Športne stave

Stavni nasveti

Stavni nasveti

Kontakt

Kontakt
FAQ
Oglaševanje
BWIN PONOVNO DELUJE!
E-mail je bil uspešno dodan.
Želiš biti vedno na tekočem?
Vpiši svoj email in prejmi najbolj zanimive rezultate, lestvice, novice in nasvete direktno v svoj inbox!
Pošlji
Verjemi, da spam sovražimo še bolj kot ti, zato boš od nas vedno prejel le zanimive in uporabne vsebine - tiste, ki jih hočeš! Tvoj email je pri nas varen in NIKOLI ne bo posredovan tretji osebi. 

Evropa

STAVE
ZADNJI REZULTATI
LESTVICA
Datum Dogodek 1 x 2
29.06
18:00
Nogomet / Evropa / Evropska liga
FC Shakhter Soligorsk - FK Suduva Marijampole
1 x 2
29.06
18:00
Nogomet / Evropa / Evropska liga
Vaasa PS - NK Olimpija Ljubljana
1 x 2
29.06
18:00
Nogomet / Evropa / Evropska liga
FC Dinamo Batumi - Jagiellonia Bialystok
1 x 2
29.06
18:00
Nogomet / Evropa / Evropska liga
FC Chikhura Sachkhere - SCR Altach
1 x 2
29.06
18:00
Nogomet / Evropa / Evropska liga
Shkendija 79 Tetovo - FC Dacia Chisinau
1 x 2
29.06
18:30
Nogomet / Evropa / Evropska liga
JK Nomme Kalju - B36 Torshavn
1 x 2
29.06
18:30
Nogomet / Evropa / Evropska liga
Lyngby BK - Bangor City
1 x 2
29.06
18:45
Nogomet / Evropa / Evropska liga
Beitar Jerusalem - SC Vasas Budapest
1 x 2
29.06
18:45
Nogomet / Evropa / Evropska liga
Ferencvarosi TC - FK Jelgava
1 x 2
29.06
19:00
Nogomet / Evropa / Evropska liga
AEK Larnaca - Lincoln FC
1 x 2
29.06
19:00
Nogomet / Evropa / Evropska liga
Haugesund FK - Coleraine
1 x 2
29.06
19:00
Nogomet / Evropa / Evropska liga
Levski Sofia - FK Sutjeska Niksic
1 x 2
29.06
19:00
Nogomet / Evropa / Evropska liga
ODD Grenland - Ballymena United FC
1 x 2
29.06
19:00
Nogomet / Evropa / Evropska liga
UE Santa Coloma - NK Osijek
1 x 2
29.06
19:00
Nogomet / Evropa / Evropska liga
Zira - Differdange FC 03
1 x 2
29.06
19:00
Nogomet / Evropa / Evropska liga
FC Olimpia Balti - FK Sarajevo
1 x 2
29.06
19:30
Nogomet / Evropa / Evropska liga
CS Fola Esch - FC Milsami-Ursidos
1 x 2
29.06
20:00
Nogomet / Evropa / Evropska liga
FK Vojvodina - MFK Ruzomberok
1 x 2
29.06
20:00
Nogomet / Evropa / Evropska liga
FC Midtjylland - Derry City FC
1 x 2
29.06
20:00
Nogomet / Evropa / Evropska liga
IFK Norrköping - FC Prishtina
1 x 2
29.06
20:00
Nogomet / Evropa / Evropska liga
Bala Town - FC Vaduz
1 x 2
29.06
20:00
Nogomet / Evropa / Evropska liga
Gap Connahs Quay - HJK Helsinki
1 x 2
29.06
20:00
Nogomet / Evropa / Evropska liga
KI Klaksvik - AIK IF
1 x 2
29.06
20:00
Nogomet / Evropa / Evropska liga
Maccabi Tel Aviv - KF Tirana
1 x 2
29.06
20:00
Nogomet / Evropa / Evropska liga
Skenderbeu Korce - Sant Julia
1 x 2
29.06
20:30
Nogomet / Evropa / Evropska liga
FK Mladost Podgorica - Gandzasar Kapan FC
1 x 2
29.06
20:30
Nogomet / Evropa / Evropska liga
NK Domzale - FC Flora Tallinn
1 x 2
29.06
20:30
Nogomet / Evropa / Evropska liga
FK Red Star Belgrade - Floriana FC
1 x 2
29.06
20:30
Nogomet / Evropa / Evropska liga
FK Mladost Lucani - Inter Baku
1 x 2
29.06
20:30
Nogomet / Evropa / Evropska liga
NK Siroki Brijeg - Ordabasy Shymkent
1 x 2
29.06
20:30
Nogomet / Evropa / Evropska liga
Tre Penne - FK Rabotnicki Skopje
1 x 2
29.06
20:45
Nogomet / Evropa / Evropska liga
FK Zeljeznicar - FK Zeta Golubovci
1 x 2
29.06
20:45
Nogomet / Evropa / Evropska liga
Glasgow Rangers - Progres Niedercorn
1 x 2
29.06
20:45
Nogomet / Evropa / Evropska liga
Valletta FC - SS Folgore/Falciano
1 x 2
29.06
20:45
Nogomet / Evropa / Evropska liga
FC St Johnstone - Trakai FK
1 x 2
29.06
20:45
Nogomet / Evropa / Evropska liga
Videoton FC - Balzan Youths
1 x 2
29.06
20:45
Nogomet / Evropa / Evropska liga
KKS Lech Poznan - FK Pelister Bitola
1 x 2
29.06
20:45
Nogomet / Evropa / Evropska liga
St Josephs FC - AEL Limassol
1 x 2
29.06
20:45
Nogomet / Evropa / Evropska liga
Crusaders Belfast - FK Liepaja
1 x 2
29.06
21:15
Nogomet / Evropa / Evropska liga
Stjarnan Gardabae - Shamrock Rovers FC
1 x 2
29.06
21:15
Nogomet / Evropa / Evropska liga
KR Reykjavik - Seinajoen JK
1 x 2
29.06
18:00
Nogomet / Evropa / Klubske prijateljske tekme
Bayern Munich II - FC Dinamo Moscow
1 x 2
29.06
18:00
Nogomet / Evropa / Klubske prijateljske tekme
GKS Piast Gliwice - Hapoel Beer Sheva
1 x 2
29.06
18:00
Nogomet / Evropa / Klubske prijateljske tekme
Apollon Limassol FC - FK Mlada Boleslav
1 x 2
29.06
18:00
Nogomet / Evropa / Klubske prijateljske tekme
Partizan Belgrad - FC Copenhagen
1 x 2
29.06
18:00
Nogomet / Evropa / Klubske prijateljske tekme
Aluminij Kidricevo - FC Viitorul Constanta
1 x 2
29.06
18:00
Nogomet / Evropa / Klubske prijateljske tekme
APOEL Nicosia - FK Spartaks Jurmala
1 x 2
29.06
18:00
Nogomet / Evropa / Klubske prijateljske tekme
Farmtech Verzej - Dinamo Bucuresti
1 x 2
29.06
18:00
Nogomet / Evropa / Klubske prijateljske tekme
Napredak - CS Gaz Metan Medias
1 x 2
29.06
18:30
Nogomet / Evropa / Klubske prijateljske tekme
SPVGG Greuther Furth - FSV Zwickau
1 x 2
29.06
18:30
Nogomet / Evropa / Klubske prijateljske tekme
SpVgg Greuther Fürth - FSV Zwickau
1 x 2
29.06
19:00
Nogomet / Evropa / Klubske prijateljske tekme
NK Rudar Velenje - HNK Hajduk
1 x 2
29.06
19:00
Nogomet / Evropa / Klubske prijateljske tekme
SV Heimstetten - TSV 1860 Rosenheim
1 x 2
29.06
19:00
Nogomet / Evropa / Klubske prijateljske tekme
VFR Garching - TSV Moosach B. Grafing
1 x 2
29.06
20:00
Nogomet / Evropa / Klubske prijateljske tekme
SV Volkersweiler - ASV Lug/Schwainheim
1 x 2
Vse stave