Devonport Strikers
1 x 2
 
Nogomet
21.04
08:30
Launceston City - South Hobart
1 x 2
 
Nogomet
21.04
08:30
Persipura Jayapura - PS Mitra Kukar
1 x 2
 
Nogomet
21.04
09:00
Vissel Kobe - Nagoya Grampus
1 x 2
 
Nogomet
21.04
09:00
Kawasaki Frontale - Kashima Antlers
1 x 2
 
Nogomet
21.04
09:00
Yokohama F Marinos - Shonan Bellmare
1 x 2
 
Nogomet
21.04
09:00
Urawa Red Diamonds - Consadole Sapporo
1 x 2
 
Nogomet
21.04
09:00
Pohang Steelers FC - Sangju Sangmu Phoenix
1 x 2
 
Nogomet
21.04
09:00
Bayswater City - Floreat Athena
1 x 2
 
Nogomet
21.04
09:00
Perth Glory FC Youth - Stirling Lions
1 x 2
 
Nogomet
21.04
09:00
Cockburn City - Sorrento
1 x 2
 
Nogomet
21.04
09:00
Inglewood Utd - Forrestfield United
1 x 2
 
Nogomet
21.04
09:00
Perth SC - Balcatta
1 x 2
 
Nogomet
21.04
09:00
Armadale SC - Subiaco AFC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
09:30
Hebei China Fortune - Beijing Renhe
1 x 2
 
Nogomet
21.04
10:30
Sutherland Sharks - Leichhardt Tigers
1 x 2
 
Nogomet
21.04
11:00
Ehime FC - Ventforet Kofu
1 x 2
 
Nogomet
21.04
11:00
Blacktown City FC - Marconi Stallion
1 x 2
 
Nogomet
21.04
11:00
Hakoah - Sydney United
1 x 2
 
Nogomet
21.04
11:00
Dandenong Thunder - FC Bulleen Lions
1 x 2
 
Nogomet
21.04
11:00
Hume City - South Melbourne
1 x 2
 
Nogomet
21.04
11:45
Sydney FC - Manly United FC
1 x 2
 
Tenis
21.04
12:00
Germany - Czech Republic
1 x 2
 
Nogomet
21.04
12:00
Gamba Osaka - Cerezo Osaka
1 x 2
 
Nogomet
21.04
12:00
Fagiano Okayama - FC Gifu
1 x 2
 
Nogomet
21.04
12:00
Campbelltown City - Adelaide Comets
1 x 2
 
Nogomet
21.04
12:30
OKS Stomil Olsztyn - MKS Puszcza Niepolomice
1 x 2
 
Nogomet
21.04
12:30
Genclerbirligi Ankara - Osmanlispor FK
1 x 2
 
Nogomet
21.04
12:30
Kardemir Karabük - Bursaspor
1 x 2
 
Nogomet
21.04
12:30
Joondalup United - Ecu Joondalup
1 x 2
 
Nogomet
21.04
13:00
Olimpia Grudziadz - Chojnice
1 x 2
 
Nogomet
21.04
13:00
Kolding IF - Kjellerup IF
1 x 2
 
Nogomet
21.04
13:00
B 93 Copenhagen - HIK Hellerup
1 x 2
 
Nogomet
21.04
13:00
Kolding BK - Brondby
1 x 2
 
Nogomet
21.04
13:30
Hibernian FC - Celtic Glasgow
1 x 2
 
Nogomet
21.04
13:30
Eastleigh FC - Macclesfield Town
1 x 2
 
Nogomet
21.04
13:30
Wingate & Finchley FC - Dorking Wanderers
1 x 2
 
Nogomet
21.04
13:35
Guangzhou R&F - Shandong Luneng Taishan FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
13:35
Guizhou Hengfeng Zhicheng - FC Changchun Yatai
1 x 2
 
Tenis
21.04
14:00
France - USA
1 x 2
 
Nogomet
21.04
14:00
Rot Weiss Erfurt - SG Sonnenhof Grossaspach
1 x 2
 
Nogomet
21.04
14:00
Werder Bremen II - Carl Zeiss Jena
1 x 2
 
Nogomet
21.04
14:00
FC Kickers Wurzburg - Chemnitzer FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
14:00
1. FC Magdeburg - Fortuna Köln
1 x 2
 
Nogomet
21.04
14:00
Hansa Rostock - SV Wehen Wiesbaden
1 x 2
 
Nogomet
21.04
14:00
SC Paderborn 07 - SpVgg Unterhaching
1 x 2
 
Nogomet
21.04
14:00
Middelfart - Naestved BK
1 x 2
 
Nogomet
21.04
14:00
Aarhus Fremad - Brönshöj BK
1 x 2
 
Nogomet
21.04
14:00
IF Lyseng - Greve Fodbold
1 x 2
 
Nogomet
21.04
14:00
Naesby BK - Odder IGF
1 x 2
 
Nogomet
21.04
14:00
FC Dornbirn - SCR Altach II
1 x 2
 
Nogomet
21.04
14:30
Arzachena - AS Livorno
1 x 2
 
Nogomet
21.04
14:30
Robur Siena - Cuneo
1 x 2
 
Nogomet
21.04
14:30
Lucchese Libertas - Olbia Calcio
1 x 2
 
Nogomet
21.04
14:30
US Gavorrano - Alessandria Calcio
1 x 2
 
Nogomet
21.04
15:00
AS Beziers - Stade Lavallois MFC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
15:00
Skovshoved IF - Jammerbugt FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
15:00
BK Frem - FC Sydvest 05
1 x 2
 
Nogomet
21.04
15:00
Hillerod - Dalum IF
1 x 2
 
Nogomet
21.04
15:00
Trabzonspor - Sivasspor
1 x 2
 
Nogomet
21.04
15:00
SK Sigma Olomouc - FC Banik Ostrava
1 x 2
 
Nogomet
21.04
15:00
ATSV Stadl-Paura - SK Vorwarts Steyr
1 x 2
 
Nogomet
21.04
15:00
Wacker Innsbruck II - VfB Hohenems
1 x 2
 
Nogomet
21.04
15:30
GKS Piast Gliwice - Pogon Szczecin
1 x 2
 
Nogomet
21.04
15:30
FC Rubin Kazan - FC Rostov
1 x 2
 
Nogomet
21.04
15:30
Hendon - Merstham
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Ross County FC - Motherwell FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Dundee FC - FC St Johnstone
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Partick Thistle - Hamilton Academical
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Kilmarnock FC - Aberdeen FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Dumbarton FC - Falkirk FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Queen of The South FC - Dundee United
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Inverness Caledonian Thistle - Dunfermline Athletic
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Livingston FC - Brechin City FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
FC St Mirren - Greenock Morton FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Albion Rovers FC - East Fife FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Forfar Athletic - Queens Park FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Stranraer FC - Raith Rovers FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Arbroath FC - Airdrieonians
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Edinburgh City - Clyde FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Stenhousemuir FC - Montrose FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Berwick Rangers - Cowdenbeath FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Annan Athletic - Stirling Albion
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Elgin City - Peterhead FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Crewe Alexandra FC - Morecambe FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Carlisle United - Luton Town
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Cambridge United FC - Cheltenham Town
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Barnet FC - Newport County AFC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Swindon Town - Grimsby Town
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Mansfield Town - Port Vale
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Wycombe Wanderers - Accrington Stanley
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Forest Green Rovers - Chesterfield FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Notts County - Yeovil Town
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Exeter City - Crawley Town
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Lincoln City - Colchester United FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Northampton Town - Plymouth Argyle
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Doncaster Rovers - Oxford United
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Southend United - Milton Keynes Dons
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Gillingham FC - Blackpool FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
AFC Wimbledon - Oldham Athletic
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Portsmouth FC - Charlton Athletic
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Fleetwood Town - Wigan Athletic
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Rochdale FC - Bradford City
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Rotherham United - Bristol Rovers
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Scunthorpe United - Walsall FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Shrewsbury Town - Bury FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
FC Copenhagen - AC Horsens
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Chelmsford City - Havant & Waterlooville
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Dartford FC - Bath City
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Truro City - Braintree Town
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Wealdstone FC - Chippenham Town
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Hemel Hempstead - Eastbourne Borough
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Concord Rangers - Poole Town
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
St Albans City - Hampton & Richmond Borough FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Welling United - Weston Super Mare FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Gloucester City - East Thurrock United
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Hungerford Town - Whitehawk FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Oxford City - Bognor Regis Town
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
FC Stadlau - Bruck/Leitha
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Union Gurten - SPG Pasching/LASK Juniors
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
FC Hard - USK Anif
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
FC Alberschwende - SV Wals-Grunau
1 x 2
 
Hokej
21.04
16:00
SKA-Neva - HK Dinamo St Petersburg
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Bromley FC - Boreham Wood
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Ebbsfleet United - Sutton United
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Dagenham & Redbridge - Maidenhead United
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Hartlepool United - Torquay Utd
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
AFC Fylde - Solihull Moors FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Halifax Town - Tranmere Rovers
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Dover Athletic - Gateshead FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Leyton Orient - Wrexham FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Aldershot Town - Barrow AFC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Chester FC - Maidstone United
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Guiseley FC - Woking FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Warrington Town - Halesowen Town
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Ashton UTD - Nantwich Town
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Stafford Rangers - Shaw Lane Aquaforce
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Rushall Olympic - Witton Albion
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Marine FC - Whitby Town
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Matlock Town - Workington AFC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Barwell FC - Farsley AFC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Buxton FC - Sutton Coldfield
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Lancaster City - Stourbridge FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Hednesford Town - Mickleover Sports
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Stalybridge Celtic - Coalville Town
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Grantham Town - Altrincham FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Needham Market FC - Harrow Borough
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Leatherhead FC - Leiston FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Enfield Town - Worthing FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Margate FC - Billericay Town
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Burgess Hill Town - Staines Town
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Tooting & Mitcham Utd - Harlow Town
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Folkestone Invicta - Dulwich Hamlet
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Brightlingsea Regent - Metropolitan Police
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Thurrock FC - Kingstonian FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Lowestoft Town - Tonbridge Angels
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Tamworth FC - Chorley FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
AFC Telford United - Gainsborough Trinity
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Alfreton Town FC - FC United of Manchester
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Darlington FC - Nuneaton Town FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Southport FC - Brackley Town
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
York City - Leamington FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Blyth Spartans - Stockport County
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Curzon Ashton FC - Spennymoor Town
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Bradford Park Avenue - Harrogate Town
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
Salford City - Boston United
1 x 2
 
Nogomet
21.04
16:00
North Ferriby UTD - Kidderminster Harriers
1 x 2
 
Nogomet
21.04
17:00
Academica de Coimbra - Real Sporte
1 x 2
 
Nogomet
21.04
17:00
CF Uniao - SC Covilha
1 x 2
 
Nogomet
21.04
17:00
1. FC Slovacko - Dukla Prague
1 x 2
 
Nogomet
21.04
17:00
Bohemians 1905 - FC Vysocina Jihlava
1 x 2
 
Nogomet
21.04
17:00
Deportes Iquique - Palestino
1 x 2
 
Nogomet
21.04
17:30
ASK Ebreichsdorf - SKU Amstetten
1 x 2
 
Nogomet
21.04
17:45
Chrobry Glogow - GKS Katowice
1 x 2
 
Nogomet
21.04
18:00
KS Gornik Zabrze - Wisla Plock SA
1 x 2
 
Nogomet
21.04
18:00
Bytovia Bytow - KS Rakow Czestochowa
1 x 2
 
Nogomet
21.04
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biala - Aspn Miedz Legnica
1 x 2
 
Nogomet
21.04
18:00
Alanyaspor - Galatasaray
1 x 2
 
Nogomet
21.04
18:00
FC Anzhi Makhachkala - FC Ural Yekaterinburg
1 x 2
 
Nogomet
21.04
18:00
FK Mlada Boleslav - FC Fastav Zlin
1 x 2
 
Nogomet
21.04
18:15
San Martin de San Juan - Atletico Lanus
1 x 2
 
Nogomet
21.04
18:15
Club Atletico Temperley - Velez Sarsfield
1 x 2
 
Nogomet
21.04
20:15
FC Zbrojovka Brno - Viktoria Pilsen
1 x 2
 
Hokej
21.04
20:15
HC Lugano - ZSC Lions
1 x 2
 
Nogomet
21.04
20:30
Piacenza Calcio - Pro Piacenza
1 x 2
 
Nogomet
21.04
20:30
AC Prato - AC Arezzo
1 x 2
 
Nogomet
21.04
20:30
AC Monza Brianz 1912 - Giana Erminio
1 x 2
 
Nogomet
21.04
20:30
Carrarese Calcio - AC Pistoiese
1 x 2
 
Nogomet
21.04
20:30
CA Talleres - Gimnasia Y Esgrima La Plata
1 x 2
 
Nogomet
21.04
20:30
Korona Kielce SA - Jagiellonia Bialystok
1 x 2
 
Nogomet
21.04
20:30
Longford Town FC - University College Dublin
1 x 2
 
Nogomet
21.04
20:45
Sligo Rovers FC - Saint Patrick´s Athletic FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
20:45
Cobh Ramblers - Drogheda United FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
21:00
EC Bahia BA - Santos SP
1 x 2
 
Hokej
21.04
21:00
Manitoba Moose - Grand Rapids Griffins
1 x 2
 
Nogomet
21.04
21:30
Guarani SP - Sampaio Correa MA
1 x 2
 
Nogomet
21.04
21:30
Goias Go - Figueirense FC
1 x 2
 
Nogomet
21.04
21:30
Avai SC - Brasil de Pelotas RS
1 x 2
 
Nogomet
21.04
21:30
CRB AL - Vila Nova GO
1 x 2